Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - wymagania sprzętowe

71 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 09:57, Deso napisał:

A mnie się srasznie nie podoba, dlatego nie martwię się czy pójdzie czy nie :< Popatrzcie
na te screeny... to to to przecież jakieś zamazanie, nieostrość i brzydota :( Wolałbym
już mieć tego Fallouta na jakimś starszym silniku, ale takim co bym się nie czuł jak
w baśniowej krainie przez to rozmydlenie.

Powiem tak. Mój komputer spokojnie w natywnej 1280x1024 dla mojego LCD na full pociągnie. Jednak JEŚLI ta gra trafi na mój dysk to zaraz polecą do wyłączenia: bloom, depth of field i specular lighting. Nienawidzę tego plastikowego wyglądu współczesnych gier i zamazanego horyzontu. Od Doom 3 wszystko się świeci jak psu jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 12:12, nerka99 napisał:

hmmm a jeszcze nikt nie napisał, że Failout3 w wersji na xkloca wyciekł wczoraj do netu?

Pisac pisali, userzy. Ale takiego info raczej sie nie wstawia do newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie niedawno pudełko kupiłem to posmigam.... ale te czekanie to denerwuje...
i najwazniejsze aby nie błyło "wywalania do windows" ktory ktory tak denerwowal w tesIII... dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff a już sie bałem, że nie pogram a tu prosze;]. Przyznaje sie bez bicia, że mam tylko celeron 3.00 1.25 GB Ram i Geforce''a 7300 więc raczej sprzęt baaaardzo wiekowy. Ciesze sie tym bardziej, że kolekcjonerka zamówiona już sierpniu a jak mi przyjdzie to bez problemu pogram;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Pójdzie na moim kompie? o_O To dziwne bo upgrade powinienem był zrobić 2 lata temu a włożyłem tylko GeForca 7300 GT i trochę ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, bardzo małe wymagania jak na dzisiejsze czasy. I zaświtała gwiazdka nadziei że mi pójdzie, mam jedynie ram za mało, bo 768 ale w tym stopniu nie ma to znaczenia. Bo reszte fuchy odwala karta która choć wiekowa nadal sieje spustoszenie ;)

PS o co chodzi z tym FAILOUTEM 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:07, VooDooofour napisał:

PS o co chodzi z tym FAILOUTEM 3



Bo jest żalowy?Niby RPG,a leci się do przodu i podziwia czerwony barwnik.

Co do wymagań...pójdzie,ale czy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 23:24, haryjesion napisał:

Bo to jest podkręcony engine Obliviona. Żadnych nowoczesnych cudów graficznych
( na poziomie Crysisa ) tam raczej nie uświadczymy - wnioskuję to tylko i wyłącznie
na podstawie trailerów, gameplay''ów itd. Krytykującym produkcje Bethesdy polecam porównanie
z Gothiciem :P Oczywiście mam na myśli silnik graficzny.


Może się trochę zmartwisz, ale silnik wykorzystany w G3 był wykorzystany między innymi w takich grach jak: Morrowind, Oblivion, F3. W produkcjach Bethesdy silnik nazywa się Gamebryo Engine, natomiast w produkcji PB nosi nazwę Genome Engine (bardzo rozbudowany Gamebryo). Tak więc silnik (a właściwie jego "serce") wykorzystany w obu grach jest ten sam. Więc nie ma co tu porównywać.

Dnia 09.10.2008 o 23:24, haryjesion napisał:

Bardzo fajnie, że wykorzystano
coś sprawdzonego i bardzo dobrego.


Ten Engine jest bardzo zabugowany, ale może w F3 już wszystko będzie ok.

>Wierzę, że gra będzie dzięki temu ładna dla oka i

Dnia 09.10.2008 o 23:24, haryjesion napisał:

nie będzie się wieszać+wywalać do Windy jak robią to inne wspomniane wyżej produkcje


Też chciałbym w to wierzyć.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 10:22, T34 napisał:

Uuu wymagania słabiutkie jak na Obliviona 4.
Pewnie z samą grą będzie podoobnie.


Oblivion 4 ? Może chodziło ci o TESV: Fallout ? o.O

Paddy Lary <- komu jak komu by zacinało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, właśnie wyczytałem (i znalazłem) Fallouta 3 w wersji na Xbox360 :O Spiracili go na 19 dni przed premierą :O I ludzie mówią, że tylko na PC piracą :D Popatrzcie na 13 schron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:34, junior17 napisał:

Ten Engine jest bardzo zabugowany, ale może w F3 już wszystko będzie ok.


Eee w sensie , że niby ktory ?? Jeśli masz na myśli GameBryo to baśnie piszesz, bo to świetny silnik jest (patrz np. Pirates!), jeśli o silniku TES IV to też przesadzasz, bo Oblivion miał śmieszne wymagania w stosunku do swojej grafiki i byl bardzo ładnie zoptymalizowany w porównaniu z równolegle wydawanymi produkcjami. Oczywiście nie był bez wad ale patrząc na takie NWN2, czy Gothica 3 dla przykładu, to nie można mówić o nim jako "zabugowanym" silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować