Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Księga cmentarna Neila Gaimana bestsellerem

9 postów w tym temacie

MAG

Wydana w Polsce 3 października Księga cmentarna Neila Gaimana jest bestsellerem w Stanach Zjednoczonych. W największej sieci księgarskiej Barnes & Noble Księga cmentarna jest na 7. miejscu listy bestsellerów. Księga cmentarna została wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Mag www.mag.com.pl

Przeczytaj cały tekst "Księga cmentarna Neila Gaimana bestsellerem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie. ale co oznacza ze ''Książka jest dostępna w dystrybucji Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk ....itp'' ?
ze w empikach i trafficach nie ma?
PS. tylko miękka okladka? bububub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neila Gaiman zaczyna powielać pewne schematy w swoich książkach. I jak np. Nigdziebądź lub zbiór opowiadań Dym i lustra, Gwiezdny pył, Amerykańscy Bogowie są genialne to już w Inerświecie i Koralinie powiela pewne schematy. Pamiętam jak Nigdziebądź przywaliło mnie genialnym klimatem. Późniejsze książki dla dzieci/dorosłych sa bardzo przewidywalne. 288 stron duża czcionka (bo to książka dla dzieci) czyli 4-5h czytania maxymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:40, natanadler napisał:

Neila Gaiman zaczyna powielać pewne schematy w swoich książkach. I jak np. Nigdziebądź
lub zbiór opowiadań Dym i lustra, Gwiezdny pył, Amerykańscy Bogowie są genialne to już
w Inerświecie i Koralinie powiela pewne schematy. Pamiętam jak Nigdziebądź przywaliło
mnie genialnym klimatem. Późniejsze książki dla dzieci/dorosłych sa bardzo przewidywalne.
288 stron duża czcionka (bo to książka dla dzieci) czyli 4-5h czytania maxymalnie.


Fajnie, widziałem, że te knigi są w KG, więc zacznę na nie odkładać. A tak przy okazji - słuchawki wysyłacie Wy czy Creative, i kiedy mam się spodziewać paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:35, natanadler napisał:

ciach
to chyba nie ten temat ;P


Racja. ;)
Ale w wątku adekwatnym do pytania, wciąż nie widzę odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować