Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGS08: Tekken 6 - także na Xboksa 360!

81 postów w tym temacie

heh cóż mogę powiedzieć, jako posiadacz xbox360 cieszę się, no ale współczuję użytkownikom PS3, wygląda na to, że jednak lepszy okazuje się xbox przez tą swoją ogromnie niską cenę, a wiadomo, że tańszy sprzęt będzie posiadała większa liczba osób, więc nic dziwnego, że gra wyjdzie także na xboxa, bo ze sprzedaży gry na tą platformę firma zarobi 2 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast PS3 nie radzi sobie z grami tworzonymi na xbox360, znaczy się, że Sony zrobiło tak zaawansowany sprzęt z którym nikt sobie poradzić nie może, ot polityka SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:28, marek5mln napisał:

heh cóż mogę powiedzieć, jako posiadacz xbox360 cieszę się, no ale współczuję użytkownikom
PS3, wygląda na to, że jednak lepszy okazuje się xbox przez tą swoją ogromnie niską cenę,
a wiadomo, że tańszy sprzęt będzie posiadała większa liczba osób, więc nic dziwnego,
że gra wyjdzie także na xboxa, bo ze sprzedaży gry na tą platformę firma zarobi 2 razy
tyle.

ale chwila - ta gra nadal wyjdzie na PlayStation 3. Po prostu Sony się podzieli swoją perełką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:35, marek5mln napisał:

Natomiast PS3 nie radzi sobie z grami tworzonymi na xbox360, znaczy się, że Sony zrobiło
tak zaawansowany sprzęt z którym nikt sobie poradzić nie może, ot polityka SONY.

Tworzenie gier na X360 nie różni się bardzo od tworzenia ich na PC, natomiast PS3 to trochę inna rozmowa i jak się komuś nie bardzo chce, to gry na nią nie stworzy. Tak więc PS3 przegrywa przez to, że jest dobre. Cóż, marketing i komercja.

Co do newsa: Z jednej strony to zrozumiałe, że posiadaczy X0 jest więcej (arcade znaczy się) i dlatego PS3 traci. Z drugiej strony jednak Sony powinno dać sobie spokój ze studiami łasymi na kasę (jak Namco) i współpracować z tymi, którzy exclusive dla nich utrzymają (chociaż to ostatnio bardzo trudne). Inaczej szybko odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz ze zrozumieniem, wyraźnie powiedziałem, że także na xboxa, a współczuje dlatego, że ich sprzęt przegrywa z xboxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelgadis, czy ja wiem, czy dlatego bo więcej arcade, wśród moich znajomych nikt nie ma arcade bo to shit, xbox bez dysku to jak, kobieta bez piersi, sorry za takie porównanie, ale to jest coś w tym stylu, albo jak tancerz bez nogi.

Nie ma po co kupować arcade, juz lepiej dozbierać na premium tak właśnie ja zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt... Xbox360 na razie jest najlepiej sprzedającą się konsolą... ale mam nadzieję że kiedy zasiąde do PS 3 z nowiutkim tekkenem to poczuję te dawne czasy z tekkenem 3 na ps one.... ;)
ach te stare dobre czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zelgadis
>Tak więc PS3 przegrywa przez to, że jest dobre.

Jezeli uwazasz, ze im trudniej na cos pisac oprogramowanie tym jest lepsze to pozdro...

PS3 przegrywa poniewaz nie oferuje nic ponadto to co oferuje Xklocek za mniejsza cene i w prostszy sposob (mowie tutaj o pisaniu softu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 13:08, Ertai napisał:

Jezeli uwazasz, ze im trudniej na cos pisac oprogramowanie tym jest lepsze to pozdro...

Nie tyle trudniej, co wymaga większego nakładu pracy. Ale efekty tego są zwyczajnie lepsze.

Dnia 09.10.2008 o 13:08, Ertai napisał:

PS3 przegrywa poniewaz nie oferuje nic ponadto to co oferuje Xklocek za mniejsza cene
i w prostszy sposob (mowie tutaj o pisaniu softu).

O, oferuje znacznie więcej niż X0. Szczegół, że część z tego ma na razie nie wykorzystany potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelgadis jasne, bo Sony stworzyło PS3 dla ogólnego dobra świata i zmniejszenia dziury ozonowej, a nie celów zarobkowych...

marek5mln, a po cholerę komuś dysk jeśli nie będzie z niego korzystał. Tak dla zasady dorzucić 200zł? Dysk jest dobre dla kogoś kto musi grać w dema (choć to tylko u nas bo w UK można kupić gazety z DVD) lub gra sporo na sieci i musi mieć wszystkie dodatki jak mapy, bronie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować