Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II trylogią!

377 postów w tym temacie

Czyli teraz za Starcrafta II będziemy musieli zapłacić trzy razy tyle? Bardzo ciekawa strategia, nie powiem... oby tylko nie zrobiło się z tego później "Starcraft II: Zwierzaki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każda część kosztowała 1/3 podstawki - to rozumiem. Ktoś przychodzi sobie, nie chce wydawać kupy kasy, to kupuje sobie tylko jedną kampanię (w którą pewnie nigdy nie zagra), a potem pyka tylko na bnecie.

Kurde, nawet jak im się ten projekt rozrósł to przecież mogą dać więcej dvdków i zwiększyć trochę cenę (do powiedzmy 120 pln). Bardzo dziwne zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategia handlowa niezła, każdy fan StarCrafta kupi pewnie całą trylogię, a Blizzard się mocno wzbogaci... Ciekaw jestem tylko kto wpadł na taki pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzardowi chodzi tylko o to, żebyśmy za jeden tytuł zapłacili jak za trzy. Po prostu trochę głupio ustalać cenę gry na poziomie 300-400 zł (w przeliczeniu). Tak więc postanowili podzielić jedną produkcję na kilka mniejszych. I za każdą z nich zażyczą sobie zapewne ze 100-150 złociszy. Bardzo nieładne zagranie. Tego się po Zamieci nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko szczerą nadzieję, że nie będzie tak jak MrBlack napisał... nie mam ochoty płacić 200zł (bądź więcej) za starcrafta... pomimo iż gra pewnie będzie arcydziełem... Tak po 50zł za część, to jeszcze się skuszę, ale jeżeli wywalą cenę na poziomie 100-120/część to chyba się przejadę do Zamieci i zrobię im porządny huragan w biurze.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quo vadis Blizzard? Czy chcesz z siebie zrobić drugie EA?

Gdy wchodziłem na tego newsa, miałem nadzieję, że pojawi się informacja, że tym razem gra Blizza będzie miała dwa pełnoprawne dodatki(tak jak w przypadku WoWa). Teraz jestem naprawdę niemile zaskoczony. Co dalej? Pięć osobnych wersji D3, w których będzie dostępna tylko jedna postać. A może jeszcze lepiej, 10, bo mamy podział na płeć.

Nieładnie chłopaki, nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy debili z Blizzardowców, ani samych siebie. Zamieć śnieżna nie jest głupią firmą, vide EA, żeby strzelać sobie samobója. Wątpię, żeby każde pudełko miało nas kosztować nie wiadomo ile kasy. Najpewniej wszystko skończy się na tym, że zsumowanie trzech cen będzie równać się (albo wyjdzie dla nas kilkanaście złociszy więcej) jednej grze w standardowej cenie...
A plujcie sobie ile chcecie: ja kupię obytrzy pudełka, choćbym miał sprzedać dom razem z rodziną ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że mimo wszystko poszczególne części trylogii będą nieco tańsze, niż standardowe wydanie (czyli w polskich warunkach zjazd ze 120 na 90, może 80), co mimo wszystko wychodzi o wiele drożej. no ale z drugiej strony jeśli fani mają dostać 3 razy więcej tego, na co tak bardzo czekają, to chyba warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! fap fap
Decyzja Blizzarda zaskoczyła ale jest to świetna decyzja
I chociażby nie wiem ile kosztowała edycja kolekcjonerska albo każda oddzielnie i tak kupię te gry
Jestem prawdziwym fanem SC, a nie jak ta część która jest nie zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że będę musiał kupić wszystkie trzy części naraz, bo mnie interesuje tylko fabuła, żaden tam battle.net.
Zakładając, że wszystkie ukażą się jednocześnie, będzie to prześliczny wydatek rzędu 300-360 złotych. O_O

Tak swoją drogą, to ważne będzie jeszcze, która część ma być pierwsza (z punktu widzenia fabuły), a która ostatnia. Może wtedy będzie można przynajmniej wstrzymać się z zakupem kolejnych części, dopóki nie ukończy się poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 09:44, pietrex napisał:

Czyli teraz za Starcrafta II będziemy musieli zapłacić trzy razy tyle? Bardzo ciekawa
strategia, nie powiem... oby tylko nie zrobiło się z tego później "Starcraft II: Zwierzaki"...


Połączenie Activision z Vivendi to była najgorsza rzecz jaka mogła spotkać branże.Jedyne co z tego wynikło dla nas dobrego to powrót praw do marki F.E.A.R. do Monolithu.Reszta to kasowanie projektów [Ghostbusters],wypieprzanie gotowych gier z planu wydawniczego[dodatek do World in Conflict] a teraz to.Sama piętrowa struktura nazwy gry jest śmieszna jak Super street fighter II turbo.Zeby jeszcze dolać oliwy do ognia,choć nie wiem czy to wina wydawcy polskiego czy viv/acti,nowy COD kosztuje w polsce 120 pln, gdy poprzedni kosztował 80.Widocznie za dobrze się sprzedało.Jest jedno słowo które opisuje takich ludzi,na początku ma "ch", choć poprawną jest pisownia przez samo "h".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, że ktoś może chcieć poznać historię z punktu widzenia tylko jednej nacji podpowiada, że te trzy części to nie będą "dodatki" tylko niezależne gry - tzn. do gry w jedną z części nie trzeba będzie mieć innej jako "podstawki". Mi tu każda wygląda na podstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować