Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czytaj uważnie - sekretne kody w newsletterze sklepu gram.pl

81 postów w tym temacie

gram.pl

Urodziny gram.pl to okazja do wielu konkursów, promocji i zabaw. Kolejny element tej serii urodzinowych niespodzianek tkwi w cotygodniowym newsletterze, w którym informujemy Was o najistotniejszych nowościach w sklepie.

Przeczytaj cały tekst "Czytaj uważnie - sekretne kody w newsletterze sklepu gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zostaną rozdane te kody? Losowo zostaną dołaczone do newsletterów czy kto pierwszy znajdzie i wpisze w zamówieniu ten wygrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:49, Ecko09 napisał:

Ale to tylko dla tych 13 osób te kody czy dla każdego?


Niusa przeczytał czy tylko tytuł ?

Ech ... >.<

"Na 13 adresatów czeka 10 kodów upoważniających do darmowej przesyłki zakupionych towarów oraz 3 kody na zakupy o wartości 100 zł w naszym sklepie."

Dalsze wyjaśnienia nie są potrzebne mam nadzieję ?

Co do całej tej sprawy ... cóż ... może się uda ale szanse raczej nikłe ;). W każdym razie przydałby mi się takowy bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jestem tepy ale nie rozumiem o co chodzi w tej stronie ? :>

143872
Przewodniczący
09.10.2008, 16:48

Interesujące, z pewnością poszukam :P
BTW, skojarzyło mi się coś podobnego, jedne z najtrudnijeszych zagadek jakie widziałem, też na podstawie szukania informacji w źródle.
http://www.bestriddle.webpark.pl/xxx.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się bez bicia przyznaję, że prawie nigdy nie czytam;P czasem czasem, ale po pierwszych 10 przestałem... i nie będę się łudzić- ja na pewno nie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie z moją umiejętnością znajdywania czegoś w tekście jest średnio, ale konkurs bardzo interesujący. Oczywiście najbardziej kuszą te 3 kody na zakupy za 100 zł. Za niedługo pojawi się bardzo dużo ciekawych gier i każdy pieniądz się przyda. :P
Teraz na newsletter czekam jak nigdy dotąd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:55, Grubis napisał:

moze jestem tepy ale nie rozumiem o co chodzi w tej stronie ? :>

143872
Przewodniczący
09.10.2008, 16:48

Interesujące, z pewnością poszukam :P
BTW, skojarzyło mi się coś podobnego, jedne z najtrudnijeszych zagadek jakie widziałem,
też na podstawie szukania informacji w źródle.
http://www.bestriddle.webpark.pl/xxx.htm

Ja usunąłem # z adresu dostałem jakiś obrazek. Potem otworzyłem nową kartę i usunąłem xxx, dostałem jakieś podpowiedzi...nie wiem, ale przyznam, że to jest intrygujące;D

EDIT: kod źródłowy a na samym dole:Juz raz sie widzielismy... Mam nadzieje ze nie oszukales mnie tamtym razem.

Jesli zas tak, to umrzesz za... jeden dzien jeden dzien jeden dzien jeden dzien
jeden dzien jeden dzien jeden dzien jeden dzien jeden dzien jeden dzien

PAMIETAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować