Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex 3 - komentarz Eidosu

13 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że gra będzie podobna do genialnej "jedynki", bo po drugiej części cyklu pozostał mi niesmak. Trochę denerwować może system leczenia, ale ujawnione informacje pozwalają wierzyć, że będzie to świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra informacja. Jak dla mnie to wystarczyłoby zmienić silnik graficzny pierwszego Deus Ex''a i nowy wątek fabularny - tak w imię zasady, że lepsze jest najczęściej wrogiem dobrego. Tak czy inaczej cieszy, ze twórcy gry starają się czerpać inspiracje z pierwszej części nie ze słabej dwójki.
A system leczenia... powinien zostać jaki był w jedynce, przynajmniej w ogólnym założeniu. Idealnym rozwiązaniem byłoby coś takiego jak zaimplementowano w Jagged Alliance 2 - opatrunki na miejscu, pozwalające działać dalej, ale ostatecznie wymagające leczenia. Chowanie się za beczką i czekanie na 100% helfa to słabe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem :).
Mam nadzieję, że przeciwnicy i sposoby ich EXterminacji, będą podobne jak w jedynce (poziom realistic). Nie ma to jak skradać się za komandosem M12, który może nas zabić jednym ciosem i walnąć go w główkę z świetlówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości Graffis-a (vide heal system from JA 1/2)

Nie należy zmieniać tego co było dobre, należy poprawiać to co było złe. DE 1 to bardzo dobra gra crpg i tak naprawdę system otrzymywania exp za wykonane zadania, eksplorację terenu etc był i nadal jest bardzo ciekawy. Gdyby do systemu z DE dodali wielowątkowość fabuły ( np.: wolny system podróży ) to DE 3 były grą doskonałą. Pomarzyć zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoooo... jak jeszcze dadzą XPki za eksplorację terenu i znajdywanie tam najróżniejszych znajdziek to ja będę bardzo, ale to bardzo szczęśliwy ^^ No nic, pozostaje czekać i trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie w wiedźminie taki sposób regeneracji zdrowia sprawdził się. tu może jednak wpłynąć na mniejsze emocje podczas gry. chowasz się za beczka i czekasz x minut, a w tym czasie robisz sobie kawę;-) nie wiem po co to w ogóle zmieniać. przecież system apteczek oraz odpowiedni wszczep regenerujący dobrze się sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować