Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bądź świętym albo grzesznikiem - konkurs Saints Row 2 czas zacząć!

44 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 22:09, lama123 napisał:

Bez cd action nie da się tego zrobić :D
Pytanie o multi przesadzone :)


Ja tam dałem rade i to bez żadnej gazety. A pytanie o multi nie było takie trudne. Minuta szukania w necie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy wszyscy sceptycznie nastawieni jesteście. Skoro już teraz wiecie, że i tak nie wygracie to po co w ogóle startujecie w konkursie? Robicie tylko sztuczny tłum :P
Ja już dawno nic nie wygrałem więc liczę na łut szczęścia tym razem ;) Pytania są dosyć podchwytliwe, ale nie takie trudne jeżeli komuś zechce się odwiedzić kilka stron :) Powodzenia wszystkim! PS3 i tak idzie do mnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 00:18, Igor FCBayern napisał:

Ależ Wy wszyscy sceptycznie nastawieni jesteście. Skoro już teraz wiecie, że i tak nie
wygracie to po co w ogóle startujecie w konkursie? Robicie tylko sztuczny tłum :P
Ja już dawno nic nie wygrałem więc liczę na łut szczęścia tym razem ;) Pytania są dosyć
podchwytliwe, ale nie takie trudne jeżeli komuś zechce się odwiedzić kilka stron :) Powodzenia
wszystkim! PS3 i tak idzie do mnie ;D

Ooo. Ale pewny siebie dzieciak, a co zrobisz jeśli PS3 nie powędruje do ciebie w tym konkursie? Spalisz się ze wstydu czy kupisz i wmówisz sobie, że wygrałeś. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem udział, chyba na wszystko dobrze odpowiedziałem.

"Na gram.pl zawsze wygrywają ludzie których nikt nie zna"
Dokładnie, albo czyjeś 252 konto. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 00:38, vincent50200 napisał:

Ooo. Ale pewny siebie dzieciak,

dzieciak? O.o

Dnia 11.10.2008 o 00:38, vincent50200 napisał:

a co zrobisz jeśli PS3 nie powędruje do ciebie w tym konkursie?

Ee... Nic?

Dnia 11.10.2008 o 00:38, vincent50200 napisał:

Spalisz się ze wstydu czy kupisz i wmówisz sobie, że wygrałeś. Żal mi ciebie.

Żal to powinno być Twoim rodzicom... Niech Ci wytłumaczą co oznaczają słowa "optymizm", "humor" i "ironia", a następnie przeczytaj ponownie mojego poprzedniego posta.

BTW Po co ja w ogóle z Tobą gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 02:28, lama123 napisał:

Hah to może ja już ślepnę ale ani na gol''u ani na wikipediach ani na oficjalnej stronie
producenta nie znalazłem no cóż^^

Na wiki faktycznie nie wspominają o tym, ale na oficjalnej stronie gry można już tą informację znaleźć. Trzeba tylko dobrze poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem dobre odpowiedzi - trzeba czekać na dalsze etapy, może raz wygram ;)
Od zawsze biorę udział we wszelkich konkursach, nawet smyczy nie wygrałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu konkurs, który mnie interesuje ;-)

Odpowiedzi już wysłane. Co tu dużo pisać - prościutkie pytania, to i odpowiedzi od razu pozaznaczane i wio - czekamy na kolejny etap. Jest o co walczyć, bo druga PeeS Trójka w mojej kolekcji by się przydała, hehe. W sumie to nie wiem, co bym zrobił gdybym ją wygrał - pewnie wziął, a 40GB sprzedał i kupił za to X360. No, to pora liczyć na trochę szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania , no może prócz ostatniego nie trudne xD Z tym , że w multi może grać x do x osób , także nie jestem pewien , która jest prawidłowa odpowiedź ale chyba ta pierwsza jest ważniejsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super konkrus bo gierka mi się mega spodobała tak jak teksty gramowe :) Chciałbym wygrać w sumie nawet "tylko" gierkę na PC ale za konsolę się nie obrażę :) No i pytanie problematyczne to było tylko o multiplay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować