Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą King's Bounty: Legenda - dzień czwarty

14 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 20:22, Kedar 30 napisał:

Ekhm, w tytule jest napisane dzień "czwart". Dodajcie y. :P

No i zdążyłeś, kiedy właśnie odświeżałem stronę po poprawce :D
EDIT: Topic forum też naprawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnale i Orkowie FTW!

Tego było trzeba, uzupełniające się nawzajem frakcje, które można rekrutować niezależnie od wyboru bohatera. Orkowie jako typowe "rozgniatajła" i defensywne, acz bardzo ciekawie uzbrojone Krasnoludy...

Co do trupów i Demonów, według rosyjskiej strony o grze tych pierwszych będzie naprawdę sporo, w różnych znanych odmianach, zaś siły piekielne to mało jednostek, acz wyspecjalizowanych i zabójczo skutecznych. O ludziach i elfach nie wypowiem się zbytnio, jednak podobna mi się chodzący czołg, Rycerz, którego poprowadziłem już w demie oraz wilkołackie jednostki elfów, także dostępne podczas jednego questa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:27, Ostrowiak napisał:

Co do trupów i Demonów, według rosyjskiej strony o grze tych pierwszych będzie naprawdę
sporo, w różnych znanych odmianach, zaś siły piekielne to mało jednostek, acz wyspecjalizowanych
i zabójczo skutecznych. O ludziach i elfach nie wypowiem się zbytnio, jednak podobna
mi się chodzący czołg, Rycerz, którego poprowadziłem już w demie oraz wilkołackie jednostki
elfów, także dostępne podczas jednego questa...

Tyle powiem, ze faktycznie sztywnych jest wuchta.
A demoniczne wojska są wredne - najfajniejsza jest demonica, która podmienia miejscami swoją jednostkę z wrogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po opisach jednostek innych niż ludzie ras widzę pewne braki w umiejętnościach bohaterów, np. wojownik posiada możliwość obdarzenia pewnych jednostek (zbrojni, łucznicy i konni) specjalnymi zdolnościami. Ale co z innymi rasami? Czy tylko dlatego, że bohater jest człowiekiem (niestety...) potrafi wspomagać jedynie własną rasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:32, Lucas the Great napisał:

Czujność obywatelska nie zgasła! Dzięki, poprawione.

Melduję się posłusznie z kolejną uwagą - jednostki są dystansowe, nie zasięgowe. Może innych nie, ale mnie to razi.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować