Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tawerna Gothic naprawia błędy w grze. Dołącz do nich!

57 postów w tym temacie

Gothic 3 to jeden wielki BUG. W tej grze słowa optymalizacja i Quality Managment nie istnieją. Módlmy się, że CP 1.7 skróci czas load-a z 1+ min. do parudziesięciu sekund, a quick save z 15 s. do max 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy fani mnie potępią, ale Gothic 3 nie dorasta do pięt części pierwszej i drugiej... A co do bugów to szukania jest sporo, ale osobiście szkoda mi na to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:45, Zujin napisał:

Pewnie wszyscy fani mnie potępią, ale Gothic 3 nie dorasta do pięt części pierwszej i
drugiej... A co do bugów to szukania jest sporo, ale osobiście szkoda mi na to czasu...


Ja się z Tobą zgadzam. Gothic 3 dobra gra, ale w porównaniu do dwóch poprzednich to dno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:45, Zujin napisał:

Pewnie wszyscy fani mnie potępią, ale Gothic 3 nie dorasta do pięt części pierwszej i
drugiej... A co do bugów to szukania jest sporo, ale osobiście szkoda mi na to czasu...

Z ciężkim sercem ale się z Tobą zgadzam. Gothic I i II NK to klasyka. Gothic 3 zrobiony na szybkiego, ale i tak w niego grałem i pewnie jeszcze nie raz zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:54, Adham napisał:

Mi to bardziej h''n''s przypominało, ale kto by tam mi wierzył, ja się na tym nie znam
i wszystko co w kategorii cRPG od razu porównuję do sagi BG (ostatnim, który przeżył
takie porównanie, był pierwszy Neverwinter - jego następna część, TESy, Gothici i inne
Wiedźmaki odpadły). ;)

1. Jaka jest wyższość NWN 1 nad dwójką? Bo ja żadnej nie widzę.
2. RPG = Role Playing Game = gra w odgrywanie ról. Jest w tym coś o taktyce? Nazwanie Wiedźmina h''s''em jest kompletną pomyłką, bo osią tej gry nie jest walka, a fabuła, postacie, klimat i wczuwanie się w rolę. A poza tym to na najwyższym poziomie trudności naprawdę jest sporo taktyki (eliksiry, umejętne wykorzystanie znaków i poruszanie się po polu bitwy).
3.Dla mnie G3 był słaby ze względu na nudę i powtarzalność, każde kolejne miasto wyglądało tak samo i było tak samo nudne na początku i tak samo trudne na końcu ( przejmowanie od orków, Arghh!). A optymalizacja powalała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinno być zrobione baaardzo dawno temu, nie wiem jak gram(czy tam cdp jakkolwiek tam się nazwaliście) mogło być wydawcą nie dokończonej gry. Obraza dla gramowiczów! Zamiast poprawiać dajcie właścicielom 50% zniżki na zakup nowego Gothica i zadbajcie aby był dobry bo 3 nic już nie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie od dziś wiadomo, iż najlepszymi testerami są sami gracze. "

to ich zatrudniajcie do beta testów !!!
a nie do płacenia za gre a potem po latach do jej łatania. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe podejscie do klientow ze strony CD-Projektu.
Dopiero koniecznosc wydania dodatku sprawila ze postanowili patcha do spolszczenia wydac... Przez 2 lata nie obchodzily ich bugi w spolszczeniu.
Czyli po wyjsciu dodatku nie ma co liczyc na patcha... chyba ze pojawi sie kolejny ktory beda chcieli sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować