Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum

25 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 14:18, Grizzly. napisał:

Ta grę kupuję się tylko dla gry przez internet


Iii tam. Ja kupiłem DoW, DoW:WA - i bodajże raz zagrałem przez sieć. Kampanie też są ciekawe.

Pakiecik oczywiście mam - o ile kampania w Dark Crusade jest znośna, to już ta w Soulstorm ze względu na kiepskie zbalansowanie ras (a wręcz brak balansu) jest dosyć słaba. Niemniej jednak Uniwersum jest zestawem obowiązkowym dla fanów RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:35, Arclight napisał:

Pakiecik oczywiście mam - o ile kampania w Dark Crusade jest znośna, to już ta w Soulstorm
ze względu na kiepskie zbalansowanie ras (a wręcz brak balansu) jest dosyć słaba.


Eee balans w kampanii nie ma nic do rzeczy, komputer jest takim idiotą, że da się grać każdą rasą bez problemów. Kampania w SS jest kiepska głównie dlatego, że jest słaba fabularnie, twierdze nieciekawe, a gra polegająca na kolejnych potyczkach na mapach z multii przeciwko durnemu SI nie może być wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We hunger for only war!
Jedna z lepszych serii rts, niestety zepsuta Soulstormem. Mimo to polecam całą resztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 15:27, jendrek1988 napisał:

Może zatem dodać ten pakiet do sklepu Gram.pl, Droga Redakcjo?


Bez problemu kupisz go na Allegro, ofert jest mnóstwo, tak samo wybór wydania :) Sam posiadam takie wydanie, z każdą grą/dodatkiem z serii w osobnym pudełku (ale jako jedno zbiorcze wydanie) i chętnie bym odsprzedał, bo mam już na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować