Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - wymagania sprzętowe

71 postów w tym temacie

Gra mi nie pójdzie lecz się nie martwie o to dlatego mam xbox''a 360, żebym mógł grać w tak nie samowite gry jak F3 już nie moge się doczekać ciekawe czy pokaża na TGS 08 chciałbym jakieś nowe filmiki, screeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zagram na full. Eee... właściwie zagrał bym, ale raczej nie kupię tego płatnego modułu do Obliviona ;P Choć może nie wszystko stracone, poczekam na opinie fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie jest tak źle. Powiedziałbym nawet, że całkiem "standardowe" te wymagania ;) Inna sprawa, że sama gra zapowiada się... niepokojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi na pewno ruszy...ale szczerze spodziewałem się mniejszych wymagać. Przecież gra ma niewiele lepszą grafikę od Obliviona, a ma o wiele większe wymagania od wspomnianej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:54, Chopin_l napisał:

Ha:P Na minimalnych mi na kompie pójdzie:P To już nie muszę 2 razy więcej wydawać na
wersje PS3:D I będę miał dodatki w przyszłości:P



Mass Effect też miał w minimalnych P4 2,4Ghz , a na uber-low ustawieniach mi ciął tak że miazga.
Z kolei Wiedźmin na średnich chodził bez problemów większych.
Mam nadzieję że tutaj optymalizacja nie jest skopana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:57, Ufo2 napisał:

> Ha:P Na minimalnych mi na kompie pójdzie:P To już nie muszę 2 razy więcej wydawać
na
> wersje PS3:D I będę miał dodatki w przyszłości:P


Mass Effect też miał w minimalnych P4 2,4Ghz , a na uber-low ustawieniach mi ciął tak
że miazga.
Z kolei Wiedźmin na średnich chodził bez problemów większych.
Mam nadzieję że tutaj optymalizacja nie jest skopana.


Mass Effekt nei obsługuje mojej grafiki więc nie wiem...:/ Za to Wiesiek chodzi na średnich:) Oblivion na gorszym niż mam teraz sprzęcie chodził na średnich też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek mam zalecany, ram też, tylko mój nieszczęsny 8500GT z 256 mb wpasowuje się w wymagania minimalne.. Ale liczę że wyciągnę te 30 klatek w porządnej rozdziałce i na średnich detalach :D Jeszcze tylko 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest podkręcony engine Obliviona. Żadnych nowoczesnych cudów graficznych ( na poziomie Crysisa ) tam raczej nie uświadczymy - wnioskuję to tylko i wyłącznie na podstawie trailerów, gameplay''ów itd. Krytykującym produkcje Bethesdy polecam porównanie z Gothiciem :P Oczywiście mam na myśli silnik graficzny. Bardzo fajnie, że wykorzystano coś sprawdzonego i bardzo dobrego. Wierzę, że gra będzie dzięki temu ładna dla oka i nie będzie się wieszać+wywalać do Windy jak robią to inne wspomniane wyżej produkcje < przytyk dla fanboyów gry W>
Co jak co, ale na producentach TESa zawiodłem się tylko raz po wydawaniu idiotycznych płatnych dodatków w stylu "zbroja dla konia za 15 $". Poza tym,imho, porządna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, nie jest źle. Powinno ruszyć na moim niemłodym już blaszaku w maksymalnych detalach i w wysokiej rozdzielczości (1680x1050). I jak tu nie kochać tej multiplatformowości gier i ograniczenia sprzętowego konsol? ;) Wymagania nie rosną praktycznie od roku, grafika w zasadzie jest wciąż taka sama (nie licząc kosmetycznych poprawek), ale za to ile pieniędzy na nowych częściach się już zaoszczędziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wspaniała i godna kontynuacja dwóch poprzednich części Fallouta zagości być może na moim komputerze, do tego w pełnym 3D a nie w przestarzałej izometrii. Ale fajnie! Łał! (jest tu jakiś oszalały z nienawiści do Bethesdy antyfan FO3? 8-> ).


A na poważnie: nie jest najgorzej. Chyba dam radę spokojnie na średnich, skoro Oblivion poszedł na trochę wyżej niż średnich na 7900GS i AMD 3200+. RAM również mam w zalecanej ilości. Teraz tylko poczekać na odzew branży w postaci recek. Jeśli padnie słowo, że przypomina klimatem Stalkera z odwróconą proporcją FPS-RPG to kupuję. A jak nie padnie to trzeba będzie pomyśleć trochę dłużej (może na tanią serię za roczek lub półtora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować