Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 09:21, MTSMAFIOSO napisał:

A na GOLu piszą że premiera dopiero w Styczniu 2009 :/

CD Projekt informuje, że premiera Saints Row 2 w wersji na komputery PC została przesunięta na styczeń przyszłego roku.
To prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to tą grę ciągle przestawiają bo np. primera miała być już 18 października potem przełożono na 30 października potem zauważyłem że przeniesiono znowu na 6 listopada , potem na 18 listopada a teraz na Gry-Online pisze że styczeń 2009 to oni normalnie nie mogą się zdecydować jak tak to będzie wyglądać to coraz bardziej mnie odpycha i przez to gra może stracić dużo nabywców gdyż już będzie GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przesunęli premierę Saints Row dwa dopiero na styczeń. Liczyłem na dobre przetarcie przed GTA IV a tutaj taka klapa na cóż. Twórcy tłumaczą się tym, że chcą wszystko perfekcyjnie dopracować więc może i warto poczekać tylko, żeby potem się nie okazało, że to totalna klapa. Jednak w styczniu popularność Saints Row 2 może znacznie spaść, gdyż wszyscy będą już posiadać GTA IV i raczej nikomu nie będzie się chciało przechodzić z czwartej części GTA na SR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 07:56, Douzi napisał:

Szkoda, że przesunęli premierę Saints Row dwa dopiero na styczeń. Liczyłem na dobre przetarcie
przed GTA IV a tutaj taka klapa na cóż. Twórcy tłumaczą się tym, że chcą wszystko perfekcyjnie
dopracować więc może i warto poczekać tylko, żeby potem się nie okazało, że to totalna
klapa.

Zwykle jak twórcy tak mówią to gracze zaczynają sobie wyobrażać niewiadomoco. Jak trafi sie najzwyczajniejsza w świecie fajna gra to marudzą. Life is brutal.
No i co do samej premierki. Pare dni świata nie zbawi. O tyle gorzej że mamusia 8 letniemu synkowi nie kupi pod choinke SR2 tylko GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jakby mi mama mi mama kupowała gry pod choinkę to bym wolał by mi kupiła GTA 4 niż Saints Row 2 ACZKOLWIEK MYŚLAŁEM ŻE ZANIM BĘDZIE GTA to se pogram w Saints Row 2 a tu lipa :P no al;e SR2 może mieć dużo powodzenie że np. w GTA 4 nie można latać samolotami wszystkimi no i nie można tuningować aut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś się nie zawiódł bo jedynka to był taki powiem szajs tak nie dopracowana tyle błędów że heya , ale dwójka zapowiada się znakomicie :D Dlatego na pewno se ją kupie i mam nadzieję że będzie godnym rywalem dla GTA 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 06:31, NintendoPassion napisał:

Po przeglądnięciu trailera reklamującego grę z Terra Patrick już od dzisiaj ślepo będę
fanem gry.

Witam w klubie :) Niezła jest, laska oczywiście. Tam reklamowali w ogóle jakąś grę?? Kurde, muszę jeszcze raz obejrzeć...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy grał ktoś w Saints Row 2? Jeżeli tak to niech opisze wrażenia, przynajmniej jedno zdanie, z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja recenzja (PS3):

GTA 4 poszło o krok naprzód. Rockstar stworzył grę realistyczną...
Natomiast Saints Row 2 wzięło wszystko, co dobre w GTA SA, doszlifowało i dodało masę nowych (świetnych) elementów.

Gra ma bardzo dobrą fabułę, która jest jakby podzielona na 4 kampanie (każdy gang plus Ultor). Miejscami historia była bardzo przygnębiająca, np. młody chłopak, któremu pomagaliśmy w zostaniu prawdziwym gangsterem starając się nam udowodnić swoją wartość zginął w okropny sposób. Został przywiązany do ciężarówki i poharatany asfaltem (skojarzenia z troją, jak najbardziej wskazane). Kiedy udało mi się zatrzymać ciężarówkę, pozostało tylko dobić biedaka. Innym razem wesoła i śmieszna, czarnoskóry gangster słuchający muzyki klasycznej i śpiewający podczas strzelaniny to jest to!

W grze niema przyklejania się do osłon, co przyspiesza rozgrywkę. Mamy masę broni do dyspozycji. Od poczciwego AK47, przez katany, młotki, rewolwery, aż do Miniguna, czy laski alfonsa. Każdy gang ma swój styl walki, który możemy odblokować. Gra umożliwia nam edycję gangu (styl, tagi, auta i zachowanie gangsterów). Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jako japończyk z tatuażami stać na czele Yakuzy, czy jako milioner w garniturze mieć zamiast gangu masę ochroniarzy.

Dużo misji pobocznych, typu ochrona furgonetki z helikoptera, przebieranie się za policjanta i pokazywanie brutalności policji przed kamerami, bardzo urozmaica rozgrywkę. Dzięki takim zadaniom uzyskujemy kasę i respekt. Respekt jest bardzo ważny, bez odpowiedniego poziomu nie możemy wykonywać nowych misji, czy przejmować fortec wrogich gangów (burdele, fabryki narkotyków itp., dzięki którym codziennie dostajemy dostawy kasy). Można go też uzyskać robiąc po prostu cokolwiek śmiesznego czy brutalnego, nawet zabicie kogoś krzesłem daje nam punkty. Dzięki temu zabijanie, czy jeżdżenie po mieście robi się bardziej urozmaicone.

Pojazdy to kolejna mocna strona gry, jest ich masę, a na dodatek każdy wóz (nawet policyjny) da się ulepszyć (wygląd i osiągi). Napotkamy zwykłe auta rodzinne, sportowe, ciężarówki, motorówki, motocykle, samoloty, helikoptery, lowridery itd. Znalezienie monstertrucka czy mobilnej budki z hot-dog''ami to nie problem.

Grafika może nie jest jakoś szczególnie imponująca, ale lokacje są zróżnicowane a modele dopracowane. Miasto żyje, czuć to jeszcze bardziej niż w GTA 4. Ludzie rozmawiają, tańczą, uprawiają sex, piją (nawet pijani kierowcy się zdarzają), przeglądają strony internetowe na swoim laptopie a nawet rysują. Kiedy zdobędziemy daną dzielnicę ludzie się nam kłaniają kiedy do nich przemówimy (coś na wzór Fable, mamy drwiny i komplementy). Dużym plusem jest to, że gra nie przycina przy kraksach jak to miało miejsce w GTA 4.

Havok został dopracowany, dodano skrypty zachowań ciał. Nie jest to już zwykły frag doll. To coś na wzór Euphori, ale mniej dokładne.

Podsumowując gra to kawał gangsterskiej rozpierduchy ze świetnym klimatem i ciekawymi misjami. Producenci postawili na grywalność i zabawę a nie na realistyczność, co dało świetny efekt. Zdecydowanie polecam, tym bardziej, że gra kosztuje tylko 149 zł!

Plusy:
+ fabuła
+ grywalność
+ żyjący świat
+ masę możliwości
+ cena/jakość
+ multiplayer i co-op

Minusy:
- miejscami średnia grafika
- bardzo rzadko, ale jednak, bugi związane z fizyką

Ocena: 9+

PS: To moja pierwsza recenzja, więc napiszcie, co jeszcze dodać/zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja dla SR 2 bo GTA 4 na PC też ma opóźnienie więc może wyjdzie później niż SR2 ale SR1 była tak skopaną grą że mało osób zechce kupić tą drugą cześć no i GTA od początku swojego istnienia była superancką gierką co numer lepsza więc SR2 będzie miała małe zainteresowanie ale i tak ją kupię bo SR2 nie jest zbyt droga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 13:06, Pablo134 napisał:

Mam takie pytanie czy Saints Row 1 wyszło na PC i jeżeli tak to może nie wie ktoś gdzie
można kupić?

Niestety, pierwsza część gry Saints Row wyszła tylko i wyłącznie na XBOX-a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować