Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny NFS w produkcji

62 postów w tym temacie

Może jeszcze EA zacznie dopisywać numery lat na końcach, tak jak w fifie, np. NFS 09, NFS 10. To by się szczerze nawet kupy trzymało patrząc na politykę EA.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA postępuje mniej więcej jak Activision. Jeszcze COD 5 nie wyszedł a oni pracują nad kolejnym. Z jednej strony to dobrze gdyż jak skończymy 1 cześć gry można się przerzucić na następną, z drugiej gra może być gorsza od poprzedniczki bo w czasie w którym kończą jedna część drugi zespół zaczyna pracę nad inna. takie jest przynajmniej moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszak całkiem niedawno szef EA, John Riccitiello, deklarował, że jego firma zmieniła politykę względem serii NFS i odtąd ekipa pracująca nad tą marką zostanie podzielona na dwie załogi. W ten sposób uzyska się dwuletni cykl produkcyjny poszczególnych części."

Czyli taśmociąg i plucie na graczy. Beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co im chodzi, ProStreet był o wiele lepszy od carbona, przeszedłem go na 100% bez żadnych problemów. No chyba że chodzi o fiasko finansowe...

Ściągnę demo Undercovera, ale przygotowuje się na Most Wanted 1.1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh czyżby znowu plastikowe samochody ? w sztucznych otoczeniach ?
mi sie najlepiej grało w NFS 2 SE z voodoo 4 mb :] przed grą miałem logo 3dfx i było zarąbiście :)

kiedy w końcu w NFS bedą / bedzie mase tras niezwiazanych ze sobą ? np nad plażą, góry... wiejskie drogi itd ?by mogli zrobic jedną dłuuugą trase i mase alternatywnych drug do mety.. tak aby na jednej takiej np trasa "w górach" były odgrywane kilka turnieji.. nom. a nie znowu miasto i znowu... to samo :/ łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziesiąta część NFS? WTF?! Ktoś tu chyba liczyć nie umie (ja albo panowie z EA). Zróbmy podsumowanie:
1. Need for Speed (Need for Speed SE)
2. Need for Speed II (Need for Speed II SE)
3. Need for Speed III: Hot Pursuit
4. Need for Speed: High Stakes
5. Need for Speed: Porsche 2000
6. Need for Speed: Hot Pursuit 2
7. Need for Speed: Underground
8. Need for Speed: Underground 2
9. Need for Speed: Most Wanted
10. Need for Speed: Carbon
11. Need for Speed: Pro Street
12. Need for Speed: Undercover
13. Need for Speed 10

Raczej jest to (czy raczej będzie) 13 (pechowa?) odsłona serii NFS. Jak dla mnie wszystko było zabawne, ale tak do numeru 5. Seria już dawno "zeszła" i z prawdziwym NFS ma niewiele wspólnego. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu grał w NFS 1? Piękna to gra była - jak zobaczyłem demko na pierwszym cedeku wydanym z gazetą (Secret Service), to zaniemówiłem. Piękne auta i świetne klipy filmowe - w grę była zaimplementowana encyklopedia dostępnych wozów. Ze wszystkich najbardziej ukochałem Dodge''a Vipera. Co za bryka.

PS. Tak, to takich fur ciągną szybkie kobiety, a zwą je blacharami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stęsknieni za prawdziwym NFS?
ebay -> 599 rupii -> dwa tygodnie czekania na paczkę -> nielimitowana frajda z zagrywania się w Porsche Unleashed! :D
Wow - chyba mam coś na kształt kryzysu wieku średniego, że żeby znaleźć jakąś dobrą gierkę muszę sięgać aż po zamierzchłe czasy 2000 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak bedzie prezentowal sie nowy NFS chodzi mi oczywiscie o Undercover, bo jezeli bedzie to kolejna slaba czesc jak to mialo miejsce w przypadku Carbon i chyba jednak w Pro Street rowniez to gracze moga stracic cierpliwosc i juz nie przejmowac sie kompletnie seria nfs, ktora ostatnio po rowni pochylej stacza sie potrzebna jest czesc ktora na nowo pokaz ile w swiecie gier znaczy seria Need For Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziesiąty Need for Speed? A to ciekawe, bo jak wiadomo, to już trzynasta
odsłona serii (dwunasta to nie wydany jeszcze Undercover, jak z resztą wyjaśnił
Ivan). Czyżby EA chciało "zapomnieć" o wpadkach Carbon i Pro Street?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować