Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - trailer z wersji PC

112 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 13:18, Thorn500 napisał:

Khasim też przeszedłem wersje na Xboxa 360 i zgadzam się z tobą w zupełności. Ta gra
nie ma takiego klimatu jak poprzednie części. To jest gra podobna da COD4 w singlu. Cały
czas tylko "O Jezu, o Jezu co się teraz stanie, o Matko jedyna". Jak dobry film akcji.
Ale po przejściu singla 2 razy, do gry już nie wrócę. Nie ma tam tego czegoś co by przyciągało
do robienia stuntów. Nawet nowy silnik fizyczny euphoria nie na wiele się zdał. Prawda,
że fajne się wybija przednią szybę "sobą" (lol), ale to po 5 razach już nie cieszy i
odechciewa się grać.

Jest tylko jedna szansa na przedłużenie życia tej grze - multi. Ale jeśli będzie płatne
jak w Xboxie to gra będzie chyba najmniej udaną częścią serii.

Kupując wersje na 360, miałem zamiar kupić też wersje PC ("która się nie ukarze"), ale
teraz widzę, że nie wyrzucę pieniędzy w błoto. Lepiej kupić coś innego, bo dobrych gier
na razie nie brakuje. A jeśli jeszcze gra będzie kosztowała tyle co SA w dniu premiery
(coś 200zł to było), to już w ogóle no comment.


XBL na PC jest od jakiegoś czasu lub ma być za free więc nie będzie problemu z grą przez internet. Jedno mnie ciekawi, czy zmienili coś w fabule gry? Czy będzie to kopia z konsol 1:1(oprócz auto-aim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się ten trailer GTA IV i według mnie jest dużo lepszy od tych konsolowych zwiastunów (chociaż "Everybody Is A Rat" też był bardzo fajny). Ale czy z samą grą będzie tak samo? Bardzo możliwe, ale jeśli o mnie chodzi, to GTA IV nie jest dla mnie żadnym ''must havem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby trailer... Spodziewałem się czegoś bardziej ,,klimatycznego" i emocjonującego a przede wszystkim grafiki lepszej. Wszystko jakoś tak sztucznie wygląda... Mam nadzieję ,że w grze nie będzie tak słabo jak na Trailerze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;> przeszedlem juz dawno , konsolowcy maja pierszenstwo ;) . Fakt jakies te miasto wesole sie zrobilo na PC. Wole wersje na konsole chociaż pewnie na PC kiedyś też zagram. Śmieszne jak ludzie wyczekują tej gry na PC kiedy już od ponad 5 miesiecy sie ja skonczylo i zapomnialo ;) ( np. Ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już sie przekonałem w poprzednich częściach - na pewno będzie sie wygodniej grało. Bo nie ma to jak mycha. Ale mam nadzieje że dystrybutor nie zedrze z nas zbyt dużo. No chyba że liczą na straty w postaci piractwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się to wszystko prezentuje. Już nie mogę się doczekać się premiery w Polsce od razu lecę kupować. Po wersji konsolowej, w którą miałem przyjemność trochę pograć na prawdę naszła mnie chętka, aby na PC ostro zaszaleć w GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem jakis czas temu wersje na x-boxa. Mi sie podobalo :P. Ale jak ogladam ten trailer i widze ta grafike to mi sie plakac chce albo mi sie wydaje albo na x wyglada o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer, choć grafika nie jest doskonała ale złą też nie jest. W końcu w GTA liczy się grywalność czego dowodem było GTA 2 (w roku premiery były już gry 3d a mimo to w GTA 2 grało brdzo dużo ludzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:56, Tyron napisał:

GTA dla gnojów spod bloków gra.


Biedny jesteś :( Gra ci na PC nie odpali ? Bo widać,że chyba takie motywy tobą kierują. No zostaje opcja z próbą zabłyśnięcia ale raczej nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:22, dawidos170 napisał:

> GTA dla gnojów spod bloków gra.

Biedny jesteś :( Gra ci na PC nie odpali ? Bo widać,że chyba takie motywy tobą kierują.
No zostaje opcja z próbą zabłyśnięcia ale raczej nie wyjdzie.


Oc ty prymitywny chłopczyku.Słuchaj sobie tego rapu i metalu i graj w te swoje GTA .Są gry o wiele lepsze
którę uczą gracza podstaw moralnych czy innych rzeczy ,a nie tylko zabijania ,ćpania,gwałcenia i innych strasznych rzeczy.A tej gry napewno nie kupie może ściągne.Bo niezamierzam napędzać machiny dewiacji społeczeństwa.Wole sobie zagrać w jakiegoś dobrego RPGa ,przygodówke czy inną grę ze wspaniałą fabułą gdzie nie chodzi o zabijanie i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

Oc ty prymitywny chłopczyku.


Chłopczyku mów sobie do kolegów jak pozwolą

>Słuchaj sobie tego rapu i metalu

Nie słucham takiej muzyki.

>i graj w te swoje GTA .

Myślisz,że bym się o zgodę pytał ?

>Są gry o wiele lepsze

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

którę uczą gracza podstaw moralnych czy innych rzeczy


Student u Ojca Dyrektora ? Bo tak samo nawiedzony. Norm moralnych to nie gry mnie uczą. A już na pewno nie inni,którzy mówią mi co dobre a co złe.

>,a nie tylko zabijania ,ćpania,gwałcenia


To do tego gra jest potrzebna żeby się nauczyć ? Faktycznie biedny jesteś.

Dnia 08.10.2008 o 17:27, Tyron napisał:

i innych strasznych rzeczy.


Sypiasz z lampką w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować