Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta.gram.pl - karty na stół

107 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 22:42, Vojtas napisał:

3. Czy coś zrobicie z serwerem? Pomijając patche, strona główna Gram.pl ładuje mi się około minuty, zaś przeglądanie sklepu to droga przez mękę. Mam łącze 1 Mbit/s.


Pomijając patche, strona Gram.pl zasuwa mi (w sumie nie tylko mi) szybciutko, więc problem musi siedzieć gidześ u Ciebie. Może w kącie? Eee, nie, raczej nie. Ale na dysku twardym już prędzej. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 23:18, DJ Szlafrok napisał:

> 3. Czy coś zrobicie z serwerem? Pomijając patche, strona główna Gram.pl ładuje mi
się około minuty, zaś przeglądanie sklepu to droga przez mękę. Mam łącze 1 Mbit/s.

Pomijając patche, strona Gram.pl zasuwa mi (w sumie nie tylko mi) szybciutko, więc problem
musi siedzieć gidześ u Ciebie. Może w kącie? Eee, nie, raczej nie. Ale na dysku twardym
już prędzej. ;- )


Tak, tak... śmiga Ci szybciutko bo cache masz... a wejdź sobie np w pracy, szkole lub po wyczyszczeniu cache przeglądarki... strona ładuje się dłużej niż onet wp i interia razem...

No a ftp też nie śmiga... A kawał z dyskiem to Ci się udał xD

20081006232435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 23:35, Dark Energy napisał:

Tak, dał proszę skasować posta


Nic nie skasujemy... a to że obrazek dnia tam pisze to widziałem. Ale zaprawdę powiadam Wam - Grasz? Nie Gram, na pewno nie już na tym serwisie!

20081006234340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby się rozwijacie (gram.pl) niby jakieś nowości ale co ze starymi błędami? Co z prędkością transferów?
Od wideo i tak mam gametrailers.com, a od informacji gaspot. Chyba tylko ludzie piszący na forach trzymają mnie tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętniej bym widział poprawione niektóre błędy jak np. psujące się linki lub zniesienie (lub przedłużenie czasu) na edycję posta. To co na obrazkach zostało pokazane to w sumie nic oryginalnego - zapowiada się możliwość wrzucania filmików przez użytkowników i jakieś sondy (zresztą nawet na obecnych gramsajtach można wstawiać sondy, więc nie jest to akurat jakaś wielka zmiana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 23:18, DJ Szlafrok napisał:

> 3. Czy coś zrobicie z serwerem? Pomijając patche, strona główna Gram.pl ładuje mi
się około minuty, zaś przeglądanie sklepu to droga przez mękę. Mam łącze 1 Mbit/s.

Dnia 06.10.2008 o 23:18, DJ Szlafrok napisał:

Pomijając patche, strona Gram.pl zasuwa mi (w sumie nie tylko mi) szybciutko, więc problem
musi siedzieć gidześ u Ciebie.


Nie tylko mi strona się długo ładuje. Newsy czytam przez forum, bo tak szybciej - nigdy nie ładuję strony głównej. Może to kwestia usługi zwanej Neostrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam problemu z ładowaniem strony i sklepu ;) Może strona do najszybszych nie należy, ale znowu tak tragicznie nie jest - pamiętam jak dawniej ładowała się poczta na Onecie. To był horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wygląda ciekawie :)
No to nic, pozostaje nam czekać, co Szanowna Ekipa gram.pl stworzy i jak to się przyjmie wśród userów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 01:32, Czedwik napisał:

Chętniej bym widział poprawione niektóre błędy jak np. psujące się linki lub zniesienie
(lub przedłużenie czasu) na edycję posta.


To drugie to nie błąd, dobrze że w ogóle jest możliwość edycji. 5 minut starczy na wszystko, z nieograniczonym czasem edycji to byłby dopiero bajzel (i utrudnienie dla modów). Transfer jest ok z gram.pl, szybkość działania strony, czy sklepu też spoko, ja bym poprawił ucięte linki, bo to jest najgorsze teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast udoskonalać stronkę i jeszcze bardziej ją spowalniać, lepiej coś z prędkością transferu byście zrobili. A tak BTW, mój flagfox (dodatek do firefoxa) pokazuje, że serwer z gram.pl mieści się w USA. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak, dla mnie to nie są karty na stół bo nadal nic nam nie napisano co to jest. Sami musimy się domyślać co będzie nowego. Według mnie będzie dodana encyklopedia gier. No i oczywiście, każdy będzie mógł wstawić film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rzeczywiści tym drugim znakiem zapytania będzie jakaś ogromna baza filmików i screenów , którzy wszyscy użytkownicy gram.pl będą mogli w nieskończoność rozszerzać to sam nie wiem czy jest to aż tak fajna rzecz. Chyba jak na razie trochę się na tym zawiodłem , ale oczywiście niczego lepiej nie przesądzać jeszcze zanim to wszystko wystartuje. Ciekawe ile jeszcze miesięcy minie zanim to wszystko ruszy i czy gra będzie warta świeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować