Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blu-ray w Xboksie? Plotka nr 4466575...

32 postów w tym temacie

Jak umocnią pozycję blue rayem? , jeśli zamontują na pokładzie to konsola już nie będzie z niższej półki za małe pieniądze, a to jest jedyny atut x360, już szybciej przystawka wyjdzie niż BR w x360, a i wtedy cenowo będzie już tak samo jak ps3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się nie dziwię, że na tak zapecetowionym forum wszyscy uważają, że jak wyjdzie BD do Xpudła to będzie można gry z tego odpalać. Nie będzie można! Tak samo jak z HD-DVD się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R4v
Zgadza się, większość komentujących wychodzi w tej chwili na ludzi typu "Mam pc a to... o ... białe, to x360. Tyle o tym wiem a news... skomentuję, tak!".
Jeżeli czytnik Blu-ray zostanie ''wydany'' na konsolę Xbox 360, będzie on w postaci zewnętrznego odtwarzacza do ... filmów. Żadne gry NIE BĘDĄ produkowane na Blu-Ray dla X360. Nie i już, koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 08:40, WorldWar3PL napisał:

R4v
Zgadza się, większość komentujących wychodzi w tej chwili na ludzi typu "Mam pc a to...
o ... białe, to x360. Tyle o tym wiem a news... skomentuję, tak!".
Jeżeli czytnik Blu-ray zostanie ''wydany'' na konsolę Xbox 360, będzie on w postaci zewnętrznego
odtwarzacza do ... filmów. Żadne gry NIE BĘDĄ produkowane na Blu-Ray dla X360. Nie i
już, koniec kropka.


A co ty taki pewny, byłeś u wróżki i dałeś ząbki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft wypowiadał się wiele razy w tej sprawie - jak ktoś jest za leniwy, niech użyje googli. Jakiekolwiek zewnętrzne odtwarzacze by nie wyszły do X360, gry nigdy nie będą wydawane na płytach innych niż DVD.
Albo niech ktoś pokaże mi gry, które ukazały się na HD-DVD na Xbox 360, no proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:37, cypers napisał:

Opłaca się kupić taki zewnętrzny dysk

yyy dysk...? :)
Radzę jeszcze raz przeczytać artykuł, tym razem ze zrozumieniem ;)

Jeżeli MS rzeczywiście wykona taki ruch będzie to naturalnym następstwem upadku HD i wcale by mnie to nie zdziwiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 07:15, marek5mln napisał:

A ten cały napęd w
PS3 jest cichszy tylko dlatego, że o wiele wolniej czyta Blu-Raye, niż zwykły Xbox DVDki
- Xbox czyta (nie jestem tego na 100% pewny) płyty z prędkością 48x, za to PS3 z prędkością
2x...

48x? To co najwyżej CD.
Dla każdego rodzaju te x razy oznacza co innego tzn. inną predkość. I tak 2x BD to ok 8x DVD. Ale biorąc pod uwagę, że dzisiejsze napędy mają 16x-20x to DVD w Xboxie jest prawdopodobnie szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 07:15, marek5mln napisał:

[quote]Zresztą, kiedy w listopadzie wyjdzie NXE i wprowadzi możliwość instalowania gier,
napęd w ogóle nie będzie używany, więc Xbox stanie się cichutki... A ten cały napęd w
PS3 jest cichszy tylko dlatego, że o wiele wolniej czyta Blu-Raye, niż zwykły Xbox DVDki
- Xbox czyta (nie jestem tego na 100% pewny) płyty z prędkością 48x, za to PS3 z prędkością
2x...
Blu-Ray w Xboksie to i tak dla mnie bezsens, skoro w 2010-11 ma być następna generacja
konsol.[/quote]


haha 48x <rotfl> to sie usmialem ps 2x ^^ gosciu pomysl 48x Cd 2x BR sprawdz se na kompie naped dvd pewno masz marne 20x ^^ nieno usmiaelm sie totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletna bzdura - ja czytalem w clicku! Oni rozmawiali z gigantem z redmond i on powiedzial im, ze nie bedzie blu-raya. Wg niego to jakosc gier, a nie urzadzenia odtwarzajace, sa powodem do kupna konsoli xbox 360.

Czyli blu-raya nie bedzie - chociaz kto wie...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patrzcie jak Zaitsev wszystkie plotki podliczył :]

Wg mnie blu-ray jak na razie potrzebny nie jest, co najwyżej za 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować