Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 Forsaken Gods - data polskiej premiery!

49 postów w tym temacie

Osiem dych za dodatek na dwa wieczory?! Kogos tam mocno trzepie w tym CDProjekcie...:/
...A jak sprytnie napisali!-"Gra [...] ukaże się..."-to nie pełnoprawna giera,tylko dodatek do gry! Nie róbcie z nas idiotów...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech dadzą za darmo, prawda?

Czy Wy żyjecie w jakimś odrealnionym miejscu? Nie znacie sytuacji na światowych rynkach? Nie wiecie co to jest inflacja?

No proszę Was... miejcie na uwadze coś więcej, aniżeli czubek własnego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 14:32, wdowiakm napisał:

Oczekuję na preorder :)
Powiem tyle, że cena jest wysoka no ale każdy fan serii na pewno sobie zakupi ten dodatek
:)


Poprawka Preorder można już zamawiać ja właśnie zamówiłem i razem z przesyłką kurierską zapłacę 79,80 PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 dni opóźnienia? W sumie nie jest źle, jednak mogło być zdecydowanie lepiej. W końcu teraz wydawanie hitowych tytułów w Polsce w dniu ich światowej premiery to już prawie że norma. Tak czy siak, czekam na datę 27 listopada z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę kupiłem w pre-orderze. Ale już nigdy nie zainwestuję w Gothica w ciemno po wydaniu trójki. Najpierw trzeba się dowiedzieć czy będzie to płatna beta czy ukończony produkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:22, destro177 napisał:

Podstawkę kupiłem w pre-orderze. Ale już nigdy nie zainwestuję w Gothica w ciemno po
wydaniu trójki. Najpierw trzeba się dowiedzieć czy będzie to płatna beta czy ukończony
produkt:)


Zawsze możesz liczyć na patche ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 15:47, Anim napisał:

O co dym że 80 zł dych, są gry za 20 zł do kupienia w kiosku, SaS nie SaS i kończą się
w 3 godziny max. I ludzie to kupują


80 złotych za grę to nie jest dużo zważywszy że ceny gier na PC są dużo tańsze od tych na Konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

79 to NORMALNA CENA i to pełnej, premierowej gry a nie dodatku, nawet jesli jest samodzielny. co za bzdura... ''atrakcyjna'' cena.. buahahhahahaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny dodatek, to znaczy, że nie trzeba podstawki, i nie będzie tego co w podstawce? (np tak jak Noc Kruka, tylko że sam jarkendar, bez khorinis) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować