Zaloguj się, aby obserwować  
paweln

rodzaj gier...

24 postów w tym temacie

Ja lubie strategie (rome:total war itp), strzelanki (BF2, F.E.A.R itp), zręcznościówki na konsolach (God of War itp), i czekam na Gothica 3 lub Obliviationa to są rpg ale jeszcze w żadnego rpg prócz DS 2 (niezbyt gierka) nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:45, K.F napisał:

Ja lubie strategie (rome:total war itp), strzelanki (BF2, F.E.A.R itp), zręcznościówki na konsolach
(God of War itp), i czekam na Gothica 3 lub Obliviationa to są rpg ale jeszcze w żadnego rpg
prócz DS 2 (niezbyt gierka) nie grałem.


Gra nazywa się Oblivion
Ja lubię strzelanki (Call of Duty), strategie (Warcraft III), symulatory (Freelancer, Toca Race Driver 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam RPGi ale gram również w FPSy, oraz czasami w RTSy oraz strategie turowe (muwie to np. o Heroesie, albo o Jagged ALiance albo Silent Storm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie horrorów
Lubie strzelanki typu Counter-Strike
RPG, czasami RTS
Samochodówki ale raczej tylko NFS
ogolnie strategie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubię RTSy i cRPGi. Ale nie pogardzę też (łykiem krzpekiego krasnoludzkiego trunku - BG) FPSami i samochodówkami (czyt. NFS).
No... to chyba tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak Ponet jestem osobą, która gra we wszystkie gry. Oczywiscie mam swoje ulubione rodzaje (FPS, TPP, RPG, RTS) oraz mniej lubiane (Przygodówki, strategie choc wiekszosc lubie, ale nie przepadam itp itd) ale ogolnie to gram we wszystko co fajne i mi sie podoba. ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:56, pawbuk napisał:

> Ja lubie strategie (rome:total war itp), strzelanki (BF2, F.E.A.R itp), zręcznościówki
na konsolach
> (God of War itp), i czekam na Gothica 3 lub Obliviationa to są rpg ale jeszcze w żadnego
rpg
> prócz DS 2 (niezbyt gierka) nie grałem.

Gra nazywa się Oblivion
Ja lubię strzelanki (Call of Duty), strategie (Warcraft III), symulatory (Freelancer, Toca
Race Driver 2)


Co za różnica?Pozatym ja też kiedyś grałem w Coda ale taki nierealistyczny mi się jakoś teraz wydaje.Zwłaszcza po grze na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 17:59, paweln napisał:

no a co powiecie o strongholdzie?

Nie grałem ale kumple muwią że niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować