Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obama i McCain wspierani przez ludzi z branży gier

19 postów w tym temacie

Obama czy McCain - mała różnica. Jeden socjalistyczny grzyb. Z tym, że pierwszy pełną parą socjaldemokrata, a drugi neo(czytaj: "pseudo")konserwatysta.
Czyżby Blizzard nie mieszał się do polityki ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah Rockstar dał kasę na Obamę bosko:D Ciekawe czy M$ też wesprze któregoś z kandydatów:) Jeśli tak to już widzę ich przyszłe reklamy "Hi i''m Barrack Obama i''m the president of USA and i''m playing only on Xbox"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:34, bojanzaw napisał:

Ice Cube i Nas dużo o nim rapują :)

Tylko, że czasem takie poparcie bywa kłopotliwe, gdy niektórzy z tych raperów popierających Obamę zaczęli obrzucać bluzgami jego konkurencję. Później zarówno sam kandydat jak i jego sztab mają problem, jak się wytłumaczyć z takiego "poparcia". Tak więc nie każde poparcie znanych osób dla danego kandydata jest mu na rękę, czasem jest to niechciane wręcz poparcie.

Swoją drogą to ciekawe, że Will Wright wsparł akurat McCaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:03, Gall historyk napisał:

Hah Rockstar dał kasę na Obamę bosko:D Ciekawe czy M$ też wesprze któregoś z kandydatów:)
Jeśli tak to już widzę ich przyszłe reklamy "Hi i''m Barrack Obama i''m the president
of USA and i''m playing only on Xbox"

W nowym GTA będzie pewnie jakimś bossem czy coś xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, wybory w USA to jest coś.. wybór między idiotą którego największym atutem w oczach Amerykanów jest to że jest czarny (on nawet nie jest politykiem, został senatorem bo był sportowcem..) a starym wojskowym grzybem, wręcz stereotypowym przykładem amerykańskiego generała..
Nie wiem czemu mam wrażenie, że najlepsza kandydatka już odpadła..

A co do wsparcia - ich sprawa, każdy głosuje i płaci na kogo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ja osobiście bardziej wolałbym Obame jako prezydenta ;-)

A kurcze nie wiedziałem nawet, że w przypadku kampanii wyborczych "zwykłe" osoby wspierają finansowo senatorów. Jak widać, wśród producentów gier znacznie lepiej jest postrzegany Barrack Obama - zdecydowanie więcej osób wpłaciło datek na jego osobę. McCain zebrał zaledwie 3 podarunki od przedstawicieli branży gier, więc o czymś to świadczy - jest starszy to i pewnie mniej gra, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:03, Gall historyk napisał:

Hah Rockstar dał kasę na Obamę bosko:D Ciekawe czy M$ też wesprze któregoś z kandydatów:)
Jeśli tak to już widzę ich przyszłe reklamy "Hi i''m Barrack Obama i''m the president
of USA and i''m playing only on Xbox"



Tia... :P

"Hi i''m Barrack Obama i''m the president of USA and I think, killing people is fun!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować