Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 najpopularniejszą w historii

23 postów w tym temacie

Co jak co, gpodoba ma rację. Nowa FIFA w końcu nie jest kaszaną. Tylko gdyby jeszcze rozgrywka zyskała by na większej dynamice, bo teraz to tak... Każdy wie z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla na Xie... tricki faktycznie są świetne. Można powymiatać zarówno w miejscu, jak i w ruchu.
Ale reszta (no, może poza "realistycznymi" wywrotkami zawodników (btw. teraz o faul jest 10x łatwiej, bo w 90% przypadków zawodnik leży = sędzia gwiżdże faul) i sterowaniem klawiaturą + myszką (podobno strasznie ciężko i niewygodnie) no i oczywiście nową grafiką (widać trawę !!!111) nie ma w Fifie 09 nic jakiegoś super rewolucyjnego.
Odgrzany kotlet z ziarenkami smaku. I chlebem. Z masłem. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nikt634
Brygadzista
07.10.2008, 19:25

Przecierz nowa fifa jest kaszanka wy gazet nie czytacie czy co
>>>>>.

HAHAHAHAHAhAHAHAHA to mnie gosciu rozbawiles? Czy ty jestes chory? Zagraj i sie wypowiedz a nie na gazetach sie opierasz.. Ja gralem na xie w demo i jak troche podreperuje budzet to ruszam po gre ;> Miodna , poproawiona w wielu aspektach, grafika bardzo dobra .. jedyne do czego moge sie przyczepic to te trybuny z kartonu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC dla mnie taka sama jak poprzednie. Za to X360, mmm... cud miód i orzeszki w czekoladzie;). Grałem u kolegi i sam też będę kupował:D Mecz w trybie zostań gwiazdą jest super, rozgrywka normalna też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi.Niech się wezmą wreszcie za wersję PC.Gram i widzę tylko trochę różnic od 08.Już niedługo się przekonam na PS3 kolegi,o ile lepsza jest na konsole.Bo na PC ta gra ma u mnie 7.Niby się fajnie gra,ale na konsoli to zupełnie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się nowa FIFA bardzo spodobała. Jestem fanem piłki i szczerze mogę ją polecić. Oczywiście nie odmówię też nowemu PESowi, którego tez ubóstwiam. Mimo to nie oceniam jednego i drugiego. Nie jestem konsolowcem i nie posiadam Xboxa 360 dlatego mam takie pytanie. Czym różni się FIFA09 na PC od wersji na Xboxa 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach wersja PC stanowi - jak napisano - tylko ułamek ogółu sprzedanych egzemplarzy. U nas będzie kompletnie odwrotnie - 80/90% edycji sprzedanych na blaszaka, pozostałe 10/20% na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tal441 ---> najwyraźniej źle mnie zrozumiałeś. nie miałem najmniejszego zamiaru sugerować, że FIFA 09 jest grą słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do newsa:

Wiesz, pepsi, jaka jest różnica między "najpopularniejszą grą w historii", a "najlepiej sprzedającą się grą w historii serii"? (hint: zasadnicza) Ja wiem, że pokusa doczepiania sensacyjnego tytułu jest wielka, ale są pewne granice precyzji i przyzwoitości, których przekroczyć nie wolno. Poza tym one wcale nie są najpopularniejsze w historii. Dlaczego? Bo pojęcie popularnego wiąże się z liczbą egzemplarzy, której nie podałeś - to raz. Dwa - jak można pisać o historii w momencie, gdy dopiero co była premiera? No po prostu bzdura goni bzdurę. Może gdybyś napisał o najdynamiczniej się sprzedającej grze miesiąca, tudzież najlepszym starcie sequela, byłoby lepiej? Odpowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:02, Damianuss1 napisał:

Mi tam się nowa FIFA bardzo spodobała. Jestem fanem piłki i szczerze mogę ją polecić.
Oczywiście nie odmówię też nowemu PESowi, którego tez ubóstwiam. Mimo to nie oceniam
jednego i drugiego. Nie jestem konsolowcem i nie posiadam Xboxa 360 dlatego mam takie
pytanie. Czym różni się FIFA09 na PC od wersji na Xboxa 360?


Głównie grafiką która jest zdecydowanie lepsza na konsolę od wersji na PC "to tak jakby porównać mercedesa do malucha" no i paroma malutkimi rzeczami w grze które dodano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brytole wciągną wszystko co związane z piłką nożną bez mrugnięcia oka. Nawet nowy Championship Manager jest w stanie u nich osiągnąć najlepszą sprzedaż z danego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 09 jest najlepszą częścią w historii serii. Ale jednak widać ten stary 4 letni silnik i gra sie powtarza. Na szczęście duża grywalność ma tryb zostań gwiazdą i multi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:26, marcinshinoda napisał:

FIFA 09 jest najlepszą częścią w historii serii. Ale jednak widać ten stary 4 letni silnik
i gra sie powtarza. Na szczęście duża grywalność ma tryb zostań gwiazdą i multi^^

Nie jestem pewnien, ale gra jest nadal robiona na starym silniku aby mogła pójść na PS2. Ja za fifą nigdy nie przepadałem. Ale jak dla mnie PES i FIFA są dobrymi grami, jedna jest lepsza pod innym względem, druga gorsza i czymś innym. Jestem małym fanem oby dwóch serii. Dobrze, że w końcu FIFA zrobiła duży krok na przód. Muszę przeczytać reckę, a mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować