Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tawerna Gothic naprawia błędy w grze. Dołącz do nich!

57 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 18:14, Sakkaroth napisał:

Spayki.. błagam.. bez żartów.. jeden z najlepszych RPG-ów ostatnich lat? Toć nawet "Loki"
bije G3 na głowę. :/


No, i Crysis tez bije go na głowę, i najnowszy NFS też, nie mówiąc już o takim C&C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Oni tam chcą poprawiać? Z "leczenie" silnika niech się nawet nie biorą.
Życzę panom powodzenia w "walce z wiatrakami" :)
Edit:
rob006
No, nie wątpię, że NfS i Crysis oraz C&C są lepszymi H&S'ami od G3:)))))) <żart>
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:47, Fang napisał:

"Po wyszukiwaniu błędów w polskiej wersji Mass Effecta..."
To jakiś żart? Do dziś nie istnieje patch do polskiej wersji Mass Effect i nic nie zapowiada żeby kiedykolwiek to miało się zmienić...

Podobnie jak i sprawa darmowego dodatku , w który nie można zagrać na wersji pl. Cóż, chcieliśmy mieć "polską wersję" gry to mamy. Przy ME2 już tego błędu nie popełnię.
Odnośnie newsa: Może CDP powinno stworzyć nowy etat "Sezonowy Wyszukiwacz Błędów" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 17:20, rob006 napisał:

Rozwiń skrót RPG i powiedz mi czemu np taki Wiedźmin odpadał? ;]


Nie powiedziałem, że nie jest to gra RPG (nawet jeśli mi się nie podoba ze względu na system walki i nie tylko), powiedziałem, że w porównaniu do klasyki takiej jak BG2 wypada - IMO - marnie.
Swoją drogą, Wiedźmin jest w sumie cRPG, ale to już taki szczegół. ;)

Hm, czytanie ze zrozumieniem? ;)

Z mojej strony EOT, nie mam zamiaru tego ciągnąć, bo i tak nie ma co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:10, junior17 napisał:

rob006
No, nie wątpię, że NfS i Crysis oraz C&C są lepszymi H&S''ami od G3:)))))) <żart>
Pozdrawiam


No przecież wiadomo, Gothic stoi w tym wypadku na straconej pozycji - nie jest h&s ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:54, Adham napisał:

> No dobra - "jednej z lepszych serii gier RPG ostatnich lat" ;p

Mwahahaha, jeszcze lepsze, ale z krzesła nie udało Ci się mnie zrzucić. ;)
Mi to bardziej h''n''s przypominało, ale kto by tam mi wierzył, ja się na tym nie znam
i wszystko co w kategorii cRPG od razu porównuję do sagi BG (ostatnim, który przeżył
takie porównanie, był pierwszy Neverwinter - jego następna część, TESy, Gothici i inne
Wiedźmaki odpadły). ;)

Gothic jest miliard razy lepszy od jakiegos tam neverwintera
i od baldurs gate tez jest duzo lepszy
Gothic to najlepsza seria RPG na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:29, pR0own3R napisał:

Gothic jest miliard razy lepszy od jakiegos tam neverwintera


Dziękuję za tak konstruktywną i pełną argumentów krytykę. Wiem, że żadne z moich słów nie będzie miało już siły przebicia wobec Twojego zdania. Ale masz rację, od dzisiaj będę prowadził krucjatę na cześć i chwałę Gothica, oraz będę palił wszystkich heretyków, którzy grają w jakiegoś tam Neverwintera (pf, o Baldursach już nie wspomnę ze względu na przedpotopową grafikę i walkę, w której trzeba myśleć - przecież wiadomo, że LPM i PPM na zmianę to jedyne słuszne wyjście).
Z takimi argumentami możesz zostać politykiem - każdy obywatel za Tobą pójdzie.
***
Grałeś kiedykolwiek w NWN że się wypowiadasz? Wątpię.

W tym momencie chciałbym podziękować Robowi za inteligentne wypowiedzi w ramach dyskusji i bronienia lubianej gry. :) Co i tak nie zmienia faktu, że nadal uważam Gothica za h''n''s. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:36, Adham napisał:

W tym momencie chciałbym podziękować Robowi za inteligentne wypowiedzi w ramach dyskusji
i bronienia lubianej gry. :) Co i tak nie zmienia faktu, że nadal uważam Gothica za h''n''s.
;P


rob006 nie ma po co bronić Gothica 3, ponieważ każdy wie, że to aRPG, tak jak nasz rodzimy Wiedźmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:25, Adham napisał:

Nie powiedziałem, że nie jest to gra RPG (nawet jeśli mi się nie podoba ze względu na
system walki i nie tylko), powiedziałem, że w porównaniu do klasyki takiej jak BG2 wypada
- IMO - marnie.

Policz jeszcze ile lat ma ta twoja klasyka i czy są to "ostatnie lata". ;) Weź też pod uwagę że RPG (lub jak wolisz cRPG :P) ma tez kilka "podgatunków" i nie ma sensu zjechanie jakiegoś tytuły bo nie jest podobny do innego ;)

Dnia 06.10.2008 o 19:25, Adham napisał:

Swoją drogą, Wiedźmin jest w sumie cRPG, ale to już taki szczegół. ;)

:D Zawsze lubiłem te profesjonalne rozważania nad nazwami dla gatunków - niedawno dowiedziałem się że gra którą od kilku lat posądzałem o bycie RTSem okazała się być czymś innym ;)

Dnia 06.10.2008 o 19:25, Adham napisał:

Hm, czytanie ze zrozumieniem? ;)

Szukanie dziury w całym? :P

Dnia 06.10.2008 o 19:25, Adham napisał:

przecież wiadomo, że LPM i PPM na zmianę to jedyne słuszne wyjście

Na wypadek gdyby to była jakaś aluzja - w pierwszym Gothicu walczyło się za pomocą strzałek i myszki, do tego dochodziły jeszcze klawisze służące do poruszania się - już to jest kilkanaście razy zbyt trudne dla h''n''s, nie mówiąc już o tym, że przy próbie zaatakowania pierwszego większego moba ginąłeś po kilku sekundach. ;)

Dnia 06.10.2008 o 19:25, Adham napisał:

Co i tak nie zmienia faktu, że nadal uważam Gothica za h''n''s. ;P

Pff, pewnie za szybka akcja i nie nadążałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:50, rob006 napisał:

i nie ma sensu zjechanie jakiegoś tytuły bo nie jest podobny do innego ;)

Dobra, może trochę przesadziłem, ale moja wina, że nie lubię action-rpg? (o, nazwa mi się przypomniała ;D) No dobra, moja, ale nic na to nie poradzę. :P

Dnia 06.10.2008 o 19:50, rob006 napisał:

:D Zawsze lubiłem te profesjonalne rozważania nad nazwami dla gatunków

Hm, a to nie Ty czasem kiedyś się przyczepiłeś o to samo, gdy napisałem RPG? :P Jeśli nie, to cofam słowa. ;)

Dnia 06.10.2008 o 19:50, rob006 napisał:

Szukanie dziury w całym? :P

A to do Ciebie akurat podobne. :P

Dnia 06.10.2008 o 19:50, rob006 napisał:

Pff, pewnie za szybka akcja i nie nadążałeś :P

Nadążałem, aż tak źle ze mną nie jest (pierwszego Gothica się przeszło, no prawie), w FPSach daję sobie radę, ale wolę ciut taktycznego myślenia (czyli to, co było właśnie podczas walk w BG). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, taka inicjatywa ze strony CD Projektu mi się podoba.

Jak dobrze wiemy, mimo tego że grę testowała spora ilość beta testerów, to i tak nie zdało to większego egzaminu. Gothic 3 to świetna produkcja dla każdego fana RPG i serii, ale jednak pod ilością błędów chyba jest jedną z najbardziej zabugowanych gier ostatnich lat ;-) Niestety, ale błędy to chleb powszedni w tej grze. Beta testerzy zawinili, ale teraz i my mamy okazję pomóc, żeby gra była lepsza - Ci, co posiadają G3 niech biorą się do pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dopiero teraz. Mam nadzieję, że ktoś zgłosi złą nazwę kamieni ogniskujących. (niestety sam nie mogę bo save nie mam). Czyżby premiera łatki wraz z dodatkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować