Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy trzecią klasę w Diablo III

106 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 10:44, Gall historyk napisał:

Super nareszcie klasa dla mnie:) Ale co do tego przeniesienia na konsole... IMO Diablo
powinno zostać tam skąd pochodzi.


Miedzy innymi pochodzi z PSX, czyli zmierza w dobra strone ;)

Bardzo ciesze sie z nowej klasy, o ktorej kazdy byl przekonany, ze bedzie w DIII. Troche mnie niepokoi skill bullet time, czy on nie bedzie za bardzo przekozacki na duealach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie wychodzi na konsole :D, badz co badz czekam i czekam i pre order na edycje kolekcjonerska leci :), oczywiscie PC.... uuu ale sobie jeszcze poczekam... hah juz sie doczekac nie moge ^^, tak dziwnie opisali klase postaci tego wizzarda, ze ciekawy swiata itp.... mhm moze i nad fabula troche popracowali ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:50, hehe napisał:

Dopóki nie wpłynie to na wersje PC, to co to za różnica czy będzie na konsole czy nie
?


Dokładnie. Ale pewnie się znajdą jacyś fanboye, którzy będą krzyczeć o śmierci PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem xbox''a... ale myślę że jednak Blizzard powinien pozostać "wierny" PC''tom... jednak nie wszystkie gry nadają się na konsole a tak się składa że Blizzard właśnie takie tworzy... poza tym skoro chcą wydać naprawdę dopracowany produkt to myślę że trzeba by zbyt długo czekać na wersję konsolową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:05, xheartcorex napisał:

Jak czytam komentarze co niektórych to mi sie robi niedobrze.
Boże jak istniejesz to zniszcz tych, którzy potrafią tylko narzekać.
Błagam!


Każdy ma prawo do własnego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niespodzianką to nie było, przy okazji dowiedziałem się że prawdopodobnie max. punktów na skilla będzie wynosić 15:) (albo 1 jak co niektóre).

Dla tych co nie chcą oglądać/nie oglądały filmiku ale już skomentowali lub jeszcze nie - ten cały "bullet time" to skill tworzący kopułę która tylko zatrzymuje pociski. Nie wyobrażam sobie na razie dueli z czymś takim, no chyba że coś wymyślą...

Diablo na konsolach? Znowu? No W!

Co do tego że to takie kolorowe i WoWowate - no jak taki sukces lata człowiekowi po głowie (czyt. twórcom) to nic dziwnego że chcą zrobić coś na podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 07:41, GeoT napisał:

Ale "Slow Time" ściągnięty ze Stracrafta II. Albo odwrotnie :)


Zaskarżą się :D

A filmiki całkiem fajne, nie rozumiem tego całego narzekania, że klasy podobne są do tych w Diablo II, tym bardziej gdy chodzi o czarodziejkę/czarodzieja, czyli klasę która po protu musi być ;). Sami wymyślcie coś oryginalnego, a później słuchajcie narzekań, że gra nie przypomina nawet starych Diablo. :D

@MateoKiszlo
Pewnie, ja np lubię sobie czasem ponarzekać na to, że trawa jest zielona, niebo niebieskie, a ogień gorący. A już najbardziej to nie lubię tych ludzi, którzy oddychają moim powietrzem... :/
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizard. Ależ to odkrywcze. A napięcie robili jakby miał to być conajmniej żółw nijna :D
Ale za to gameplay pokazuje dość mroczne środowisko. Bilzzard może się nie przyznaje ale mam wrażenie, że nieco zmienili styl grafiki po reakcji część graczy. Nie jakaś ogromna zmiana, ale nieco inne oświetlenie i kolory i już widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie nowego Diablo bez czarownika ;-)

Nowa klasa na pewno nie jest żadnym zaskoczeniem. To było do przewidzenia, że w nowej odsłonie Diablo ujrzymy Wizarda, bądź klasę do niego zbliżoną. Na screenach prezentuje się fajnie, tyle że dość ciemno jest na nich, to i mało go widać. Ja prawdę mówiąc, gdy grałem w gry gdzie był wybór klasy i wśród nich znajdował się także czarownik to nigdy go nie wybierałem - zawsze wolałem zabijać zwykłą bronią, aniżeli czarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ludzie... Ja nie mam żadnych pretensji że że am oferuje "stare klasy" pod zmienioną nazwą... Tylko po co dupczą że Będą noew klasy, skoro jest to samo... No po co ? ktoś odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pojawiły się nowe, mhroczne screeny

mroczne? chyba "pastelowo-stylizowane-na-mhroczne" ;)

poniższe screeny są imho "równie mhroczne" x)

20081011221629

20081011221643

20081011221654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:05, Ryan Kam napisał:

Na konsolach , ciekawe . Najpierw Tekken na xboxa 360 , teraz może Diablo 3 na konsole
;-) Może i tak by GoW na kompy dali .



Konsole konsolami, ale Blizz nie ma planów co do Diablo 3 na konsolach:

Boyarsky: “Of all our games, Diablo III would be the one to port because of the way it plays, but there are no plans to move this to any other platform."

To chyba rozwiązuje kwestię, przynajmniej w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować