Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta.gram.pl - karty na stół

107 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 20:49, Adham napisał:

"Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane."
Czekamy. A w sumie to ja czekam.


Proszę - niech powyższego komenta usuną.

A dlaczego by nie razem z Twoim, przecież nie ma nic wspólnego z materiałem. A już na pewno mniej niż mój ;]

Dnia 06.10.2008 o 20:49, Adham napisał:

A tak swoją drogą, ile jeszcze będzie postów typu "łał, ale bajer, rozjaśniłem skrina, jestem pro" itp?


Wiesz ile będzie takich postów? Tylu, ilu ludzi którzy potrafią się cieszyć z rzeczy drobnych i chcących pokazać, że potrafili sami na coś wpaść. Bez zgrywania starego wyjadacza umiejącego tylko krytykować :)

Tyle moim zdaniem. Na temat oczywiście luźno związany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:27, Sephirath napisał:

A dlaczego by nie razem z Twoim, przecież nie ma nic wspólnego z materiałem. A już na
pewno nie więcej niż mój ;]

Proszę bardzo,szkoda tylko, że niektórzy mogą tak pisać dowoli, a inni dostają degrady...

Dnia 06.10.2008 o 21:27, Sephirath napisał:

Wiesz ile będzie takich postów? Tylu, ilu ludzi którzy potrafią się cieszyć z rzeczy
drobnych i chcąc pokazać, że potrafili sami na coś wpaść.

No wow, też potrafię wpaść na coś, co było już x razy pokazane. To prawie jak wpaść na to, że na krześle można usiąść. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:30, Adham napisał:

> A dlaczego by nie razem z Twoim, przecież nie ma nic wspólnego z materiałem. A już na
> pewno nie więcej niż mój ;]
Proszę bardzo,szkoda tylko, że niektórzy mogą tak pisać dowoli, a inni dostają degrady...


Wiesz na czym to polega? Ja za pisanie postów nie dostaję już nic - wszyscy o randze przed WT pomimo bezinteresowności wypowiedzi są w jakiś tam sposób punktowani, głównie o to rozchodzi się w mojej opinii zwalczanie pojedynczych komentarzy. Dalej - teksty "hej, jestem pierwszy" albo "łał" są raczej nieciekawe. Komentarz "... :) Czekamy." należy do najniższej półki, ale... Ale przekazuje to co chcę przekazać. I nie łamię tym zbyt wielu punktów regulaminu :)

Dnia 06.10.2008 o 21:30, Adham napisał:

> Wiesz ile będzie takich postów? Tylu, ilu ludzi którzy potrafią się cieszyć z rzeczy
> drobnych i chcąc pokazać, że potrafili sami na coś wpaść.
No wow, też potrafię wpaść na coś, co było już x razy pokazane.

I jeśli Cię to ucieszy to właśnie po to są fora, żeby móc się tym pochwalić ;) A jeśli Cię zjadą - well, bywasz taki sam. Life is brutal, huh?

Dnia 06.10.2008 o 21:30, Adham napisał:

To prawie jak wpaść na to, że na krześle można usiąść. >.<

Jeśli ktoś bez sarkazmu pochwali się internetowym odpowiednikiem "usiadłem na krześle" to serio wystarczy posłany w jego stronę uśmiech. A nawet jeśli chcesz sprezentować mu bibliotekę cynizmu, są miliardy lepszych sposobów niż "Geeeeeeeeeez, znowwwwwwwuuuuuuuuuuuuuuu...".

Przeszkadza Ci to? Nie czytaj komenta jeśli Ci się nie spodoba. A jeśli przeczytasz i uznasz że nie było warto? Cóż, życiowe ryzyko. Jeśli masz z nim problem to lepiej unikaj jakichkolwiek innych ludzi ;)

Daj żyć wszystkim. Niekoniecznie cała populacja świata posiada Twój umysł i tok myślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:27, Sephirath napisał:

Wiesz ile będzie takich postów?

Niestety nie wiem ale zapewne ktoś jeszcze pare takowych wrzuci -_-.
>Tylu, ilu ludzi którzy potrafią się cieszyć z rzeczy

Dnia 06.10.2008 o 21:27, Sephirath napisał:

drobnych i chcących pokazać, że potrafili sami na coś wpaść.

Ale po co pokazywać coś co już zostało pokazane ? Tzn. że co ? Ktoś zobaczy że dajmy na to ukazały się nowe screeny do CoD to musi je wrzucić ( bo umie je znaleźć! ) do odpowiedniego tematu nawet jak ktoś to zrobił przed nim.

Poza tym Adham ma całkowitą rację w tej kwestii.
>Bez zgrywania starego wyjadacza

Dnia 06.10.2008 o 21:27, Sephirath napisał:

umiejącego tylko krytykować :)

A kto niby tu się na takowego kreuje ? oO

Co do nowych zmian - zapowiada się gram ... khem GOLizacja. Damy duperelki żeby się ludzie cieszyli. A to że jest to nieprzydatne to już inna sprawa ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:39, KŁEJK napisał:

> Wiesz ile będzie takich postów?
Niestety nie wiem ale zapewne ktoś jeszcze pare takowych wrzuci -_-.


Łał ale super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dali screeny :) Zakryte, ale cóż...

Na pierwszym mamy sondy (chyba...)
Na drugim mamy gramowy portal filmowy :)
Na trzecim nie ma pojęcia co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudawianki , no dobrze gram.pl chce się odciąć od yt ? Właśnie widerecenzje czemu nie ? Ale , niech coś zrobią z stabilnością forum , dodawaniem postów i wyszukiwarką . Nie żebym narzekał , ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super super, zmiany zmianami tylko czy moglibyscie sie odemnie odczepic i juz nie blokowac kazdego mojego konta? Mam jeszcze setki kont czekajacych na odpalenie ale to sie robi denerwujace. Dajcie mi swiety spokoj i przestancie mnie blokowac tak nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:15, Spaykus napisał:

> Spayki, wcięło chyba wyraz jakiś:
> "To na ... prezentowaliśmy gramsajty"
Racja, dzięki ;)


1. Kiedy przedstawicie więcej szczegółów?

2. Czy będą zmiany funkcjonalności GS-ów?

3. Czy coś zrobicie z serwerem? Pomijając patche, strona główna Gram.pl ładuje mi się około minuty, zaś przeglądanie sklepu to droga przez mękę. Mam łącze 1 Mbit/s.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra... dodajcie jeszcze do tej SUPER SZYBKIEJ STRONY filmy uzytkownikow... i tony Gb reklam i filmów z gier... YouTube się znudził? Oszczędźcie lasy... serwery na bzdetne filmiki, reklame, reklame, reklame... moze jeszcze dodajcie na GRAMtv konkursy - kto wysle nam na konto 124.34PLN jako pierwszy wygra Wiedzin Extra Hax Pro - "przypominamy, że mamy konto w GramBank i przelewy wewnątrz banku są wykonywane natychmiastowo!"... Ale proszę o jedno... zróbcie konta VIP, BOSS, GWIAZDA xDD za 100zl/rok i dzieki temu 12latki beda mogly dodawac filmiki jak haxuja w wowa na priv serwerach i graja w assasina nie majac go zarejestrowanego na koncie xD Ale trzymam kciuki... Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! dziękuje za uwagę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:43, Dared00 napisał:

Ale dali screeny :) Zakryte, ale cóż...

Na pierwszym mamy sondy (chyba...)
Na drugim mamy gramowy portal filmowy :)
Na trzecim nie ma pojęcia co :)


Na trzecim obrazku widać filmik... Sklep załaduje Ci się w 14min (sukces!) to jeszcze film w HD będziesz mógł zobaczyć! WOW! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube! Kopiujmy YouTube!

Haha nie mogłem się powstrzymać, zedytuj GS:
http://img222.imageshack.us/my.php?image=beztytuucs6.jpg <-- look, Pozdro dla WeBmastera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować