Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGS08: Tekken 6 - także na Xboksa 360!

81 postów w tym temacie

No i co z tego ? Nie zmieniło to faktu, że Tekkena biorę na Ps3. Oby tylko roboty nie schrzanili, tworząc na różne platformy ;p Wiadomym jest, że studio chce dotrzeć ze swoim produktem do możliwie największej grupy odbiorców, w celu zarobienia możliwie największej kasy. Pierwszy Xbox nie był jakimś wielkim przeciwnikiem dla PS2, który to był wszędzie i dominował. Obecnie sytuacja jest inna i każdy chce działać na wielu "frontach" :)

Jak zwykle, w przypadku tego typu tematów, można się pośmiać z ludzi, przewidujących nagły zgon Ps i Sony, lub próbujących udowodnić, że ich pudło pod telewizorem jest "jedyne słuszne" (czyt. fanboy).
Czy Ps3 przegrywa ? Czy sprzedawanie coraz większej ilości sztuk i doganianie pod tym względem Xboxa jest przegrywaniem ? Możecie pomarzyć. Prawdziwym ciosem może być nagłe pojawienie się następcy Xbox 360, z dużo mocniejszymi bebechami...A gry ? Przecież Ps3 nie traci tych tytułów. Grali będziemy na tym, co kupiliśmy, i tyle :]

Jedyne, co mnie zasmuciło, to "Tekkena 6 konsolowcy mogą wyczekiwać na jesieni przyszłego roku." Bu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zelgadis
>Nie tyle trudniej, co wymaga większego nakładu pracy. Ale efekty tego są zwyczajnie lepsze.

Myslalem ze wiekszy naklad pracy jest dobra definicja slowa ''trudniej''. Podaj mi te zwyczajnie lepsze efekty np pomiedzy Soul Calibourem 4 na PS3 i na Xa? Ja tam roznic nie dostrzegam.

>O, oferuje znacznie więcej niż X0. Szczegół, że część z tego ma na razie nie wykorzystany potencjał.

Marketingowa bzdura. Nie ma czegos takiego jak ''nie wykorzystany potencjal'' w PS3. Niby dlaczego developerzey mieliby go nie wykorzystac? Bo nie potrafia (to smieszna teoria by byla)? Bo im sie nie chce (rownie smieszne, skoro trudniej znaczy lepiej)? A moze po prostu dlatego, ze tego potencjalu nie ma i nigdy nie bylo? Chyba ze piszac o potencjale masz na mysli Blue Ray.

A i tak btw. Nie posiadam zadnej konsoli, mnie tam sie najbardziej podobaja zwyczajne PC :) pisze po to, zeby mi ktos fanboyostwa nie doczepil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi Ertai, w tej generacji konsol na pewno PS3 nie zwycięży, tzn, jako ekonomista, no jeszcze nie bo studiuje ekonomie. To mogę stwierdzić, że będzie taki moment kiedy PS3 będzie górowało, a mianowicie na parę miesięcy lub rok przed końcem xbox360, bo wtedy już będą tak zaawansowane gry, że będzie widać różnicę między xbox360 a PS3 (oczywiście na korzyść dla PS3)

Niestety na nieszczęście dla SONY, gigant z Reymond wybrał odpowiedni moment, na wprowadzenie xbox360, i go dobrze wyposażył, dlatego do następnej konsoli na pewno uda się wszystkie gry przenieść, natomiast PS3 jest niewiele lepsze od xboxa, co niestety działa na niekorzyść, bo SONY zakładało, że PS3 utrzyma się bardzo długo jakieś 5 lat, ale kiedy w 2011/2012 roku wejdzie Xbox 720, który będzie przewyższał wielokrotnie możliwości PS3, między innymi posiadajac najprawdopodobniej dyski o pojemności 500GB a może i 1 terrabajtowe, to PS przegra wojnę. BO nawet wprowadzając PS4 nie dogoni już Xboxa, bo nad 720 pracują już dziś, a PS4 jest dopiero w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ciebie Half-Devil, cóż jeśli ty nie wydajesz kasy na punkty twoja sprawa, a ja na dysku konsoli, trzymam filmy, dodatki do gier, dema, gram przez sieć, a niedługo będzie można instalować gry w xbox360 i zniknie problem głośnego napędu ( który moim zdaniem wcale nie jest głośny), dlatego potrzebny jest dysk, ja ci nie karze korzystać z dysku, ale jak nagle go będziesz potrzebował to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Calibur 4 nie ma różnic, bo jest multiplatformowy. O potencjale można mówić patrząc na np. Heavy Rain. I tak, Blu-Ray (nie Blue Ray) też mam na myśli. Na razie napęd się mało sprawdza, bo jest wolny (choć rekompensuje to ciszą). Więc na dobrą sprawę ludzie wybierają teoretycznie tańszą i bardziej dostępną konsolę, czyli X0.

Co do tego popularnego już słowa "fanboy" używanego w obie strony - żadnej konsoli nie mam (już), ale PS3 znam i X60 też i wiem, co się lepiej spisuje w grach i multimediach. A że komputer jest lepszy, to pewne, w końcu na nim pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelgadis to co piszesz to nie głupota tylko po prostu brak wiedzy :).

Każdy robi dla kasy a po co robić coś co pochłania więcej kasy a efekt jest ten sam? Jeśli można zrobić coś taniej to (co nie znaczy że od razu gorzej) to trzeba robić. Jeżeli coś łatwiej można zrobić a nie zatrudniać speców od programowania na sony to czemu tego nie zrobić? Ile gier jest na PS3 które wypadają technicznie lepiej niż na 360? ja wiem o 1! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest więcej tych gier, ale naprawdę niewiele, co do kompa wiadomo, że komp jest najlepszym sprzętem multimedialnym dlatego mam i konsole i kompa. Komp trochę słabszy, do starszych gier, i do filmów, a konsola do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, na razie. W końcu PS3 zacznie górować i sytuacja się odwróci, bo gdy x720 będzie technicznie lepszy od PS3 to ona będzie miała już sporo gier i wsparcie firm, a X720 będzie dopiero zaczynał. Takie jest moje zdanie na temat sytuacji w current-genach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znów błąd lokiju, atutem xboxa jest kompatybilność wstecz która będzie zachowana w xbox720, więc nadal xbox będzie miał największą liczbę gier, a PS3 nie jest kompatybilne, i to kolejny powód, że PS3 przegrywa z xboxem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na God of War na xboxa360 ;-) Jak na razie własnie ta gra powstrzymuje mnie przed kupnem xboxa ( kiedyś ;) ) No ale skoro takie tytuły wychodza na xboxa , więc nadzieja jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marek5mln

Kurde... odpuszczam sobie komentowanie w tym watku skoro jest tutaj osoba, ktora ma takie same zdanie i posiada wiedze na temat na ktory sie wypowiada :) tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki Ertai, wiesz generalnie nei wypowiadam się, jesli nie mam o czymś pojęcia xD, zresztą, to żaden problem wejść w google i trochę poszperać, nawet kompletny laik, po paru dniach, będzie wiedział co i jak, ale niestety w większości jest tak, że ludziom nie chce się czytać, potem zaczynają się wypowiadać, na jakiś temat, mając szczątkową wiedzę, dodając przy tym, swoje trzy grosze, w dodatku te 3 gr. w większości przypadków to cały komentarz i są święcie przekonani, że maja rację, kłócąc się przy tym ze wszystkimi użytkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 14:05, Ryan Kam napisał:

Czekamy na God of War na xboxa360 ;-) Jak na razie własnie ta gra powstrzymuje mnie przed
kupnem xboxa ( kiedyś ;) ) No ale skoro takie tytuły wychodza na xboxa , więc nadzieja
jest .


God of War jest marką stworzoną przez Sony Computer Entertainment, nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem obie konsole i xboxa sprzedałem bo napęd w nim działał głośniej niż suszarka do włosów, a ps3 działa jak bardzo dobrze wyciszony pc :) Różnic w grafice nie ma i tylko gadają o nich fanboje jednej albo drugiej konsoli. Ja tam jestem bardzo zadowolony z ps3 bo ma jeszcze kilka tytułów które są na wyłączność firmy sony, a tytuły xbox prędzej czy później wychodzą na pc i wyglądają na nim 1000 razy lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:46, Rafix 06 napisał:

GoW nie ma i nie będzie na Xboxa... Jestem pewny, ponieważ developerem jest samo Sony...

Grę robi David Jaffe. Jego studio readyatdawn nie należy do Sony... Jednakże robi tą grę na wyłączność SCEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark_darek z tym 1000 razy lepiej nie przesadzaj, bo wiekszość użytkowników posiadając zwykły komputer, nie wypasiony i zwykły monitor LCD, to nie widać różnicy, wiem bo grałem w mass effect na kompie i na xboxie i naprawdę różnica nie jest duża, wręcz bym powiedział mało zauważalna.

Co do PS3, nie przesadzaj, bo jak już zaznaczyłem niedługo będzie możliwość wgrywania gier na dysk twardy xboxa, a bez używania płyty, konsole działają na takim samym poziomie, i jeszcze jedna rzecz o której mówiłem już wcześniej, nie przesadzajcie, że napęd jest taki głośny, bo nieraz w komputerach są głośniejsze Lite-ony niż w naszym xboxie. Zresztą, zrob sobie mały test, włącz grę na xboxie, a na kompie włącz nagrywanie płyty z prędkością 52x, gwarantuje ci, że komp będzie głośniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że kupiłem 2 miechy temu x''a elite. Nie dość że Soul Calibur IV jest świetny to w dodatku Tekken 6 bede miał. Z PS3 coś niedobrego sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 14:57, mcQba napisał:

> GoW nie ma i nie będzie na Xboxa... Jestem pewny, ponieważ developerem jest samo
Sony...
Grę robi David Jaffe. Jego studio readyatdawn nie należy do Sony... Jednakże robi tą
grę na wyłączność SCEA.

Gry nie robi Jaffe. Jego studiu to Eat Sleep Play. GoW3 zajmuje się nadal Sony Santa Monica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować