Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie sobotniej imprezki urodzinowej

28 postów w tym temacie

Jest tego ... mało ? Jakoś króciutko toto, a szkoda w zasadzie ... ale jestem na materiale! :P Przez chwilkę, ale zawsze xD W każdym razie filmik nie oddaje atmosfery która panowała na imprezie, a szkoda! No ale było świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie mogłem, może pojawię się na urodzinach w przyszłym roku, a może nie. ;) Ale na zjazd na bank znów się wybiorę, bo co do PGA/ESWC to też nie jest zbyt pewne :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foty.

Moje komentarze:

Fotka 4: Uuu, były dziewczyny! HeloU...!!

Fotka 5: Tort wygląda nienajgorzej.

Fotka 8: Najwięcej alienujących się ludzi na metr kwadratowy w całej Wawie.

Fotka 14: Śpiewacie hymn Gram.pl? Jakie są słowa?

Fotka 16: Gratuluję panu fotografowi - jedną ręką trzyma aparat, drugą trzyma w kieszeni. Naprawdę aż tak toksyczna była atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, szkoda że mieszkam na południu :( Chętnie bym poznał ludzi z gram''u.


ps.Zróbcie coś z playerem!:( Filmik 15min się wczytywał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakieś nagrane słowa gramowiczów typu Lasca: "Wszystkiego najlepszego dla gram.pl i w ogóle syriusza pozdrawiam" :pp Ale generalnie z mojej strony nie było szans na przyjazd niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie króciutki ten filmik , spodziewałem się , że jednak będzie trochę dłuższy , bo w sumie nie widać na nim aż tyle ile chciało by się zobaczyć. Ale i tak jeszcze bardziej żałuje , że nawet przez chwilę mnie tam nie było , bo u mnie w mieście to nie mam z kim w Ping-Ponga zagrać. ;) Jak w tym roku mnie nie było , to już chyba nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, większą część tych materiałów wideo trzeba było ocenzurować i nie zostały opublikowane na gram.pl... Oj, cwaniaki jedne. ;) Zdaje się, że rok temu było o wiele więcej tych filmów z imprezki. Z tego co tu zobaczyłem to wygląda na to, że fajnie się bawiliście i szkoda, że mnie tam nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować