Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - wymagania sprzętowe

71 postów w tym temacie

To bardzo ciekawe - gra ma wymagania minimalne większe niż Crysis (minimalnie ale zawsze), zalecanych wolę nie porównywać ale na tym konfigu gra się w Crysis na high AAx4, 1280x1024 i średnie FPS 27-30. I ludzie tu mówią, że nie jest źle. Ja wiem, minął rok, ale graficznie FO3 jest w tyle za Crysis i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że za F3 zabrali się goście z Bethesdy, bo kto jak kto, ale oni na optymalizacji engine''u się znają. Oblivek mi śmiga na full i to na (z)Viście, więc śpię spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest konkretnie przesycona graficznie. Chodz szczegolowosc maps i modeli bardzo mi sie podoba. Nawet jak bym mogl zagrac nafull detalach to i tak bym nie gral, bo bym zwymiotowal od tej grafiki po kilku minutach. Nie wiem, moze im engine renderingu cos nie wyszedl, albo mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 01:02, Lee-Pl napisał:

Mi na średnich pujdzie, myslałem że może być gorzej:D

Aha następnym razem jak nie znasz się na polskiej ortografii to siedź przed komputerem ze słownikiem ortograficznym
Nie wiem jak ci to pujdzie ale może ci zadziała bo jak nie pujdzie to będzie źle.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie lubie takich newsow tutaj. 300 komentarzy dzieciakow chwalacych sie jaki to maja sprzet i ze im "pujdzie" na srednich jakby to kogos obchodzilo...

jak to milo miec swiezo upgradnietego kompa, nie wchodzi sie w takie tematy ze strachem. ;) w zalecanych az 512 mb karty graficznej? ciekawe na co az tyle potrzebne i ciekawe jak bardzo ulepszyli silnik obka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiecie mi o co w tej grze chodzi ? tak w kilku zdaniach /?/
co do wymagań to nie musze mówić ze pójdzie.. :)) z tym problemów nie będzie..

szukam jakieś gry w której mógłbym grac i grac tak jak w H3 chodź to nie jest dobre porównanie :P bo to inne gatunki gier są :P ale mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 08:00, Chester001 napisał:

a powiecie mi o co w tej grze chodzi ? tak w kilku zdaniach /?/
co do wymagań to nie musze mówić ze pójdzie.. :)) z tym problemów nie będzie..

szukam jakieś gry w której mógłbym grac i grac tak jak w H3 chodź to nie jest dobre
porównanie :P bo to inne gatunki gier są :P ale mniejsza z tym


W grze chudzi o to żeby biegać i strzelać, a wszystkim wmawiać że to RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria kart X8xx jest zgodna z DX9b, a nie DX9c. Tak więc albo gra na tych kartach nie pójdzie albo teoretycznie da się uruchomić też na słabszych kartach zgodnych z DX9b. (szybkość działania jest inną sprawą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie są aż tak wygórowane. Prawie tak jak większość gier.

Myślę że nawet mój Gf 6600GT to uciągnie. Minimalnych ale zawsze coś. Jak na wielkiego RPG z wielkim światem to małe dosyć i to RPG next-gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się srasznie nie podoba, dlatego nie martwię się czy pójdzie czy nie :< Popatrzcie na te screeny... to to to przecież jakieś zamazanie, nieostrość i brzydota :( Wolałbym już mieć tego Fallouta na jakimś starszym silniku, ale takim co bym się nie czuł jak w baśniowej krainie przez to rozmydlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi sie podoba, miejmy nadzieje ze tworcy gry zoptymalizowali choc troche tak dobrze gre jak tworcy BIOSHOCKA, jesli im to sie udalo bedzie wypas. Ale co to dla mojego 4870x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować