Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie sobotniej imprezki urodzinowej

28 postów w tym temacie

Spayki

Urodzinową fetę rozpoczęliśmy już w ubiegłym tygodniu. Niejako wprowadzeniem do tegorocznego świętowania była zorganizowana w sobotę (4 października) imprezka, na którą zaproszeni zostali wszyscy Gramowicze. Kto był - ten wie; kto nie był - niech żałuje!

Przeczytaj cały tekst "Podsumowanie sobotniej imprezki urodzinowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:00, KŁEJK napisał:

>.<

Hm ... to wszystko ?

Jakoś tak dennie to wyszło IMO.

Widać, że nie jestem sam w poglądach.
Na" imprezie" czułbym się, jak u cioci na imieninach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie krótkie... Ale przez moment poczułem ten klimat :D A jeżeli chodzi o odtwarzacz to jest świetny! YouTube nie mam nawet do niego startu! Żadnych zbędnych ramek, o wiele lepsza jakość i ogólnie "to coś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Składanie paczek gramowych :P Ogólnie to żałuję (jak zwykle zresztą ;p), że się nie pojawiłem... Jeśli ktoś chce mnie spotkać, to zapraszam na PGA ;) Być może wezmę ze sobą papier i narzędzia do rysowania. Jak się znajdzie jakaś powierzchnia płaska, to zobaczymy ;) Może będzie kilka nowych karykaturek? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie denny i monotonny ten film. Nie wiem jak wyglądała imprezka, jednak ten kto montował ten film sprawił, że z pewnością nie zachęciło mnie to by za rok wpaść. ;]

Przydałaby się jakaś dynamika, głosy ludzi (bo pokazanie ludzi jak siedzą przy konsoli lub szamają tort nie jest zachęcające), a przede wszystkim wypadałoby zmienić tą denną muzyczkę z tła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, jak na tyle kręcenia materiału to filmik rzeczywiście strasznie króciutki.
I musicie wierzyć nam na słowo, że jeśli tylko ktoś nie chciał się nudzić to na pewno się nie nudził ;). Czasami aż czasu brakowało, żeby pograć we wszystko ze wszystkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Konsole - podlaczam pegazusa pod TV, raduje sie.
2. Tenis stolowy/bilard - wbijam do lic i gierze ile chce.
3. Tort - "Mamo, mamo! Upieczesz mi ta pyszna szarlotke? (ktora nie muli, nie syci, nie jest za slodka, bez sztucznych konserwantow!)
4. Ludzie? Eee...

Moralu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:46, Furrbacca napisał:

> Moralu nie bedzie.

Pięknie to podsumowałeś.

Co prawda w żadnym stopniu nie trafiłeś ze swoim komentarzem, ale co tam, pięknie jest...!

No tak, przeciez nie moge sie ze soba zgodzic. To skandal!

A tak na powaznie - skoro ktos lubi dretwe imprezki, na ktorych przeklada sie wirtualna rozywke nad spotkanie ze znajomymi z neta, to, to... To jego wybor. ;] I tak, oceniam to, co widze na filmiku. To jest moje jedyne zrodlo informacji, wszelkie nieporozumienia zwalam na kamerzyste i obrobiciela filmiku, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:44, gothicsheep napisał:

Moralu nie bedzie.

No jak ktoś jest tak do życia nastawiony, to po co w ogóle ruszać rzyć sprzed komputera...

Edit: ale już się dowiedziałeś, że filmik jest taki sobie. To dlaczego nie przeczytasz komentarzy które dali ludzie będący na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:53, gothicsheep napisał:

A tak na powaznie - skoro ktos lubi dretwe imprezki, na ktorych przeklada sie wirtualna
rozywke nad spotkanie ze znajomymi z neta, to, to... To jego wybor. ;]


Dobra, ale gdzie tu widzisz przekładanie wirtualnej rozrywki nad spotkanie ze znajomymi z neta...?
To w takim razie chyba siebie oceniasz, bo ja Cię jakoś nie spotkałem, mimo że bądź co bądź jesteś moim znajomym z neta.

Dnia 06.10.2008 o 19:53, gothicsheep napisał:

I tak, oceniam to, co widze na filmiku. To jest moje jedyne zrodlo informacji, wszelkie nieporozumienia
zwalam na kamerzyste i obrobiciela filmiku, a co!


Ja tam widzę na filmiku rozmowy znajomych, wspólne granie w bilarda, ping ponga i piłkarzyki tychże znajomych, wspólne wygłupy znajomych przy wii i świetną zabawę znajomych przy ciekawym teleturnieju.
Oczywiście - ja byłem na miejscu i patrzę na wszystko z innej perspektywy. Ale z drugiej strony ja przekładam spotkanie na żywo ze znajomymi nad wirtualne marudzenie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:08, Bobo napisał:

Dorzucę tutaj kilka fotek, mało ale zawsze:)

http://picasaweb.google.com/sgasioro/3UrodzinyGRAMPL



Damn! Normalnie te foty potwierdzają jakie to mam szczęście do zdjęć. A to na jednym ktoś mnie zasłania, a to jestem odwrócony, a to znów nie widać mnie przez kogoś...argh! Dobrze przynajmniej, że na teledysku dobrze mnie widać...chociaż nie sądziłem, że jestem aż taki brzydki ;o. No i szkoda, że faktycznie filmik trochę przy krótki i lepiej byłoby gdyby było jednak słychać krzyki i rozmowy gramowiczów niż samą muzykę, która także niezbyt mi w ucho padła.

Nie chce mi się powtarzać to może powiem w skrócie, było fajnie, wesoło, bardzo zabawnie (szczególnie przy grze Buzz), miło m się rozmawiało z...no tak :), macie zbyt skomplikowane nicki i zapamiętałem większość tylko z twarzy ;d. W każdym razie i tak fajnie było poznać ludzi. Mam nadzieje, że się jeszcze kiedyś spotkamy :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować