Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum

25 postów w tym temacie

gram.pl

Mroczny świat, w którym wojna trwa od stuleci. Epickie konflikty w gotyckiej scenerii na międzyplanetarną skalę. Honor, zdrada i fanatyzm. czy jest jakaś gra, w której lepiej oddano to wszystko niż w Warhammer 40,000: Dawn of War?

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ten zestaw zamowilem i dzis paczke kurier mi przywiozl. I musze przyznac, ze gra bardzo mi sie podoba, choc na razie dosc krotko w to gralem. A książeczke "Oblicza Wojny", która jest dołączona do zestawu poczytam jutro w autokarze jak do Rewala na szkolenie dwudniowe bede jechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa dla osób które chcą zacząć zabawę w uniwersum wiecznej wojny :)
Wychodzi taniej niż wszystkie części osobno a ma jeszcze ładną i przyjemną formułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę tylko polecić, jeśli ktoś wcześniej nie grał na pewno się nie zawiedzie, szczególnie że za tak małą cenę dostajemy świetne gry. Niestety mimo wszystko każdy kolejny dodatek to jakościowo równia pochyła w dół ;/.

Szkoda, że DoW 2, z tego co wdziałem na filmikach i czytałem, to będzie już zupełnie inna gra ;/

Co od artykułu, trochę po macoszemu potraktowano kwestię multi, a jest to zdecydowanie największy plus serii, choć zabugowany i słabo zbalansowany. Kampanie poczynając od DC są zbyt nudne i powtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy tylko otrzymali SoulStorma, a nie BugStorma, to byłoby dobrze :]

No bo w końcu w grze mamy do dyspozycji 10 ras - 9 podstawowych i Robale :P Grając z pomocą tych ostatnich, podbija się wszystko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sie przekonuje kupic czy nie kupić xd, niedługo bede miał nowe gry deo grania jak cod WaW, fallouta3 czy GtaiV ale w koncu chyba sie przekonam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno podstawkę jak i dwa dodatki. Czekam na Soulstorma w XKN... DoW to jeden z tych tytułów w które po prostu trzeba zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał już wszystkich części Dawn of War''a to z z pewnością bym kupił ten pakiet. Co do samej gry jest bardzo dobra, ja swoją przygodę z nią zacząłem od dodatku Dark Crusade, który tak mnie wciągnął, że postanowiłem dokupić resztę, a ostatni dodatek Soulstorm udało mi się wygrać w konkursie;) Trochę wstyd się przyznawać ale jak do tej pory to przeszedłem tylko Dark Crusade, doszedłem do połowy podstawki a Winter Assault chyba jeszcze nie zainstalowałem, ale jak znajdę trochę czasu to na pewno odrobię zaległości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w podstawkę i Winter Assault które mogę szczerze polecić. Nie wiem jak sprawa wygląda z pozostałymi dodatkami, bo mnie już odrzuciły brakiem kampani po stronie Imperium... jak dla mnie to już nie ten klimat.

Walka za Imperium przede wszystkim ;]
Beware the Alien, the Mutant, the Heretic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:14, Vangel napisał:

ja grałem w podstawkę i Winter Assault które mogę szczerze polecić. Nie wiem jak sprawa
wygląda z pozostałymi dodatkami, bo mnie już odrzuciły brakiem kampani po stronie Imperium...
jak dla mnie to już nie ten klimat.


He? W DC i SS, w kampanii możesz wybrać każdą rase, czyli możesz grac po stronie Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:17, Mroku21 napisał:

> ja grałem w podstawkę i Winter Assault które mogę szczerze polecić. Nie wiem jak
sprawa
> wygląda z pozostałymi dodatkami, bo mnie już odrzuciły brakiem kampani po stronie
Imperium...
> jak dla mnie to już nie ten klimat.

He? W DC i SS, w kampanii możesz wybrać każdą rase, czyli możesz grac po stronie Imperium.


Na dodatek w SS masz aż trzy armie stojące po stronie Imperium -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów RTS i nie tylko - pozycja obowiązkowa!

Sam fanem gatunku RTS nigdy nie byłem, a pewnego dnia, będąc w Empiku postanowiłem, że zakupię Dawn of War. Brat mi doradzał ten tytuł, ja chciałem brać co innego, ale jednak ostateczny wybór padł na Warhammera. Co tu dużo pisać - gra mnie po prostu powaliła. Nie spodziewałem się, że ten tytuł będzie aż tak wciągający i sprawi, że spędzę z nim tak dużo czasu przed monitorem. Nieustająca akcja, nieoczekiwane zwroty fabuły - oj, było naprawdę przyjemnie pograć. Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w Dark Crusade i ponownie dostałem masę dobrej rozrywki. Szkoda tylko, że jakoś nie udało mi się ukończyć, bo na horyzoncie pojawiły się inne tytuły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:14, Vangel napisał:

[...] mnie już odrzuciły brakiem kampani po stronie Imperium...
jak dla mnie to już nie ten klimat.

Walka za Imperium przede wszystkim ;]
Beware the Alien, the Mutant, the Heretic.


A ja to mnie właśnie przyciągnęło do nich :) Pierwszy DoW był super, ale nie każdy jest fanem kosmicznych marynat ;D

"The pieces are in place, it is time for us to make our move." ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst, dałem 5.
Mam wszystkie części oprócz Soulstorma więc nie opłaca mi się kupować tego wydania. A gra jest świetna, szkoda że w tekście jest tak mało napisane o trybie multiplayer który jest największą zaletą tej gry. Dla niektórych może trudny, ale jak się wkręci to bardzo grywalny. Wydaje mi się że te podręczniki z opisywanymi misjami dla podstawki i WA są raczej tylko.. no do przeglądnięcia na raz. Ta grę kupuję się tylko dla gry przez internet :P:P:P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować