Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy trzecią klasę w Diablo III

106 postów w tym temacie

Nie wiem, jak Wy na to patrzycie, ale IMHO wybór klas jest trochę... staroświecki. Wolałbym wybór ras i ewentualnie początkowych umiejętności. Wolę zaczynać jako "człowiek, który dużo czytał w młodości", albo "elf, który sporo polował". Wiem, że to taki oklepany klasyk - mamy klasy - Wizard, Serafia, Bard, Barbarzyńca, Szaman Dusz, Uczeń Czerwonego Smoka, Kosmiczny Jebakka Żołędzi, etc. Choć ciężko nazwać rozwój postaci w Dungeon Siege (1) "rozwojem" w manualnym znaczeniu tego słowa, bo wszystko leci z automatu (poniekąd podobnie do Morrowinda, gdzie raz na jakiś czas coś się ręcznie wybierało), to jakoś podobało mi się, że zaczynasz prostym wieśniakiem z cepem w ręku i sam decydujesz, czy obierasz drogę miecza, łuku czy czaru.

A tak będzie kilka klas, wszystko oklepane na amen, kilkanaście powerbuildów do wyboru i jechane. Jak to widzicie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:34, Maerius napisał:

A tak będzie kilka klas, wszystko oklepane na amen, kilkanaście powerbuildów do wyboru
i jechane. Jak to widzicie Wy?


Licze, ze zamiec ma jeszcze asa w zanadrzu i zaskoczy nas jakims innowacyjnym pomyslem na rozorodnsoc miedzy tymi samymi klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rasy typu elf krasnolud itp nie pasują do diablo, rozumiem wow ale nie diablo. Powinny być wybory hmm chociaż by wyglądu ale nie koniecznie wgłębianie się w życie od małego naszego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome od początku , taka gra bez maga to nie gra. :) Coś czuje , że będzie to moja najbardziej ulubiona klasa w Diablo III. Od zawsze w RPG-ach lubiłem iść jak najbardziej w stronę magii , a Diablo III może mi dostarczyć pod tym względem niezapomnianych przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować