Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czytaj uważnie - sekretne kody w newsletterze sklepu gram.pl

81 postów w tym temacie

Nie lubię tak chaotycznie niepisanych newsów , coś mi się wydaje , że kod ten będzie dopiero w newsletterze z numerkiem 41 , a taki to jeszcze do mnie nie doszedł. Ogólnie to konkursik bardzo fajny , tylko szkoda , że i tak pewnie nie mam najmniejszych szans na wygraną. Oj przydało by się darmowe zakupy na 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zakumałem tak :
Że w najnowszym newstelerze w tekście bęzie ukryty kod i będzie trzeba go wysłać, a za to dosdtaniemy bonusy w sklepie gram.pl :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupota z tym tekstem że czym dłużej w necie to się tylko tematy czyta.. po prostu newslettery często są tępe i bez jakiejkolwiek sensownej treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie konkursy ;) Już kilka razy udało mi się na gram.pl coś wygrać, czasem dzięki szczęściu, czasem dzięki ślęczeniu non-stop przy komputerze :P Dlatego teraz czekam na ten newsletter. Tylko ciekawy jestem czy to będzie na tej zasadzie, że w każdy dostanie newsletter z ukrytymi 13 kodami i będzie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy (to by było trochę słabe i nielogiczne), czy może te kody będą jakoś rozlosowane wśród adresatów... Tyle że jak taki ktoś nie odczyta swojego kodu, to pewnie on przepadnie...
I pewnie specjalnie niejasno napisali, o który newsletter chodzi żeby nieco zawikłać sprawę :P Ja usunąłem ostatniego, jakiego dostałem więc jeśli tam coś było to poszło się bujać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o newsletter, który jutro będzie wysłany - "Newsletter sklepu gram.pl - tydzień 41".
W 13 "egzemplarzach" będą kody - w każdym jeden.
3 kody na zakupy o wartości 100 zł, 10 kodów na darmową wysyłkę. Dla 13 komisyjnie i losowo wybranych abonentów newslettera.
Kod będzie ukryty w treści newslettera.
Kod trzeba wpisać składając zamówienie (tam jest taki button: "mam kod promocyjny").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:49, kitek0101 napisał:

Jak na mój gust to gram.pl nie szaleje szczególnie z ilością nagród. Mogliby dać, np.
10 kodów na zakupy, i z 15 na wysyłkę. Bo te 13 to niezbyt dużo...


No ale przecie zauważ że to by była taka głupia liczba 25 kodów,Przecie 13 brzmi o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:49, kitek0101 napisał:

Jak na mój gust to gram.pl nie szaleje szczególnie z ilością nagród. Mogliby dać, np.
10 kodów na zakupy, i z 15 na wysyłkę. Bo te 13 to niezbyt dużo...

Daj człowiekowi palca, a uj..urąbie ci rękę, gg -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:54, Xsaw napisał:

> Jak na mój gust to gram.pl nie szaleje szczególnie z ilością nagród. Mogliby dać,
np.
> 10 kodów na zakupy, i z 15 na wysyłkę. Bo te 13 to niezbyt dużo...

No ale przecie zauważ że to by była taka głupia liczba 25 kodów,Przecie 13 brzmi o wiele
lepiej.

No tak, to rzeczywiście świeny argument. A jakby się przyjrzeć dokładniej to 1 też jest ładne - takie minimalistyczne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:56, wip_01 napisał:

> Jak na mój gust to gram.pl nie szaleje szczególnie z ilością nagród. Mogliby dać,
np.
> 10 kodów na zakupy, i z 15 na wysyłkę. Bo te 13 to niezbyt dużo...
Daj człowiekowi palca, a uj..urąbie ci rękę, gg -_-''

Chciałam napisać dokładnie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:56, wip_01 napisał:

> Jak na mój gust to gram.pl nie szaleje szczególnie z ilością nagród. Mogliby dać,
np.
> 10 kodów na zakupy, i z 15 na wysyłkę. Bo te 13 to niezbyt dużo...
Daj człowiekowi palca, a uj..urąbie ci rękę, gg -_-''

No tak, jasne, jasne. Po prostu chcę zauważyć, że nie ma zbyt wielu nagród. Za to jest kilka konkursów, i to jakoś ratuje sytuację ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować