Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blu-ray w Xboksie? Plotka nr 4466575...

32 postów w tym temacie

Niech montują i zrobią MGS 4!!! :P Mam nadzieję, że to prawda, jeśli tak to Xbox 360 tak mocno wzmocni swoją pozycję, że Ps3 będzie musiało dokonać cudu aby przeżyć w tej wojnie konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to da? Będzie taka sama rozpierducha jak z bezdyskowymi X360 Arcade. Co z tego, że premium i elite mają wbudowany dysk twardy, skoro arcade (którego ma naprawdę sporo ludzi) takowego nei posiada (fakt ma wejście na dysk zewnętrzny, który kosztuje coś koło 100$). Większość posiadaczy xkloca będzie miec standardowy zytnik, a tylko nieliczny dokupią BR, więc developerom nie będzie się opłacało wydawać osobno gier na DVD i BR. Jedyna strona, której takowe posunięcie się opłaca to drogi i userfriendly M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:26, Isoft napisał:

Niech montują i zrobią MGS 4!!! :P Mam nadzieję, że to prawda, jeśli tak to Xbox 360
tak mocno wzmocni swoją pozycję, że Ps3 będzie musiało dokonać cudu aby przeżyć w tej
wojnie konsol.


a co to ma do MGS 4 ??? rownie dobrze mogli zrobic na 2 HD-DVD jesli chcieli na X ale to jest exclusive na PSa a nie na kloca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić taki zewnętrzny dysk, ponieważ do konsoli i tak jest tańszy niż odpowiednik PC, a pewnie też będzie można podłączyć go do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśl, że u nas góra 400zł bd kosztować, ale zobaczymy dobrze jakby wyszło blu-ray na ixa bo wreście nie było okrajanych wersji gier. Dlatego jeżeli wyjdzie powinnien byc tani, zeby kazdy mogl go kupic, ale tez M$ zapowiedzial ze gry bd instalowane na HDD wiec po co bd ten blu-ray ? ale jezeli wyjdzie mysle ze kupie do swojej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to dokładnie jest z tą polityką Microsoftu. Niby stawiają na elektroniczną dystrybucję ale nie montują dysków we wszystkich Xach :/ a teraz jeszcze chcą sprzedawać zewnętrzne napędy do 360 (cunfusing situation)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox Arcade/Premium + naped BD = PLAYSTATION 3 wniosek ? - lepiej zainwestuj w ps3 praiwie tyle samo wyjdzie [jesli sie myle to na mnie za glosno nie krzyczcie ok?] d[(^)L_(^)]b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią kupię blu-ray do xbox360, przyda się, zresztą skoro t tylko 100USD, to zaledwie 250zł, a może i mniej, zresztą jeśli będzie pasował też do kompa, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol napęd w xboxie jest głośny? to ty chyba nie widziałeś naprawdę głośnych napędów, już mnie te wszystkie komentarze wkurzają, wcale napęd nie jest głośny, jest na normalnym poziomie, i wcale mi on nie przeszkadza, nieraz w kompach są głośniejsze Lite-ony niż w xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda , naped nie jest wcale glosny . Ja nie zaluje ze nie ma MGS 4 na x0 , wyjdzie 5 czesc i 6 itd , i do konca zycia ps-owcy beda sie chwalic ze to oni maja ta gre i ze jest ona najlepsza na swiecie. A mi to zwisa czy bedzie BR czy normalny naped wazne zeby dobre gry wychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, kiedy w listopadzie wyjdzie NXE i wprowadzi możliwość instalowania gier, napęd w ogóle nie będzie używany, więc Xbox stanie się cichutki... A ten cały napęd w PS3 jest cichszy tylko dlatego, że o wiele wolniej czyta Blu-Raye, niż zwykły Xbox DVDki - Xbox czyta (nie jestem tego na 100% pewny) płyty z prędkością 48x, za to PS3 z prędkością 2x...
Blu-Ray w Xboksie to i tak dla mnie bezsens, skoro w 2010-11 ma być następna generacja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super XBOX360 Turbo HD Blue Ray edition.

Odpalcie sobie film na BR i na HD DVD na swoim telewizorze. Ja szczerze nie widzę żadnej różnicy na telewizorze 40", ale jak ktoś zobaczy, to gratuluję wspaniałego wzroku. Może nie warto go marnować i poświęcić w imię nauki pod nóż ? A może ktoś wynajdzie lekarstwo na katar przez to ? ( AAA-psik ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Prawda , naped nie jest wcale glosny . Ja nie zaluje ze nie ma MGS 4 na x0 , wyjdzie 5 czesc i 6 itd , i do konca zycia ps-owcy beda sie chwalic ze to oni maja ta gre i ze jest ona najlepsza na swiecie. A mi to zwisa czy bedzie BR czy normalny naped wazne zeby dobre gry wychodzily.[/quote]


Masz rację co do MSG4 mnie też g... obchodzi, niech se mają tą swoją grę, ja uwielbiam za to NFS, i on mi wystarczy.


[quote]Zresztą, kiedy w listopadzie wyjdzie NXE i wprowadzi możliwość instalowania gier, napęd w ogóle nie będzie używany, więc Xbox stanie się cichutki... A ten cały napęd w PS3 jest cichszy tylko dlatego, że o wiele wolniej czyta Blu-Raye, niż zwykły Xbox DVDki - Xbox czyta (nie jestem tego na 100% pewny) płyty z prędkością 48x, za to PS3 z prędkością 2x...
Blu-Ray w Xboksie to i tak dla mnie bezsens, skoro w 2010-11 ma być następna generacja konsol.[/quote]


Raczej 2012, takie są zapowiedzi, chociaż myślę, że rozwój gier zmusi giganta z Reymond, do stworzenia wcześniej konsoli, bo gry staną się zbyt wymagające. A co do napędu, no właśnie, niedługo będzie można instalować, i już wtedy będzie tak samo cichy xbox jak PS3, cieszę się, że mam tak dobry sprzęt za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować