Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - trailer z wersji PC

112 postów w tym temacie

Trailer niczego sobie. Chociaż i bez niego czekałbym na pecetową premierę GTA 4 z zapartym tchem. Szkoda tylko, że to jeszcze aż półtora miesiąca... No i nadal nie znamy ceny tej gry w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetny zwiastun, aż w HD musiałem go obejrzeć i muszę się zgodzić z Carlem92, że trailer przez muzykę bardzo klimatem przypomniał mi VC. Nie mogę się doczekać premiery, byle tylko Cenega nic nie nawaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile radości w tej grze sprawia taranowanie hummerem innych aut, mrrrrrrr, cud, miód i orzeszki. Wreszcie nie będę męczył kumpla, by pograć w to na jego ps3:D czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykryłem spisek!
Rockstar nienawidzi nas, graczy, i dlatego wypuścił tak miodny, cudny, piękny, wyborny (tu możesz wstawić dowolny inny przymiotnik :D) trailer, by pecetowcy dostali jakiegoś ataku z niemożności doczekania się najlepszej gry roku xD
11/10 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wersję na Xboksa 360, i od razu mówię wam, że gra nie ma tego "czegoś", co miało San Andreas. Do San Andreas po prostu chciało się wracać po ukończeniu gry, było mnóstwo rzeczy do robienia dla funu (spadochrony, wyścigi, itp), a w "czwórce" skupiono się na linii fabularnej i rozbudowanym mieście. Fakt faktem, gra jest miodna, ale nie jest tak ponadczasowa jak SA.
Po ochłonięciu i przyjęciu gry "na zimno" wystawiłbym najwyżej 8+/10. Grafika nie zgniata, główny bohater nie jest tak wyrazisty jak Tommy Vercetti czy Carl Johnson, a misje to standardowy schemat "idź, zabij, wróć" ewentualnie "znajdź wóz, strzelaj z wozu, zabij tych, co nie zginęli od wybuchu", z małymi tylko wyjątkami jak np. kradzież ciężarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na gre :)
w chwili obecnej zaczynam gre lada w Sacred 2: Fallen Angel i mam nadzieje ze skoncze ja do momentu premiery gta4 :) gra napewno powali niejednego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować