Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - wymagania sprzętowe

71 postów w tym temacie

OOOO . a myślałem że wymagania F3 będą wywindowane w kosmos, jak większości nowych produkcji.

Miła wiadomość. Przynajmniej jedna firma przywiązuje uwagę do prawidłowej optymalizacji silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość z nas spodziewała się znacznie większych wymagań ;-)

Minimalne wymagania sprzętowe spełnia większość komputerów, które w ostatnich latach miały choć mały upgrade. Prawdę mówiąc, to nawet na moim 7 letnim sprzęcie gra może by odpaliła, gdybym miał więcej ramu. Zalecane wymagania nie są duże i pozwolą dużej ilości osób grać na wysokich detalach. Ja tam się nie obawiam, bo jak już to kupię wersje na Playstation 3 i wszystko będzie płynne, na najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale za to grac będzie się dziwnie. Ale to już oczywiście kwestia gustu. Czekam na grę z niecierpliwością, nie wydaje mi się żeby to był Failout. Niestety ramu mam za mało, ale to się pomyśli nad nowym sprzętem, wszak dostałem ci ja podwyżkę xD

Komputer 7600GT 256mb procek 3,0 GHz i 768 ram powinno się udać pograć choć na niskich, chyba że silnik bedzie nie zoptymalizowany w co wątpie bo bethesda bardzo dobrze optymalizuje silnik. Widać to było po oblivionie...a ta gra jakieś dużo lepszej grafiki nie posiada. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, optymalizacja została sknocona, nie ma się co czarować. Grafika na poziomie Obliviona, teren gry mniejszy a wymagania wzrosły. Mass Effect to cudo, przy Falloucie, huh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Gra jest interesującą i ze spokojnie wycisnę z niej pełne detale, Phenom 4x2.5 Black Edytion, 2x2Gb Patriot 800Mhz, HD4870 1Gb,Hdd : 2x320Gb Raid 0, 1x750GB bez OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem mam orginalnom gre Fallout3 komputer mam dość dobry ram 2 gb procesor inlet duo 2400 GhZ karta graficzna Gforce 9300 igram na mminimalnych wymaganiach mimo to tnie mi się nieco jest na to jakiś sposub Pomocy moje GG 701519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować