Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby koniec problemów finansowych AMD?

29 postów w tym temacie

AMD tak łatwo nie upadnie i z rynku nie zniknie:)
Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale, jak widać po obecnej ich polityce produkcji i sprzedaży Radków, mają jeszcze kilka asów w rękawie. Mam nadzieję, że na polu procesorów AMD także odbije się od dna i pokaże pazurki :) A wtedy ceny będą leciały w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 14:35, greg_f napisał:

Co by się stało gdyby AMD przestało istnieć? Strach pomyśleć...


Gdyby AMD przestało istnieć, ni było by nowych procesorów, bo Intelowi by sie nie opłacało, bo nie miałby konkurencji. A ceny procków Intela podskoczyły by pewnie o jakieś 100% =D

A tak w ogóle, to bardzo chciałbym, aby AMD znowu usiadł na tronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zapewne kiedyś znów usiądzie, prędzej czy później. ;)
Przedstawiciele i inżynierowie pracujący dla AMD pokazali już nieraz, że mają łeb na karku. Weźmy pod uwagę choćby dwie ostatnie serie Radeonów. Obecnie Nvidia płacze i kwiczy za to, że spuściła gardę.
Intel musi sie mieć na baczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się ciesze z tego co sie stało. mam nadzieje ze w końcu wydadzą coś ... fajnego.. AMD zawsze mi się kojarzyło z... cpu które nie potrzebują dużo prądu i są ok :P

ps przypomniało mi sie jak kolega chciał kupic procka ,... jak on to powiedział ADM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z tego, że AMD próbuje w końcu wyjść na "ostatnią prostą" do dobrych wyników sprzedaży. Na uwadze mamy to głównie my- gracze, bo raczej wszyscy wiemy, czym by się skończyła (tfu, tfu!) porażka AMD, i jej bankructwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD/ATI udało się pokonać nVidię. Teraz przyszedł czas na Intela :).

Ja bym się aż tak bardzo nie przejmował upadkiem (jeśli on oczywiście się zdarzy), bo wtedy trzymałbym kciuki (we wszystkich rękach, nogach itp.) żeby ich wykupił IBM. Wtedy zapanował by raj na ziemi. Bóg pewnie doskonale o tym wie (wszak czeka na nas z Armagedonem) i niweczy plany IBM-a :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nawet tego nie mów, to by oznaczało, kompletne przejęcie rynku przez sami wiecie kogo xD (zabrzmiało jak tekst z harrego pottera hehe), a wtedy już byśmy byli skazani, na wysokie ceny. Zresztą, ja uwielbiam AMD, owiele bardziej wolę te procesory, niż intela które są niby lepsze, ale Intel nigdy nie eksperymentuje, zawsze idzie jak koń z klapkami, przecież pamiętacie czasy Pentium 4, wtedy intel jak koń szedł tylko w podnoszenie prędkości procków, a to AMD, zastosowało nagle 64 bitowe procki, i wprowadził w płytach głównych zupełnie nowy trend zwany Magistralą HyperTransport - 1000, kiedy to intel korzystał z FSB frequencies. Dlatego, za to uwielbiam AMD, może nie osiaga tego co Intel, ale ciężko pracuje na to, i dzięki temu zdobyło moje zaufanie. A Intel niech się wypcha, bo idzie do celu nawet po trupach, nie zważając na klienta, przecież pamiętacie jeszcze świeżą aferę, że intel płacił, większym sklepom komputerowym, za to, żeby sprzedawały tylko ich procesory.

Dlatego powiem tak, wypchaj się intel i wsadź se w d... te swoje procki, skoro nie masz na względzie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo że nigdy nie miałem produktu AMD czy ATI (choć niedługo stanę się pewnie posiadaczem HD3870) to życzę firmie jak najlepiej bo zdrowa konkurencja to niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 15:29, red1939 napisał:

AMD/ATI udało się pokonać nVidię.



ahahahaha
zrobili raptem jedna dorba serie kart i juz pokonali NV xD
oj fanboyku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować