Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny NFS w produkcji

62 postów w tym temacie

Chyba im się numerki pokiełbasiły, 10 to był Carbon, ja naliczyłem troche więcej:

Nfs 1
Nfs 2 (Nfs 2 SE 3Dfx)
Nfs 3: Hot Pursit
Nfs 4: Higs Stakes (aka Road Chalenge)
Nfs 5: Porshe 2000 (aka Porche Unleashed)
Nfs 6: Hot Pursit II
Nfs 7: Underground
Nfs 8: Underground II
Nfs 9: Most Wanted
Nfs 10: Carbon
Nfs 11: Pro Street

no wiec to bedzie 12

Nfs 12: Undercover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:39, simprez napisał:

Stęsknieni za prawdziwym NFS?
ebay -> 599 rupii -> dwa tygodnie czekania na paczkę -> nielimitowana frajda
z zagrywania się w Porsche Unleashed! :D


Aż na e-bay trzeba po to sięgać? :) Ostatnio w empiku widziałem porshe unleashed w jakiejś taniej serii electronic arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sir Mike jesteś idiotą i każdy który tak mówi, ja uwielbiam NFS, jest to dla mnei najlepsza produkcja każda część, jest coraz lepsza i mam nadzieję, że jak żyję nigdy nie skończą produkowac kolejnych części,

Od razu uprzedzam wasze odpowiedzi typu grałeś w Grid, grałeś w Test Drive i wszystkie inne tego typu odpowiedzi. Tak grałem we wszystkie możliwe gry wyścigowe i tylko Need for Speed mnie tak przyciąga i zachwyca.

Więc, proszę uprzejmie zamknąć gęby jeśli macie zamiar, obrażać Fanów NFS, mówiąc, że nikt w to nie gra. Bo jednak gra i to wiele osób, w moim gronie zarówno osiedlowym jak i szkolnym, prawie wszyscy w to grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Wam nie każe kupować i grać we wszystkie części. Miałem dłuuugą przerwę po NFS Porsche i Most Wanted mnie bardzo miło zaskoczyło. Ponieważ recenzje Carbona i ProsStreet były kiepskie to sobie te tytuły odpuściłem (w końcu kupię jako EA Classic, a co mi tam :D). Jak recki będą dobre to spróbuję Undercover a jak nie to poczekam na następnego NFSa. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko Need For Speed Underground był fajny. Miał to coś, ten klimat i tą grywalność. Reszta jakoś nie była fajna. Ucieszył bym się gdyby NFS 10 był taki jak Underground :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:00, mcnitrox napisał:

Coś mi tu z tą numeracją nie pasuje. Poniekąd kolega macned ma rację, ale NFS 10 byłby
14 częścią. Był jeszcze taki twór jak Motor City Online. Ponoć to też było spod znaku
NFS. Zapewne nazwą to Need for Speed X. Żeby było bardziej cool:P Tak jak Flight Simulator
X.


Nie zgodzę się z tobą w pełni. Sprawa z MCO jest nieco bardziej skomplikowana. Gra pierwotnie była nazywana Need for Speed: Motor City Online (została wydana rok po Porsche 2000 i rok przed Hot Pursuit - więc w coroczny cykl wydawniczy się wpasował), jednak ostatecznie z gry usunięto "Need for Speed" i w sklepach gra pojawiła się po prostu jako Motor City Online. Przez to mieliśmy dwuletnią przerwę od Need for Speedów.

Gdyby jednak zaliczyć MCO jako część NFS to należałoby również dodać dwie części gry V-Rally, które w celach promocji (marka NFS była już bardzo znana) zostały w USA oznaczone jako "NFS:V-Rally" - EA liczyło na większą sprzedaż.

Jako ciekawostkę dodam, że zarówno oba (NFS) V-Rally jak i mój ulubiony NFS:Porsche* zostały stworzone przez Eden Studios - znane również z produkcji Test Drive Unlimited.

*P2000 stworzyli współnie z EA Canada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:40, pepsi' napisał:

Macned ---> przypuszczam, że twórcy nie wliczają do ścisłego kanonu Hot Pursuitów
i High Stakes, stąd taka informacja.


Jak dla mnie to powinni zapomnieć o NFS:HP2*, NFS:Carbon** i NFS:ProStreet :D

Trzecia i czwarta część Need for Speed to dla mnie, obok Porsche, najlepsza część - piszę "część", a nie "części" bo różnice między III i IV były raczej kosmetyczne, sprowadzały się głównie do poprawy grafiki i dodania nowych tras (w IV jako bonus do odblokowania były trasy z III), dlatego traktuję je jako jedną grę. Z tego względu uważam, że tworząc kolejne części Elektronicy powinni właśnie nie zapominać o starych, dobrych NFS, tylko wzorować się na High Stakes/Road Challenge oraz Porsche Unleashed/2000.

*piszę tu o wersji PC, bo podobno konsolowe części były niezłe. Ale do dzisiaj śmiać mi się chcę, gdy wspominam helikopter policyjny, który na uciekający pojazd zrzucał (?) wybuchające (!?) beczki (!!!). :D

**Do Carbona nic właściwie nie mam, poza tym, że był wtórny, prezentował to co w NFS MW (które mi się podobał), lecz właściwie pozbawiono tę część policji! Wiem, że była ona, ale jakoś nie przypominam sobie zbyt wielu pościgów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinouts: Moim zdaniem tylko Need For Speed Underground był fajny. Miał to coś, ten klimat i tą grywalność. Reszta jakoś nie była fajna. Ucieszył bym się gdyby NFS 10 był taki jak Underground :).


Moim zdaniem najlepszy to był Need for Speed z 94r. i kolejny need for speed 2, potem się jeszcze ukazał need for speed 4, który był totalnym zaskoczeniem jakości grafiki, innowacyjności itd itd.

Potem dopiero zaskoczył mnie underground i świetny Most Wanted i na razie to tyle.

Osobiście to najbardziej przywiązałem się do need for speed 4, dałbym wszystko gdyby w tym klimacie zrobili kolejnego Need for speeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to bedzie kolejna kaszanka, tak jak z resztą Undercover też uważam za kasznkę (ale to się okaże niedługo). Jak dla mnie fajne NFSy skończyłu się na U2(do dziś w to gram czasami), można jeszcze ew. podciągnąć pod MW. A Najlepsze były P2000, HP, i ogólnie tamte czasy. Teraz to już są simsy w wydaniu samochodowym - byle więcej, byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta 10 (czyżby twórcy nie chcieli się przyznawać do niektórych części ?) ma oznaczać, że seria wraca do korzeni w bardziej dosłownym tego słowa znaczeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prosta nazwa. Zwykłe 10. Nawet nie mogę się domyślić o czym będzie. Według mnie niedługo seria NFS będzie odbierana jak FIFA, prawie co roku to samo. Ale do FIFY i NFS już nic dodać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego mogliśmy się spodziewać - w końcu to EA.

Ja w zasadzie nie wiem, jak nastawiać się na nowego Need for Speeda. Odejście od tradycyjnych, nocnych wyścigów - w przypadku Pro Street było dość ryzykowną decyzją i wyszło w zasadzie średnio. Fani serii byli zdruzgotani tym, co zrobiło EA i w jaki sposób zmieniło serię. Nowa odsłona - Undercover ma to złamać i ponownie powrócić do wyścigów nocnych. Z tym jednak zastrzeżeniem, że gra w przeciwieństwie do większości gier wyścigowych będzie posiadała tryb fabularny, przeplatany oczywiście cut-scenkami. Zapowiada się nieźle, ale jak wyjdzie okaże się dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować