Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Hero - zapowiedź

16 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 20:18, gpodoba napisał:

Teraz to najlepiej zagrać w sacred 2 bo gra jest cudna :)


Następny nowojorski sen zaraz po King''s Bounty: The Legend :) Cudnie zaczął się październik. Uhhh ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gall historyk czytaj ze zrozumieniem w newsie wyrażnie napisano że nie jest to RPG tylko gra akcji z elemantami RPG. Więc róznica spora.
Co do samej gry może być całkiem ciekawa. Jak klimat gobliński będzie to z checią się pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah sezon świąteczny ruszył pełną parą ;)
IMO gra jest podobna do overlorda ale może to tylko moje skojarzenie :D
Za niedługo półeczka z grami przyjmie szersze rozmiary, a prawdopodobnie DH dołączy do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fajnie, nawet jeśli będzie tu więcej akcji niż RPG to i tak przyjemnie będzie popykać w coś klimatycznego i niewymagającego, czasem nawet ja muszę dać sobie odpocząć od RPG:) Coś mi się zdaje że obojętnie koło tej gry nie przejdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą prof.robaczywek. Według mnie gra prezentuje się nieźle, mroczny klimat, miasta pełne życia... A przede wszystkim pomysł. Twórcy zerwali chyba ze wszystkimi dotychczasowymi kanonami fantasty. Oto mamy miasto goblinów, które przecież w większości wytworów ludzkiej wyobraźni są złe, chciwe i niedobre. A tutaj proszę bardzo gobliny, które mamy uratować. Jeśli twórcy tego nie skaszanią - to może być hit, który pogrzebie nawet Diablo 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladin Thunder nie zgodzę się z Tobą w jednej kwestii. Gra moim zdaniem na pewno nie zdeklasuje Diablo 3, które jest tworzone przecież, nie przez amatorów, a przez weteranów tego typu gier. Natomiast życzę sobie i twórcom tej gry, żeby pogrzebali Gothica 3, bo moim zdaniem Bethesda popadła w samozachwyt i wydała grę, w którą po prostu nie dało się normalnie grać w dniu premiery i do tej pory nie kupiłem tej gry, mimo że byłem fanem dwóch poprzednich części.
Bardzo lubię mroczne, "konkretne" klimaty i pokładam w Dungeon Hero ogromne nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować