Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne trzy tytuły z serii eXtra Klasyka ujawnione!

30 postów w tym temacie

Dark Messiah of Might and Magic - przyznaje, za taką cenę grzech nie zagrać. nie miałem jeszcze okazji i nawet jesli nie okaze sie jakąś większą rewelacją to przynajmniej nie będę bluxnił że wydałem stówe na głośny tytuł ktory okazał sie wtopą. najs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowych gry z serii eXtra Klasyka ukażą się w drugiej połowie października w polskiej wersji językowej. Drobny błąd.

Szkoda, że dopiero w drugiej połowie października się ukażą te gry, bo dzisiaj złożyłem zamówienie w którym jest również Dark Messiah... czyli nie dostanę urodzinowego bonusa, chlip, chlip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łosz! Najpierw Unreal Antologia, Painkiller: Overdose i Titan Quest: Immortal Throne, a teraz to... serio, 6 wspaniałych gier po niskiej cenie, a ja zastanawiam się, co sobie kupić... :P
Chyba wezmę Titan Quest z dodatkiem, albo Unreal Antologia. Dark Messiah, hmm... zastanawiam się, ale ponoć są wkurzające zabezpieczenia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne trzy tytuły w których na szczęście znowu znalazłem jedna grę dla siebie , a mianowicie Dark Messiah of Might and Magic ten tytuł muszę mieć obowiązkowo. Szkoda tylko , że wszystkie te gry złapały dużo opóźnienie w drodze do XKH. Legendy i Misje Dodatkowe miały być w XK już rok temu , Titan Quest miał być kilka miesięcy temu , a Dark Messiah miał być w poprzednim zrzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne trzy tytuły w których na szczęście znowu znalazłem jedna grę dla siebie , a mianowicie Dark Messiah of Might and Magic ten tytuł muszę mieć obowiązkowo. Szkoda tylko , że wszystkie te gry złapały dużo opóźnienie w drodze do XKH. Legendy i Misje Dodatkowe miały być w XK już rok temu , Titan Quest miał być kilka miesięcy temu , a Dark Messiah miał być w poprzednim zrzucie.

PS. Dubel... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiaha mam premierowego ale wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli okazji wcielić się w Saretha gorąco polecam tą grę :) Za takie pieniądze brać w ciemno!

Osobiście skuszę sie na Titan Quest, trzeba sobie smaka na Diablo 3 narobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:41, mateuszencja napisał:

TITAN QUEST!!!!Słyszałem dużo dobrych opinii na temat tego "RPG".Skusze się chyba :D

NIe RGPa tylko Hack''n''slasha xP
Ale bierz, bierz...

No to te 3 kolejne tytuły mnie nie zaskoczyły, powiem szczerze... :P

Ale tak czy siak Dark Messiah warto za taką cenę kupić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować