Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czytaj uważnie - sekretne kody w newsletterze sklepu gram.pl

81 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 16:37, Laska-z-Polski napisał:

>Ale ja na gramie nic nie wygrałem :P Nigdy. Więc nie myślę by miało to się zmienić.


Wiesz... Ja też tak mówiłem, dopóki nie wygrałem LOSTa w CDA ;P Teraz to zawsze mam
nadzieję :>.

No jak ja zacząłem wygrywać też nabrałem nadziei ;).
Btw, ja nie dostałem newslettera, doszedł już do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dostałem newslettera, to pewnie dlatego, że nie wiedzą który kod mi dać :), żeby wam nie utrudniać tego wyboru dałem 2 adresy, więc możecie już śmiało 2 kody słać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, full wypas, w jednym mailu kod na 100zł, w drugim na darmową wysyłkę. Ciekaw jestem czy da się to wykorzystać w jednym zamówieniu, nie liczę jednak, że gram.pl dopłaci mi do zamówienia, więc trzeba coś dla siebie znaleźć prędko, żeby przekroczyć magiczną wartość zamówienia - 100zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:42, Mistic napisał:

Nie no, full wypas, w jednym mailu kod na 100zł, w drugim na darmową wysyłkę. Ciekaw
jestem czy da się to wykorzystać w jednym zamówieniu, nie liczę jednak, że gram.pl dopłaci
mi do zamówienia, więc trzeba coś dla siebie znaleźć prędko, żeby przekroczyć magiczną
wartość zamówienia - 100zł :-)

Dostałeś kod czy tylko marzysz ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:45, Zagul napisał:

Dostałeś kod czy tylko marzysz ?? ;]


Szwagier jego wujka zna teściową sprzątaczki w siedzibie gram.pl. Krótko mówiąc - ma znajomości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa fajna, ale niestety ilość jest dość mała... szansa, że ktoś dostanie taki kod jest mała, więc mało kto może liczyć na szczęście ;-) U mnie standardowo już ono nie dopisało - jak zawsze zresztą. Kodu nie ma, ale przecież rozpaczać nie będę i tak pewnie bym go nie miał na co wykorzystać. Oferta gier na Playstation 3 nie powala, a to głównie by mnie interesowało. Życzę szczęścia innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już najnowszego newslettera i chyba nie mam żadnego kodu. "Chyba", bo może jest on tak ukryty, że nie umiem go znaleźć, ale w to wątpię... Trudno, nie wylosowało mi się. xD W sumie to nawet nic dziwnego, bo 13 kodów, na te tysiące użytkowników gram.pl, to naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, trzy kody na 100 zł na kilkanaście tysięcy subskrybentów = drobiazg. Grunt by ludzie przeczytali cały newsletter - całkiem sprytnie.

Tych 13 kodów na bezpłatną wysyłkę nie liczę, bo to jest żart - z wirtualnych pieniędzy mógłbym opłacic kilkadziesiąt "bezpłatnych" wysyłek, ale na razie leżą odłogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie dostana te osoby które nie tylko nie czytują news.. (ja nie czytam:) ale takie które pewnie od wieków na gramie nie były i kasują co dziennie te listy lub maja je w dziale spam :) i kody przepadną hyhy ja na trzy listy nie miałem kodu jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować