Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction: Guerrilla - zapowiedź

18 postów w tym temacie

gram.pl

Górnicy mają przechlapane. Nie dość, że słabo zarabiają, to jeszcze muszą tyrać z tymi kilofami i wydobywać podziemne złoża. Kiedyś jednak mogą się porządnie wnerwić i w ramach strajku, zamiast uderzać w węgiel, będą uderzać w budynki ministerstwa. Niczym w Red Faction: Guerrilla.

Przeczytaj cały tekst "Red Faction: Guerrilla - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Red Faction 1 grałem. W "2" nie grałem... jednak to co widziałem w jedynce [fizyka...] to myślę, że Guerilla będzie o wiele lepsza. W końcu wszystko będzie można zniszczyć... podobno. Pożyjemy, zobaczymy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:39, gpodoba napisał:

Oby gra nie była jak RF2 bo będzie to murowanym dnem. RF1 był super no i ten multi !
:)


O widzę że jest jeszcze prócz mnie osoba, która pamięta Red Faction jako dobrą grę multi:) Mam nadzieję że multi w trzeciej części choć trochę odda cząstkę funu tej gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę przeszedłem i było spoko. A najnowsza część będzie jeszcze lepsza. Chciałbym żeby był split-screen do 2-osobowej rzeźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Procesor: 3,2 GHz Dual-Core Processor (Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2)
* Karta graficzna: karta z 256 MB pamięci VRAM, obsługująca Shader Model 3.0 (min. Nvidia GeForce 8800 lub ATI Radeon HD3850)
* Pamięć: 2 GB RAM
* Twardy dysk: 15 GB
* System: Windows Vista (DirectX 10)Windows Xp(Direct9.0c)
*Karta Fizyczna

takie znalazlem wymagania sugerowane na necie no to lajcik smiga mi jak samolocik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować