Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby koniec problemów finansowych AMD?

29 postów w tym temacie

Papryk... liczą się realia, a te są faktycznie po stronie ati... W tym roku ta firma odniosła duży sukces i dla mnie jest teraz jest lepszą marką od nv. Zobaczymy co przyniesie następny rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, od wielu lat wspieram finansowo jak i mentalnie AMD i ATI...mam athlona x2 5200 2x2,7 GHz i radka x1950 pro 256 MB, do dzisiaj moge łoic w gry które teraz wychodzą, oczywiście co najwyżej na poziomie średnim, nie przeszkadza mi to. Jeżeli nadejda kiedyś takie dni że na półkach sklepowych zobaczymy jedynie procki z niebieskim znaczkiem intel to będzie koniec, nie mówiąc już o cenach, które drastycznie skoczą w górę jak to w przypadku monopolu bywa, oby te dni nie nadeszły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:04, greg_f napisał:

> /ciach/

No i powiedziałeś to na głos :(


A co? Miałem nie mówić? Oj, dobra ale Ćsiiii...

BTW papryk - Zgadzam sie ze Starterem. Spójż kilka lat wstecz w których to AMD królowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam AMD z udanej seri XP, ale dzień dzisiejszy wybrałbym Intela.

NitroNike:

jesteś kolejnym fanboyem...nvidi dla, których nie liczy się wydajność/cena tylko napis "GieFors" na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wspieram AMD/Geforce, od lat zawsze taką konfigurację biorę, i uważam ją, za najlepszą i najbardziej wydajniejszą, zawsze gry uruchamiałem na full detalach.

FAkt przyznam się jestem fanboyem AMD i Geforce, i żeby nie wiem co, to kupię Geforce zamiast ATI, ale nie jestem zaślepiony, widać, że Ati w tym roku przebiło Nvidię, jednak nie w takim stopniu, żeby to miało ogromne różnice. Różnica jest tylko w cenie, a pomijając cenę i skupiajac się na wydajności, biorąc pod uwagę klasę daną kart graficznych, czyli te słabe, dla tych co nie potrzebują do gier, potem średnia klasa i na końcu najwyższa, to tak jak ATI, w pierwszej góruje, w drugiej na równi to niestety w trzeciej przegrywa z Geforcem, co do tego nie ma wątpliwości, ale nie ma co się dziwić, ATI, ma dwa razy mniejsze dochody, więc i wydatki na rozwój są mniejsze. A Nvidia nie oszczędza hehe, ale fakt, jest faktem, jeśli biorąc pod uwagę cenę, to wtedy na całej linii wygrywa ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The Foundry Company" nie wiem czemu ale skojarzyło mi sie to z laundry i kompania pralnia :P AMD pierze swoje problemy aby znikły :) i tego w sumie im życzę. oraz tego by via wyrosła na poważnego 3 gracza na rynku cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za AMD!

Odkąd Intel zalał rynek swoimi układami Core 2 Duo, sytuacja u AMD miała się co raz gorzej, Niestety, z biegiem czasu nie było korzystnych zmian - ciągle straty i jeszcze raz straty. AMD sprzedało swój dział odpowiedzialny za telewizję cyfrową, zadecydowało o zamknięciu fabryk... widać, że nie mieli różowo. Ten news jednak napawa optymizmem. Kasa, która została wyłożona przez te korporacje może podnieść AMD i strasznie na to liczę. Nie chcę, by doszło do monopolu na rynku, a konkurencja zawsze wychodzi na lepsze dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować