Zaloguj się, aby obserwować  
MiroLbn

Prace domowe - łamią prawo czy nie?

201 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 12:33, Manjack napisał:

u mnie w liceum raczej byś daleko w taki sposób nie zaszedł bo kobieta od matmy potrafi
zadać 100 zadań do zrobienia przez tydzień z czego w większości jesli 5-10 przykładów
więc jak łatwo można policzyć 500-1000przykładów na 7 dni...i oczywiście systematyczna
nauka z pozostałych 10 przedmiotów...


Po prostu bym tego ne robił... nie zdać przedmiotu w mojej szkole było naprawdę ciężko, nawet jak większość ocen stanowiły jedynki :)

Dnia 24.10.2008 o 12:33, Manjack napisał:

najśmieszniejsze jest to, że każdy nauczyciel wychodzi z założenia że jego przedmiot
jest najważniejszy a z reszty uczyć się nie trzeba i każdy tylko dopi***ala kolejne zadania


To jest akurat prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 14:18, Budo napisał:

Po prostu bym tego ne robił... nie zdać przedmiotu w mojej szkole było naprawdę ciężko,
nawet jak większość ocen stanowiły jedynki :)


i właśnie ja (jak zresztą wiekszość) nie robię większości zadania bo to nie ma sensu tylko nie wiadomo kiedy kobiecie odbije i zachce się sprawdzać...ale są i tacy którzy twardo łupią zadanka...tzw no-lify:)

co do tematu to nie wiem czy prace domowe łamią prawo ale gdybyśmy mieli przerabiać ten materiał na lekcjach to liceum nie byłoby 3letnie a 5letnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:17, Madoxx napisał:

> /../
Musze przyznać, że Twój kolega ma straszne życie. Od ósmego roku życia od poniedziałku
do piątku 16 godzin dziennie w szkole + kolejne 5 na naukę. Zero wakacji. Zero świąt...
I tylko weekend żeby się wyspać i przygotować na następny tydzień. Ja też bym nie chciał
żeby jeszcze mi prace domowe zadawali. :(


Akurat u nas to zadają co tydzień wypracowania z polaka na ok. 4-5 stron+ jakieś artykuły do gazetki+praca domowa z matematyki, fizyki i.t.p+ nauka do innych przedmiotów humanistycznych rozszerzonych. Wiec to wszystko równa sie kiszka... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:18, grabopendzik napisał:

Akurat u nas to zadają co tydzień wypracowania z polaka na ok. 4-5 stron+ jakieś artykuły
do gazetki+praca domowa z matematyki, fizyki i.t.p+ nauka do innych przedmiotów humanistycznych
rozszerzonych. Wiec to wszystko równa sie kiszka... :-/

Dobrze. W końcu matura (nie wiem w jakiej tam jesteście klasie, ale) zbliża się wielkimi krokami. U mnie w technikum inf. na profilu mat fiz z tych przedmiotów od 2 klasy (teraz w 3 jestem) mamy kółka maturalne. Fakt są na własną wolę, ale was przynajmniej temperują żeby było łatwiej.

Po za tym nikt wam nie każe zostać w tym liceum. Może i polska ma wyśrubowany poziom nauczania, ale spójrz na takich amerykanów... Fajnie było by być pośmiewiskiem całego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:31, Madoxx napisał:

> Akurat u nas to zadają co tydzień wypracowania z polaka na ok. 4-5 stron+ jakieś
artykuły
> do gazetki+praca domowa z matematyki, fizyki i.t.p+ nauka do innych przedmiotów
humanistycznych
> rozszerzonych. Wiec to wszystko równa sie kiszka... :-/
Dobrze. W końcu matura (nie wiem w jakiej tam jesteście klasie, ale) zbliża się wielkimi
krokami. U mnie w technikum inf. na profilu mat fiz z tych przedmiotów od 2 klasy (teraz
w 3 jestem) mamy kółka maturalne. Fakt są na własną wolę, ale was przynajmniej temperują
żeby było łatwiej.

Po za tym nikt wam nie każe zostać w tym liceum. Może i polska ma wyśrubowany poziom
nauczania, ale spójrz na takich amerykanów... Fajnie było by być pośmiewiskiem całego
świata?


W sumie... nie. Ale też to w sumie nie znaczy, żeby z przedmiotów nie rozszerzonych ryć jak z rozszerzonych i znajdować na to czas, bo trzeba wybierać pomiędzy mniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:36, grabopendzik napisał:

W sumie... nie. Ale też to w sumie nie znaczy, żeby z przedmiotów nie rozszerzonych ryć
jak z rozszerzonych i znajdować na to czas, bo trzeba wybierać pomiędzy mniejszym złem.

Dlatego z bioli zdałem na 2 - w dodatku na ładne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:51, Madoxx napisał:

> W sumie... nie. Ale też to w sumie nie znaczy, żeby z przedmiotów nie rozszerzonych
ryć
> jak z rozszerzonych i znajdować na to czas, bo trzeba wybierać pomiędzy mniejszym
złem.
Dlatego z bioli zdałem na 2 - w dodatku na ładne oczy ;)

z biologi na 2?! :) Postarałeś się ;) A teraz tak serio biola trudny przedmiot, ja uwielbiam Wos i Historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:06, Młody miro napisał:

> > W sumie... nie. Ale też to w sumie nie znaczy, żeby z przedmiotów nie rozszerzonych

> ryć
> > jak z rozszerzonych i znajdować na to czas, bo trzeba wybierać pomiędzy mniejszym

> złem.
> Dlatego z bioli zdałem na 2 - w dodatku na ładne oczy ;)
z biologi na 2?! :) Postarałeś się ;) A teraz tak serio biola trudny przedmiot, ja uwielbiam
Wos i Historie :)


Masz rację biologia jest trudna. Dobrze, że u nas z tego przedmiotu nie zadają prac domowych :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 19:46, 332 napisał:

Masz rację biologia jest trudna. Dobrze, że u nas z tego przedmiotu nie zadają prac domowych
:F

U mnie zadaję takie coś jak co to jakaś choroba. A jako że wikipedia jest to o pracę bardzo łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:55, KŁEJK napisał:

Link zamieszczam bo tak. A co.

http://www.tvn24.pl/0,1570654,0,1,zabil-ucznia-za-brak-pracy-domowej,wiadomosc.html

Co prawda ten przypadek to już patologia ale cieszcie się że ( raczej ) nie musicie się
o swoje życie/zdrowie bać. Poza tym sam ten wątek jest cokolwiek śmieszny / żałosny.



No co ty?! Omg, przeszkadza ci nie pisz. A tak poza tym myślę że coś o czym trąbili w tv zasługuję na temat bo jest wiele innych gorszych tematów, chociaż też uważam że gram to powinno być forum o grach a nie o wszystkim, bo od wszystkiego jest Nasza-Klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:52, Madoxx napisał:

Biola trudna? Proponuję matematykę rozszerzoną. Na biologi możesz improwizować, a na
matmie wszystkie wzory wkute do bańki ;)



No nie wiem :P U naszej nauczycielki wszystko z bioli na pamięć, inaczej pała ;P Nawet jak jedno słowo przekręcisz. Wytłumaczenia typu - "To synonim!" Nic tu nie dadzą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:02, 332 napisał:

No nie wiem :P U naszej nauczycielki wszystko z bioli na pamięć, inaczej pała ;P Nawet
jak jedno słowo przekręcisz. Wytłumaczenia typu - "To synonim!" Nic tu nie dadzą ;D


No, ale to jakaś dziwna nauczycielka. ;]
Z matmy to nawet nie masz wymówki więc i tak uważam, że trudniej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie są fajni nauczyciele oprócz :

Polski : Babkę tak ponosi na lekcji gościu pstryknął długopisem , zaczęliśmy coś pisać to wszyscy włączyli długopisy ona szału dostała zaczęła się wydzierać rzuciła długopisami w ziemie i zwaliła wszystkie książki z półek i się wydzierała a tak to zazwyczaj się drze

Historia : Czy umiesz czy nie mam dwa :P

np. pyta się kumpla gdzie coś tam powstało on mówi Ze myślano ze w Mezopotamii ale teraz wiadomo że w Egipcie a on na to a skąd to wiesz a on z podręcznika sprawdzili faktycznie piszę tam tak a on na to do kumpla : no widzisz podręcznik cię w balona zrobił i dwa dostał i tak za każdym razem :(


Po za tym są fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 14:37, T.Boczek napisał:

U mnie są fajni nauczyciele oprócz :

Polski : Babkę tak ponosi na lekcji gościu pstryknął długopisem , zaczęliśmy coś pisać
to wszyscy włączyli długopisy ona szału dostała zaczęła się wydzierać rzuciła długopisami
w ziemie i zwaliła wszystkie książki z półek i się wydzierała a tak to zazwyczaj się
drze

Historia : Czy umiesz czy nie mam dwa :P

np. pyta się kumpla gdzie coś tam powstało on mówi Ze myślano ze w Mezopotamii ale teraz
wiadomo że w Egipcie a on na to a skąd to wiesz a on z podręcznika sprawdzili faktycznie
piszę tam tak a on na to do kumpla : no widzisz podręcznik cię w balona zrobił i dwa
dostał i tak za każdym razem :(


Nie ten temat. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1048&u=12329

Dnia 30.10.2008 o 14:37, T.Boczek napisał:


Po za tym są fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:33, Młody miro napisał:

Bawisz się w moderatora?
Myślę że jednak może być niby temat dotyczący prac domowych a więc i nauczycieli


Nie bawię się w moderatora - obowiązkiem każdego użytkownika jest utrzymywanie porządku na forum (ranga mi do tego nie potrzebna). Temat odpowiedni do jego wypowiedzi już wcześniej podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 20:51, Bezimienny1993 napisał:

> Bawisz się w moderatora?
> Myślę że jednak może być niby temat dotyczący prac domowych a więc i nauczycieli

>

Nie bawię się w moderatora - obowiązkiem każdego użytkownika jest utrzymywanie porządku
na forum (ranga mi do tego nie potrzebna). Temat odpowiedni do jego wypowiedzi już wcześniej
podałem.

Ja tylko dodam że jest coś takiego jak pseudomoderatorka ^ z mojej strony EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:37, Madoxx napisał:

> No nie wiem :P U naszej nauczycielki wszystko z bioli na pamięć, inaczej pała ;P
Nawet
> jak jedno słowo przekręcisz. Wytłumaczenia typu - "To synonim!" Nic tu nie dadzą
;D

No, ale to jakaś dziwna nauczycielka. ;]
Z matmy to nawet nie masz wymówki więc i tak uważam, że trudniej ;))

Z matmy mam codziennie po parę stron zadań, a nigdy nie odrabiam, inni pewnie by mieli 1 ale nie u mnie w szkole tam to nawet się nie chce sprawdzać zeszytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować