Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II trylogią!

377 postów w tym temacie

Choć uważam się za fana Starcrafta to sądzę że pomysł jest... głupi.
Ja jestem zwolennikiem, jednego, dumnie prezentującego się na półce pudełka. A ich ma być aż trzy? I za każde trzeba będzie zapłacić 100zł? Choć bardzo lubię SC, to szkoda mi 300zł za grę, choćby nie wiem jak rozbudowaną.

Można chociaż mieć nadziję, że zostanie wydana edycja "3 in 1"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke przesadzacie. Jak zapowiedzieli kampanie mają być naprawdę duże i możliwe że wydanie ich wymagalo by wytloczenia kilku plytek a jako,że chcialoby sie pewnie jakis plytek z dodatkami to pudelko mogloby zawierac nawet 4-5 plyt plus instrukcje i inne wkladki. Wiec cena za takowy produkt wynioslaby pewnie ponad 150 zl. Po drugie produkcja na pewno bedzie kosztowac ich wiecej skoro zdecydowali sie nastworzenie de facto 3 pelnoprawnych gier. Nie zapominajmy, ze dodatki do gier kosztuje czasemm i po 90 zl a wychodza czasem juz po 3-4 miesiacach po premierze podstawki wiec nie narzekajcie jak kolejne pelne gry z serii Starcraft 2 beda po 100 bo to beda po prostu samodzielne dodatki do miejmy nadzieje sporego uniwersum Starcrafta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już się nie kłócę. Wy uważacie, że Blizzard każąc wydać na grę 3x więcej robi dobrze i jest w porządku odnośnie klientów, a ja uważam, że to świństwo.
I zdania prawdopodobnie nie zmienię, chyba że te kampanie naprawdę będą takie och i ach jak je aktualnie Blizz opisuje. Tak dobre i tak duże, że uzasadniałoby to podzielenie ich na oddzielne gry. W innym przypadku SCII nie zakupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się sprzeda x3 i się zarobi x3. Przestańcie się ludzie łudzić, że w tym wszystkim kogoś obchodzi coś poza szmalem. Po za tym jakbyście byli właścicielami Blizzarda to co byście zrobili? Bo ja bym to wydał w 6 częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli muszę po prostu zapłacić 3 razy więcej.
WYPAS! Przecież wszyscy kochają Blizzard, to jest najlepsza firma! Oni mogą kazać nam płacić 3 razy więcej!

it doesn''t make sense...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nalezy dodać, ze Polska to biedny kraj. W USA czy w bardziej zamoznych krajach w Europie wydatek z rzedu powiedzmy 3x60$ to grosze. Wiec spekulacje, ze gra bedzie droga sa smieszne ale tylko na polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:50, PDoodek napisał:

Chyba troszke przesadzacie. Jak zapowiedzieli kampanie mają być naprawdę duże i możliwe
że wydanie ich wymagalo by wytloczenia kilku plytek a jako,że chcialoby sie pewnie jakis
plytek z dodatkami to pudelko mogloby zawierac nawet 4-5 plyt plus instrukcje i inne
wkladki. Wiec cena za takowy produkt wynioslaby pewnie ponad 150 zl.


Ah tak, więc twoim zdaniem trzy osobno wydane części będą w sumie tańsze niż 150zł?

Czy nikt się nie zastanawia, że kiedyś można było przykładowo wydać takiego BG2 który zapewniał ponad 100 godzin świetnej rozgrywki? Czy wtedy rozdziały były kupowane osobno, czy może gra tworzyła całość? Teraz bezczelnie Blizzard chce wyciągnąć od was kasę, a wy jeszcze się z tego cieszycie...

Po lekturze niektórych tutejszych komentarzy dochodzę do wniosku, że Blizzard dobrze zrobi, traktując was jak dojne krowy - na nic więcej niektórzy nie zasługują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:38, Hav5ock napisał:

Można się czuć oburzonym, ale pamiętajmy, że Dawn of War wyszedł w tej samej formie,

Nie, to były po prostu dodatki, a nie podstawka podzielona na trzy.

Mi to w sumie nie przeszkadza póki multi będzie niezależne od ilości posiadanych cześci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, coś jest w słowach Corneliusa ;]
Imo na dwoje babka wróżyła... z jednej strony fajna rzecz, dostać bardziej rozbudowany produkt dla swojej ulubionej rasy, długa kampanię itd... ale z drugiej strony nie podoba mi się przesunięcie w premierach... imo powinny wszystkie trzy wyjść jednocześnie, a potem dopiero patche. Bo teraz to kolejne części będą grały trochę rolę płatnych patchy do multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:11, Cornelius napisał:

- Blizzard why ?!
- For money!


ROTFL. A po co mialby Blizzard robic gry? Dla satysfakcji graczy i w dodatku za darmo?! To ja w takim razie chce od producentow samochodow darmowe Audi A4! CO ZA KAPITALISTYCZNE SZCZURY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:15, Dzikq napisał:

> - Blizzard why ?!
> - For money!

ROTFL. A po co mialby Blizzard robic gry? Dla satysfakcji graczy i w dodatku za darmo?!
To ja w takim razie chce od producentow samochodow darmowe Audi A4! CO ZA KAPITALISTYCZNE
SZCZURY!


To następnym razem przy kupnie samochodu nie zdziw się, jak będziesz musiał zapłacić dodatkowo za nalanie do silnika oleju, zamontowanie jakiegokolwiek siedzenia poza miejscem kierowcy i montaż szyb. TO jest poprawna analogia, a nie twoje rozdawanie samochodów za darmo.

Widzę, że zdolności logicznego i analitycznego myślenia kuleją u niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nigdy nie robił gier dla forsy. Jest to ostatnia firma, którą można by o to podejrzewać. Sądzę, że to co robi Blizzard ma na celu tylko zadowolenie graczy. Ta marka nigdy nie wydaje gier niepełnych, niedopieszczonych - tak też będzie ze star craftem. Poza tym, całkiem możliwe że za każdą cene trzeba będzie tylko zapłacić około 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:31, soker134 napisał:

Blizzard nigdy nie robił gier dla forsy. Jest to ostatnia firma, którą można by o to
podejrzewać. Sądzę, że to co robi Blizzard ma na celu tylko zadowolenie graczy. Ta marka
nigdy nie wydaje gier niepełnych, niedopieszczonych - tak też będzie ze star craftem.


Gra, w której znajduje się kampania tylko jednej z ras to gra niepełna, niezależnie od wszystkich innych argumentów, jakie można tu przytoczyć.

Dnia 11.10.2008 o 14:31, soker134 napisał:

Poza tym, całkiem możliwe że za każdą cene trzeba będzie tylko zapłacić około 40zł


Wtedy będę pierwszy ze Starcraftem w kasie lokalnego Empiku. A na poważnie - naprawdę w to wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe taaa Dzikq ;p ale takie audi a4 nie sprzedają w trzech częściach ;p
po prostu blizzard poszedł na kase i już, jakby chcieli to by to mogli wydać jako jeden tytuł ... choćby na trzech dvd ... na każdym dvd osobna kampania na przykład z inną rasą czy coś takiego ... nie wiem, albo grało by sie na jednym dvd a na dysku by było fest miejsca zajęte czy coś.
tak czy siak to czysty rzut na kase moim zdaniem, po prostu są takie maniaki co każdą część w dzień premiery kupią ilekolwiek by nie kosztowała każda część i Blizzard o tym wie i to wykorzystuje.
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:58, Fang napisał:

Na kolejnym Blizzcon-ie dowiemy się że Diablo III będzie składał się z pięciu tytułów
po każdym dla danej klasy...


Raczej z 15 części - każda klasa w 3 wariantach ze względu na poziom trudności ...

I kolekcjonerka SC2 to pewnie też w 3 osobnych częściach ? n/c :P
Ogólnie brak mi czcionek na tego newsa. Dobrze, że terranów nie trawię, więc coś zaoszczędzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko popatrzyć na diablo - chłopaki robią już tą grę prawie 10 lat, ciągle szukają najlepszych rozwiązań, a to wszystko dla graczy. A mogliby zrobić już w tym samym czasie 3 części (tak jak pewna inna firma) każda z takimi samymi klasami postaci, głupkowatą fabułą i podobnymi potworami. Swoją drogą na WoW-ie zarabiają tyle, że nie muszą rozbijać star crafta na części - wniosek z tego wynika sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować