Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGS08: Tekken 6 - także na Xboksa 360!

81 postów w tym temacie

@marek5mln

>albo wiem daj mi numer gg na mojego maila, fanie by było se czasem pogadać z kimś kompetentnym. michal9o90@tlen.pl

Hehe :) i tak nie sadze aby ci ludzie czytali odpowiedzi do swoich komentarzy. Wrzucaja komentarz i zapominaja o nim.

Ja tam swoje zdanie na temat konsole Vs PC ogolno pojete wyrazilem na swoim blogu: www.ertai.pl jak ktos bedzie zainteresowany to sobie spis znajdzie.

Cieszy mnie ze gry przestaja byc exclusivami dla jakiejkolwiek platformy. To gracz powinien decydowac na co chce kupic gre czy na PC, czy na jakas konsole.

Smiesza mnie tez developerzy, ktorzy traktuja ludzi jak debili i wmawiaja nam ''niewykorzystany potencjal konsoli'' i inne tego typu miejskie legendy. Ostatnio tak mnie rozbawilo to ze nie ma SW:TFU na PC poniewaz (sic) ''fizyka na PC bylaby za slabo obslugiwana''... no ale na PSP juz za slabo obslugiwana nie jest... zal

Co do gg to moj to : 1920597, aczkolwiek jak napisalem wczesniej, nie mam ani Xa ani PS3 bo postanowilem zainwestowac w dobry sprzet PC (na blogu przemyslenia tym zwiazane :P), wiec chyba dobrym partnerem do rozmow nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem o co Wy sie spieracie. Dla mnie PS3 i x360 po za cena niczym sie nie rozni. Wiekszosc wybiera xboxa bo jest tanszy i ma wiecej gier. A te bzdury, ze PS3 jest najlepszy technologicznie to marketingowe wymysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to chamstwo robić Tekkena z głównej serii na konsolę inną niż PS. Powinni dodać jakiś podtytuł zamiast numerka i zmienić kilka elementów (może zamienić jakąś postać na inną), tak by dalej był to Tekken, ale jednak inny niż ten na PLAYSTATION 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:46, Argael napisał:


No, rzeczywiście chamstwo! Jak oni mogą, chamy jedne!

A na serio to mi wisi, i tak nie lubię bijatyk. Ale dobrze że wydadzą też na iksa, więcej będzie $ dla twórców, więcej osób sobie zagra.
Exclusivy są głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:46, Moras1990 napisał:

Kolejny kopniak w twarz dla Sony. Kiedy powrócą czasy, gdy PlayStation nie miało sobie
równych (vide PSX)?

Jak Microsoft postanowi wycofać się z produkcji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zamienią nazwę z X360 na XPS3 :) Tak jestem fanboyem PS2 bo sam mam i gram :) Jak tak dalej pójdzie to God of War III i Gran turismo bedą exclusivami na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak rozpaczałem przy zakupie x360, że nie będę miał Tekkena 6. :) A tu proszę banan na ustach. Szkoda, że Singstara i GOW-a nie będzie. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś o tym pisałem że tak się skończy, że siła PeeS3 o której mówią nawet jego małoręczni fanboje, to ekskluziwy, a jak PeeS3 traci 2 wielkie tytuły (FF, Tekken) to jednym słowem jego sytuacja stale się pogarsza ;)
XBX360 rlz :}
Moja ulubiona seria z PS na mojej nowej ukochanej maszynce słiit :D
Cry fanbojs cry ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 13:49, Kafar napisał:

Zelgadis to co piszesz to nie głupota tylko po prostu brak wiedzy :).

Jasne, bo wy oczywiście wiecie lepiej...
Nie mam zamiaru dłużej polemizować, swoje wiem i wystarczy ;) Miałem do czynienia z obiema konsolami.

Dnia 09.10.2008 o 13:49, Kafar napisał:

Ile gier jest na PS3 które wypadają technicznie lepiej niż na 360? ja wiem o 1! :)

A jest więcej niż jedna, niestety już nie pamiętam jakie to były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelgadis ty czytasz wogóle komentarze, bo juz pisałem, ot ym, że jest więcej takich gier, ale niewiele.


@Dzikq
>Ja to nie wiem o co Wy sie spieracie. Dla mnie PS3 i x360 po za cena niczym sie nie rozni. Wiekszosc wybiera xboxa bo jest tanszy i ma wiecej gier. A te bzdury, ze PS3 jest najlepszy technologicznie to marketingowe wymysly.

100% racja, już się wypowiadałem na ten temat przez cały dzień ale już znikły te komentarze, jak ktoś chce może poczytać. Powtórzę tylko tyle, że PS3 jest niewiele lepsze technologicznie od xbox360, wystarczy sobie poczytać o parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 13:22, Half-Devil napisał:

marek5mln, a po cholerę komuś dysk jeśli nie będzie z niego korzystał. Tak dla zasady
dorzucić 200zł? Dysk jest dobre dla kogoś kto musi grać w dema (choć to tylko u nas bo
w UK można kupić gazety z DVD) lub gra sporo na sieci i musi mieć wszystkie dodatki jak
mapy, bronie itp.



hahaha, stary lol, teraz mam z ciebie polewe Half-Devil, gram.pl napisało newsa o xboxie przeczytaj ahhaha. no to jak nie masz dysku to współczuje, kurde nie wiedziałem, że moje słowa tak szybko się sprawdzą, bo pisałem do ciebie, na temat dysku, że jak nagle go będziesz potrzebował to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Final Fantasy, teraz i Tekken 6...

Ech, już naprawdę nie zaskoczy mnie informacja, w której okaże się, że God of War 3 jest także tworzony na Xboxa 360. Nie mam nic przeciwko wydaniu Tekkena 6 także na Xboxa 360, ale jednak pozostaje spory niesmak. To między innymi dla tego tytułu wybrałem PeeS Trójkę, bo po prostu kocham Tekkena. Chwile spędzone przy "trójce" będą niezapomniane do końca życia. Odkąd od Sony odeszły takie osoby jak Ken Kutargi, czy Phill Harrison wszystko się zmieniło. To nie jest już to, co było, niestety. Mimo wszystko i tak czekam na Tekkena 6 z niecierpliwością i liczę, że Namco stworzy rewelacyjnego fightera, który przypomni mi czasy Tekkena 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować