Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czytaj uważnie - sekretne kody w newsletterze sklepu gram.pl

81 postów w tym temacie

Co do kodu na 100zł, to będzie można zamówić na nim co się chce, opłacając tylko przesyłkę albo tym kodem opłacimy całe zamówienie? : P

Nie, no - teraz to mnie zachęciliście to wyłączenia filtra antyspamowego. No to sobie poszperam, ciekawi mnie, jak ten kod będzie wyglądać. Trzeba będzie sprawdzić tekst wzdłuż i wszerz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może choć raz będę miał szczęście i w końcu na gram.pl wygram jakąś nagrodę. Nawet niech to będzie ten kod na darmową przesyłkę, ważne żeby coś było. Jednak znając moje wcześniejsze szczęście, szans specjalnych dla siebie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 19:40, akne napisał:

Chodzi o newsletter, który jutro będzie wysłany - "Newsletter sklepu gram.pl - tydzień
41".
W 13 "egzemplarzach" będą kody - w każdym jeden.
3 kody na zakupy o wartości 100 zł, 10 kodów na darmową wysyłkę. Dla 13 komisyjnie i
losowo wybranych abonentów newslettera.
Kod będzie ukryty w treści newslettera.
Kod trzeba wpisać składając zamówienie (tam jest taki button: "mam kod promocyjny").


Ufff, to dobrze, bo ja myślałem, że znowu będzie bieganina, kto pierwszy zużyje kod ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha...taki bon by mi się przydał (jak chyba każdemu xP). Kupiłbym sobie może...PES 2009 albo Fallouta 3 xD. Tylko ,że ja nigdy nie mam farta do czegoś takiego i nawet nie mam zamiaru na to liczyć (żeby wygrać trzeba grać nie? xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc(a raczej pisząc) ta 100 by się przydała mam parę gier na lisice do zamówienia. Ale no cóż marne szanse że się uda wszak wygra tylko 13 osób albo i mniej jeśli źle przeczyta ktoś newsletter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:23, Gol Galad napisał:

Co do kodu na 100zł, to będzie można zamówić na nim co się chce, opłacając tylko przesyłkę
albo tym kodem opłacimy całe zamówienie? : P


Na co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 09:41, rob006 napisał:

> Na co chcesz :)

Pewnie nie powiesz ile macie adresów, na które wysyłacie te newslettery :D


Duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 09:46, akne napisał:

Duża :)


Nigdy bym na to nie wpadł :D. Ciekawe tylko ile z tych adresów jest nieaktywnych i czy kod trafi na któryś z tych adresów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 09:46, akne napisał:

> > Na co chcesz :)
>
> Pewnie nie powiesz ile macie adresów, na które wysyłacie te newslettery :D

Duża :)


o której puszczacie te newslettery? Bo na żaden z moich maili nie doszedł jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 13:39, wiesniakalod napisał:

> > > Na co chcesz :)
> >
> > Pewnie nie powiesz ile macie adresów, na które wysyłacie te newslettery :D

>
> Duża :)

o której puszczacie te newslettery? Bo na żaden z moich maili nie doszedł jeszcze.


Lada chwila, cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to w zasadzie nie konkurs, tylko losowanie jakieś ... a fajnie by było dostać kodzik, oj tak :) Z całą pewnością by się przydał. Ale ja na gramie nic nie wygrałem :P Nigdy. Więc nie myślę by miało to się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale ja na gramie nic nie wygrałem :P Nigdy. Więc nie myślę by miało to się zmienić.

Wiesz... Ja też tak mówiłem, dopóki nie wygrałem LOSTa w CDA ;P Teraz to zawsze mam nadzieję :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 16:37, Laska-z-Polski napisał:


Wiesz... Ja też tak mówiłem, dopóki nie wygrałem LOSTa w CDA ;P Teraz to zawsze mam
nadzieję :>.


O, to gratki ;] No tak, kto wie, niby jest ta mała szansa, że to mi przyślą ten kod :) Ale powiedzmy, że nie jestem jakoś nastawiony. W każym razie czekam na maila :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować