Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rezerwujcie bilety do Warszawy - Lara Croft zawita do stolicy

39 postów w tym temacie

Fajnego ma pieprzyka ^_^
Nie wiem co jest w niej takiego specjalnego, ale wg mnie ma jakiś taki magnetyzm w sobie :) Jak dla mnie - najlepsza body dublerka Lary, taka naturalna, wygląda jakby zwiedzanie grobowców w akrobtyczny sposób było jej życiowym hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Body dublerka Lary w Polsce ?! Co to się dzieje, co to się dzieje ? :D
Chyba wpadnę do Empiku tego dnia ;) I zaraz znowu się posypią posty, że faworyzuje się warszawiaków xD

@Hissin
O kurde, musisz ludzi załamywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jej robił te zdjęcia? Pierwsze walnięte za mocno lampą, a trzecie ma nieostrą twarz :)
A tak już odnośnie tematu, to szkoda, że wszystko zawsze musi się dziać w Warszawie. Dobrze, że Kraków chociaż będzie miał ECG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 01:15, LIZZU napisał:

i po co dublujesz newsa ://


Tamto to było pressinfo Cenegi. A teraz jest News Zajcewa.

Mam nadzieje, że ekipa Gram.pl się tam dopcha i zrobi jakiś wywiad, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie do Warszawy do niej jeździć nie bedę, ale z pewnoscią wiem że dużo tracę. No coż, szkoda, ale będzie jeszcze jakaś szansa w życiu pewnie. Dla takiej dziewczyny na pewno się pojawi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie poprzednie Lary wyglądały jak wymuskane laleczki. Ta wygląda i co ważniejsze jest sprawna jak prawdziwa poszukiwaczka przygód. Z chęcią bym z nią zamienił parę słówek na osobności :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A któraś starsza Lara też była w Wawie:P Z tym że w Media Markcie w M1:P

A kto mi powie czemu takie spotkanie w tej małej klitce na nowym świecie zamiast w nowo wyremontowanym wielkim Empiku na Marszałkowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autor: Zaitsev (Ktokolwiek jest odpowiedzialny za uruchomienie maszyny przyciągającej ludzi z branży gier do Polski - nie wyłączaj tego ustrojstwa.)

Świetnie powiedziane, sam się zastanawiam, co się dzieje, czyżby nagle polskę zauważono, że nie jesteśmy już zacofani, i że u nas już dawno mamy telewizory plazmowe i LCD. hmmm mam nadzieję, że coraz więcej takich gwiazd zacznie przyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdubluję i napiszę, że teraz żałuję, że mieszkam na drugim końcu Polski. Cóż... ^^

Ten "wspaniały dworzec główny" to ani chybi sarkazm, co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;) miesiac pracowałem w empiku na ochronie i jesli dostanie ochrone sklepowa to nie bedzie zadnych problemów :P a moze zadzwonia zebym ja pilnował XD to juz by bylo za fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dworzec Główny w Warszawie przestał pełnić swoją funkcję ładny kawałek czasu temu. Obecnie znajduje się tam Muzeum Kolejnictwa. Rozumiem że o tym dworcu piszecie, nie zaś ironizujecie na temat dworca Warszawa Centralna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować