Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bleszinski odpowiada na zarzuty fanów

70 postów w tym temacie

Nędzne lanie wody i tyle. O sile marki decyduje ilość sprzedanych egzemplarzy edycji gry taka prawda. Microsoft sam przecież chwali się jak to dobrze sprzedała się ta gra na Xboxie 360. Co to znaczy? Że Gears of War jest już naprawdę mocną marką. Robienie sequela tej gry tylko na konsole wcale nie jest lepszym wyjściem niż zrobienie także konwersji na komputery. W obu przypadkach marka się wzmocni, bo więcej egzemplarzy i tak sprzedanych zostanie w wersji niepecetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co on bredzi, jeśli konwersję zrobią powiedzmy pół roku później to każdy kto miał kupić wersję na X360 zdąży do tego czasu to zrobić... Zgadzam się z tym, że GoW jest grą konsolową alę i tak chętnie bym w 2 część pograł na Pc''cie ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, Bleszyński! Co ma piernik do wiatraka!? Jak gra będzie na PC, to na XB nie będziecie rządzić? Jeśli gra będzie naprawdę dobra, to będzie rządzić na każdej plaformie, na której się pojawi. Pieprzenie w bambus i tyle. Czasem lepiej się ugryźć w język (tudzież zamknąć jadaczkę). Czas leczy rany, hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:14, Kajetan Chrumps napisał:

Kasa musi płynąć. Gra wyjdzie na PC-ta, a konwersję zrobi PCF.....


Co Pan opowiada?! Panie Kajetanie?!
Konwersję zrobi CDPR, a po roku zobaczymy Edycję Rozszerzoną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze nie odniosl zadnego sukcesu pierwszy GoW na PC. No chyba ze go porownac do sprzedazy innych tytulow na PC niz do sprzedazy na konsole (Assassins Creed i 40k, anyone? :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW na piecach sukcesu nie odniósł. Swoją drogą to w tej grze nie ma nic atrakcyjnego. Jest wybitnie monotonna. Znajdź osłonę > podbiegnij kryjąc się > wychyl > strzel i tak całą grę. Przecież spać się chce po 2 godzinach czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część w ogóle mnie nie przyciągnęła. Jest strasznie monotonna, ciągłe krycie się za osłonami > wychylanie się > strzelanie > iście na przód i tak w kółko. Po kilku godzinach - nudy... . Szczerze wisi mi i powiewa, czy wyjdzie na PC czy nie. Przynajmniej w tym drugim wypadku, będzie można pośmiać się z irytacji dzieciaków, zadających pytania "Kiedy na PC?" i robienia śmiesznych petycji internetowych, na które to producenci nawet nie spoglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:29, milten6 napisał:

Pierwsza część w ogóle mnie nie przyciągnęła. Jest strasznie monotonna, ciągłe krycie
się za osłonami > wychylanie się > strzelanie > iście na przód i tak w kółko.
Po kilku godzinach - nudy...

Ale tu właśnie tkwi ten diabeł razem z psem pogrzebany! :) Przypominają mi się czasy dzieciństwa, jak latałem z kumplami po lesie z drewnianymi pistolecikami. Identyczna zabawa, tylko bez piły.
>. Szczerze wisi mi i powiewa, czy wyjdzie na PC czy nie.

Dnia 07.10.2008 o 17:29, milten6 napisał:

Przynajmniej w tym drugim wypadku, będzie można pośmiać się z irytacji dzieciaków, zadających
pytania "Kiedy na PC?" i robienia śmiesznych petycji internetowych, na które to producenci
nawet nie spoglądają.

Ja też pewnie będę takim dzieciakiem, ale pytać się nie będę, bo to nie ma sensu, a petycji pisać nie będę. Ale że na PC wyjdzie, to jestem pewien prawie w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze to kolejnego, ze sie tak wyraze klamstwo jak ostatnio w przypadku wielu gier. Autorzy chca postraszyc graczy a kiedy bedzie trzeba to i tak wydadza wersje na PC a jezeli nie maja takiego zamiaru to w przypadku kiedy fani pokaza co na ten temat sadza i pewnie wszystko sie zmieni.

PS: Przepraszam, ze nie ma polskich znakow, ale klawiatura chyba mi sie zrabala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GoW, podobnie jak Crysis, nie jest hiciorem. Jest co najwyżej zwyczajną, dobrą grą. I nie będę płakał, jak nie wyjdzie na PC.
I tak pewnie wyjdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać musieliscie być bardzo zmeczeni grajac w GoW-a jak dla was to monotonne. To jedna z lepszych gier akcji. I dobrze niech to bedzie marka jak God of War wylacznie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej porządnie uargumentował to.
Cokolwiek by co powiedział i tak PeCetowcy są zarozumiali dlatego tez nie zrozumieją praw rządzącymi konsolami.

I tak zawsze swoje powiedzą cokolwiek by to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować