Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne trzy tytuły z serii eXtra Klasyka ujawnione!

30 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 22:31, Sebat1 napisał:

Kolejne trzy tytuły w których na szczęście znowu znalazłem jedna grę dla siebie , a mianowicie
Dark Messiah of Might and Magic ten tytuł muszę mieć obowiązkowo. Szkoda tylko , że wszystkie
te gry złapały dużo opóźnienie w drodze do XKH. Legendy i Misje Dodatkowe miały być w
XK już rok temu , Titan Quest miał być kilka miesięcy temu , a Dark Messiah miał być
w poprzednim zrzucie.


Mam takie pytanie skąd ty wiesz, że "Dark Messiah miał być w poprzednim zrzucie"? Może masz wujka w CD-Projekt? No chyba na podstawie głupich plotek (powstałych na zasadzie chciałbym, żeby było, więc będzie) takiego wniosku byś nie wysnuł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:47, Kalejdoskop86 napisał:

Chyba wezmę Titan Quest z dodatkiem, albo Unreal Antologia. Dark Messiah, hmm... zastanawiam
się, ale ponoć są wkurzające zabezpieczenia. :/


Nie, to nie zabezpieczenia a STEAM ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 13:57, QSLVR napisał:

Mam takie pytanie skąd ty wiesz, że "Dark Messiah miał być w poprzednim zrzucie"? Może
masz wujka w CD-Projekt? No chyba na podstawie głupich plotek (powstałych na zasadzie
chciałbym, żeby było, więc będzie) takiego wniosku byś nie wysnuł ...


Dowiedziałem się o tym , jak w niektórych sklepach internetowych ruszyła sprzedaż Dark Messiah-a (z pudełkiem z XKH) z dają premiery ustaloną dokładnie w dzień premiery poprzedniego zrzutu. A poza tym o ile dobrze pamiętam to nawet jakiś pracownik CDP przepraszał tutaj na forum za to opóźnienie (ale tego nie jestem pewny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 10:46, LTM napisał:

> TITAN QUEST!!!!Słyszałem dużo dobrych opinii na temat tego "RPG".Skusze się chyba
:D
NIe RGPa tylko Hack''n''slasha xP
Ale bierz, bierz...

No to te 3 kolejne tytuły mnie nie zaskoczyły, powiem szczerze... :P

Ale tak czy siak Dark Messiah warto za taką cenę kupić... ;)



No to Hack''n''slash :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Dark Messiaha już kupiłem w Topsellerze przy składaniu zamówienia na Dzikie Hordy i Spellforce 1 z eXtra klasyki. Titan quest mam ze złotej kolekcji, ale zastanawiam się nad kupnem Settlers. Gra podobno ciekawa. Podstawka za dwie dyszki, plus jeden ew. dwa dodatki i jest zestaw całej piątej części serii. Tym razem bardzo ciekawe tytuły ujawniliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zrzut i znowu gry, które mnie nie zaskoczyły. Przyznam, że w Dark Messiaha chciałem sobie pograć, jednak od jakiegoś czasu czuję niechęć do gier. Mimo wszystko może za jakiś czas się skuszę i zakupię grę.
A Titan Quest i Settlers nie należą do gier z gatunków za którymi przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chce settlersy. mam juz 1-4 w złocie, mam premierowa 6, mam premierowa 4, mam 2 w EX, mam 1 w ex, tylko dodatków do 6 i całej 5 mi brakuje, więc czas uzupełnić kolekcję osadników;P no i teraz jeszcze wymarsz kultur...
aż miło pomyśleć, że niedługo kolejni osadnicy zagoszczą w mych progach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować