Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tawerna Gothic naprawia błędy w grze. Dołącz do nich!

57 postów w tym temacie

Spayki

Po wyszukiwaniu błędów w polskiej wersji Mass Effecta, przyszła pora na łatanie trzeciego Gothica. Tylko teraz macie niepowtarzalną szansę, aby wykazać się swoją spostrzegawczością i wspólnie z nami dopracować jednego z najlepszych RPG-ów ostatnich lat!

Przeczytaj cały tekst "Tawerna Gothic naprawia błędy w grze. Dołącz do nich!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:39, Grubis napisał:

oj bedzie co robic ;> bo bugow jest od groma :>


No masz racje koleś! Ja naprzykład przez te błędy nie mogłem wykonać większości zadań w Monterze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tam jest sens cokolwiek naprawiać? Hm, chociaż może inaczej: czy jest coś, czego nie trzeba poprawiać? ^^

"jednego z najlepszych RPG-ów ostatnich lat"
Ohoho, człowiek zmęczony wraca do domu i od razu na niego czekają takie fantastyczne dowcipy, aż mi się humor od razu poprawił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:47, Adham napisał:

"jednego z najlepszych RPG-ów ostatnich lat"
Ohoho, człowiek zmęczony wraca do domu i od razu na niego czekają takie fantastyczne
dowcipy, aż mi się humor od razu poprawił. :)


No dobra - "jednej z lepszych serii gier RPG ostatnich lat" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze znowu odwalą kawał roboty za CD-Projekt? Jeżeli byłoby jakieś wyróżnienie dla najbardziej zasłużonych, np. ksywka w creditsach, to może bym spróbował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:49, Spaykus napisał:

No dobra - "jednej z lepszych serii gier RPG ostatnich lat" ;p


Mwahahaha, jeszcze lepsze, ale z krzesła nie udało Ci się mnie zrzucić. ;)
Mi to bardziej h''n''s przypominało, ale kto by tam mi wierzył, ja się na tym nie znam i wszystko co w kategorii cRPG od razu porównuję do sagi BG (ostatnim, który przeżył takie porównanie, był pierwszy Neverwinter - jego następna część, TESy, Gothici i inne Wiedźmaki odpadły). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:54, Adham napisał:

Mi to bardziej h''n''s przypominało, ale kto by tam mi wierzył, ja się na tym nie znam
i wszystko co w kategorii cRPG od razu porównuję do sagi BG (ostatnim, który przeżył
takie porównanie, był pierwszy Neverwinter - jego następna część, TESy, Gothici i inne
Wiedźmaki odpadły). ;)


Rozwiń skrót RPG i powiedz mi czemu np taki Wiedźmin odpadał? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Gothica 3 to by się przydało zrobić całą polonizację kompletnie od nowa. Bo tak zrypanej i najeżonej błędami lokalizacji to w całym swoim życiu nie widziałem. Ja rozumiem, że to był duży projekt, ale aż tyle błędów... to się po prostu nie godzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po wyszukiwaniu błędów w polskiej wersji Mass Effecta..."

To jakiś żart? Do dziś nie istnieje patch do polskiej wersji Mass Effect i nic nie zapowiada żeby kiedykolwiek to miało się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie było aż tylu bugów, fakt nie jest to idealna gra ale po za niezoptymalizowanym silnikiem graficznym i paroma "pominięciami" gra nie jest zła. Zresztą wszystkie części serii miały tych bugów trochę ;] tylko kiedyś się aż takiej wagi do tego nie przywiązywało, mało kto miał neta więc ludzie wiedzieli tylko o tych bugach które sami znaleźli albo dowiedzieli się od kolegi ;] Ja osobiście przeszedłem G3 2 razy i zostawił on całkiem dobre wrażenie jako ostatnia część prawdziwego Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki to Bezimiennemu może jedynie buty czyścić. Fakt jest faktem - Gothic 3, mimo wielu bugów i niedoróbek, jest jednym z najlepszych RPG-ów (a nie Hack & Slashy jak to ktoś próbował głupio żartować) jakie wyszły na PC w ostatnich latach. Może nie był tak genialny jak poprzednie części, ale to wciąż wielka gra. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować