Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera 9.6 ujrzała światło dzienne

30 postów w tym temacie

No nareszcie. Wygląda na to, że prawie wszystkie mankamenty z 9.5 poszły już w niepamięć. Należałoby jeszcze wzmocnić blokowanie flashów, bo niektórzy webmajstrowie już potrafią zagiąć operę :/. Oby nie było to tylko moje pierwszouruchomieniowe złudzenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zainstalowałem. Tak na wszelki wypadek, a nuż się jeszcze kiedyś przyda. Jednak rolę głównej przeglądarki internetowej na moim komputerze nadal będzie sprawował - niezagrożony na tej pozycji - Firefox 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba się przyjrzeć uważniej. W moim przypadku Opera to miłość od pierwszego wejrzenia. Kilka lat temu zainstalowałem, i IE przestało w tym momencie istnieć. Co prawda najnowsze wersje zaczęły być trochę przebajerzone, ale wciąż uważam ją za najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal są problemy z prawidłowym funkcjonowaniem stron, które wcześniej na Operze działały bez zarzutu... Jestem zawiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żeby był błąd w treści newsa... I to już w pierwszym jego zdaniu (po tytule oczywiście). Ale widzę, że chyba jest to zjawisko już tak popularne, że nikt jeszcze o tym nie napisał. :) Przyzwyczaili się pewnie wszyscy do tego.
A co do tematu newsa, to ja i tak nie zamierzam odchodzić od Firefoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować