Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą King's Bounty: Legenda - dzień pierwszy

18 postów w tym temacie

gram.pl

Jon Van Caneghem - wizjoner elektronicznej rozrywki. King's Bounty to skromny tytuł, którym wykreował nowatorski schemat gier strategicznych. Dziś większość zapytanych mówi, że ów nurt zapoczątkował HoMM - a nie takie były początki...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą King's Bounty: Legenda - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam 3 pierwsze części HoMM. Wszystkie 3 są w moim Top 10 gier w ogóle, natomiast Trójka zajmuje pierwsze miejsce razem z Diablo II. Nie grałem w pierwszą wersje Kings Bounty, ale demo nowej wersji mnie wciągnęło więc czekam na premierę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest BOSKA, HoMM even III to przy tym halo 1 na PC''ta. Gdyby nie słabo (jeśli nie w ogóle) zbalansowane siły przeciwników dałbym 10/10. Gram już kilka dni i nie mogę się oderwać, jest coś w tej grze co mnie do niej ciągnie. Hellyeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tło na stronie jest masakryczne.
o ile prawa pierś bohaterki wydaje się być okej, o tyle lewa jset bez sutka albo ma skrajnie przeniesionego na prawo lewo : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 9 lvl i gra się nie nudzi. Szkoda tylko, że jest tak słabo promowana na sklep.gram.pl. Czołowe bannery reklamowały chłamowaty dodatek do wiedźmina czy inne niedorobione ''wymysły'' w postaci Mass Efect lub WarCrafta dla dzieci. Taka gra w dobrej cenie a przejdzie niezauważona - szkoda.

Powinno się było zrobić więcej i wcześniej w kierunku promocji tego tytułu. Moim zdaniem to bomba na miarę Assassin''s Creed. Żałuje tylko, że mam wersję anglojęzyczną - choć pewnie kupię i polską - razem z Fallout3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 09:36, maximvs napisał:

Mam już 9 lvl i gra się nie nudzi. Szkoda tylko, że jest tak słabo promowana na sklep.gram.pl.
Czołowe bannery reklamowały chłamowaty dodatek do wiedźmina czy inne niedorobione ''wymysły''
w postaci Mass Efect lub WarCrafta dla dzieci. Taka gra w dobrej cenie a przejdzie niezauważona
- szkoda.

Powinno się było zrobić więcej i wcześniej w kierunku promocji tego tytułu. Moim zdaniem
to bomba na miarę Assassin''s Creed. Żałuje tylko, że mam wersję anglojęzyczną - choć
pewnie kupię i polską - razem z Fallout3.


Popieram, ja tam daję radę z anglojęzyczną, nie mógłbym czekać do 24 października, byłaby to wręcz katorga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:08, MisioKGB napisał:

> Mam już 9 lvl i gra się nie nudzi. Szkoda tylko, że jest tak słabo promowana na
sklep.gram.pl.
> Czołowe bannery reklamowały chłamowaty dodatek do wiedźmina czy inne niedorobione
''wymysły''
> w postaci Mass Efect lub WarCrafta dla dzieci. Taka gra w dobrej cenie a przejdzie
niezauważona
> - szkoda.
>
> Powinno się było zrobić więcej i wcześniej w kierunku promocji tego tytułu. Moim
zdaniem
> to bomba na miarę Assassin''s Creed. Żałuje tylko, że mam wersję anglojęzyczną -
choć
> pewnie kupię i polską - razem z Fallout3.

Popieram, ja tam daję radę z anglojęzyczną, nie mógłbym czekać do 24 października, byłaby
to wręcz katorga ;D

a cóż to za wersja ANG? Demo czy Full?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest GENIALNA, po prostu brak słów, nie mogę się doczekać pełnej wersji :). W dodatku gra w pełnej wersji jest podobno baaardzo długa i rozbudowana. Jak dla mnie jedna z najważniejszych premier tego roku :). A jak jeszcze dodadzą do tego multiplayer w rozszerzeniu... :D. Jak ktoś jeszcze nie grał, to niech ściąga demo, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, demko trzeba mieć, a jak się już je ma, to wtedy nie ma wątpliwości, że trzeba mieć i fullkę ;P

BTW, w razie jakby ktoś szukał to demko jest już w najnowszym CDA na DVDku.

ROTFL, oby twoje słowa się spełniły - multi w jakimś add-onie to byłoby spełnienie marzeń każdego fana KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:35, Sobieski1978 napisał:

ROTFL, oby twoje słowa się spełniły - multi w jakimś add-onie to byłoby spełnienie marzeń
każdego fana KB.

Swego czasu na jakimś forum rosyjskim czytałem, że multi jest rozważane w drugim dodatku - ale to nie było w 100% wiarygodne. Ostatnio nie śledziłem plotek, bo zarobiony jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info lucas!!!

oby to sie spelnilo, chociaz poki co i tak czekamy na singla w king''s bounty the legend :))

czytalem ostatnio wywiad na www.kingsbounty.pl na temat dodatku ale tam niestety nie poruszano tematu multi... a szkoda. mielibysmy info z pierwszej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->D_1Przodownik 06.10.2008, 20:05
tło na stronie jest masakryczne.
o ile prawa pierś bohaterki wydaje się być okej, o tyle lewa jset bez sutka albo ma skrajnie przeniesionego na prawo lewo : P

chłopczyku, widziałeś kiedyś kobiece piersi na żywo? nie mówię o sztucznych balonach z netu, przy których bawisz się swoim pisklakiem, tylko prawdziwych kobiecych piersiach. gdybyśiwdział nie pieprzyłbyś takich bzdur onansito-marzycielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować